zavřít
...

Leisure Suit Larry vyjde znovu, tentokrát v HD

Pokud si pamatujete sérii adventur se sexem posedlým Larrym v hlavní roli, jistě je vám...
 • Core tiscali.cz
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  ...o příjemný závan starých časů by v mém případě šlo tehdy, pokud by se znovuvzkříšený Larry prezentoval v nějakém slušivém vizuálním kabátku ala Pendulo Studios (Runaway série atd.). Jenže ono s toho vyleze odporné 3D, úplně to vidím... Není nad krásně ručně vytvarované bábovky!
  12.10.2011

  reagovat

 • aa (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  tuhle hru jsem hraval rad. a ted otazka na ty co si ji pamatuji. Na tom screenu tady, je postava, kterou jsem ve hre vyvolal (nevim jak) jen jednou, ackoliv jsem ji dohral asi 10x, bodove kolem 190-200 bodu. Co to je vubec za postavu a co tam dela ?
  11.10.2011

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.86.89.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.