Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono to ještě existuje? A je tam Draken a Pipboy? A má Michal Rybka na starosti dívčí koutek?
  • Opět skvělá práce, kvalitní časopis, prostě za 1...
  • Ten clanek od Rybky o VR byl super. Ale ten clanek od Rybky o signale v lese.... WTF? :D Obcas mi to pripadne jako blogysek par jedincu (zrejme kvuli prachum?).
    • Asharak
      Lepší už udělat úvahu o "h...exkrementu" než o signále v lese *1* ...oh wait *15*
  • Uz ho mam doma a skoro cely preluskany...opat super pracicka. Hellboy tentoraz trafil klinec po hlavicke. 100 bodov po tych bullshitoch co pisal minule...pavlovskeho pavlac vynikajuca hh tiez trefne k prehnanej dlzke hier. Retro, vavra, macura a spol vzdy super clanky. Smutny zase ako vzdy absolutny vedecky rozbor danej temy. Paradicka.
    • On ty bullshity ale stale pise.... Jako clovek, kterej grafice rozumi vic nez on a delam to co on uz dekadu, tady fakt nic netrefil.
      • Abych ti objasnil aspon cast.... Jak nemusim novyho terminatora, tak se tam skutecne pouzivala animatronika (3d printer a mech casti) a to torzo vrtulniku bylo take skutecne. Dokonce ani puvodni T800 nebyl delanej umele, jen vymenenej oblicej.
        • btw: ted jsem o to skobrtnul, tak tu mas vrtulnik:
          http://www.comicbookmovie.com/fansites/KingPatel/news/?a=126004
          tu mas animatroniku
          https://m.youtube.com/watch?v=bB8KO6N0Jx0
          je blbost, aby nekdo delal umele vrtulnik, pac sladeni renderu s realem by ho stalo vic
          Vavra je lama, ale laika zaujme, pac dokaze napsat sloh o exkrementu... zrovna k genisys toho najdes vic, stejne tak k Avengers, ale Vavra vi svoje, ze...
  • On ještě někdo kupuje papírové časopisy se zastaralými informacemi, když je vše a mnohem více on-line??
    • Asharak
      Díly tomu že je všechno on-line jsou tištěné časopisy, resp. časopisy obecně (alespoň některé že) exklusivní, protože musí být originálnější než miliony tuctových článků na netu, které vznikají hlavně proto, aby bylo každý den co "číst". *6*
    • Inquisitor
      Hlavně koncepce novýho Levelu není stavěná na novinkách jako na webu, ale spíš témata apod.. Není to klasika jako Score.
    • Ano kupuje. Nekoho treba nebavi cumet 24 hodin do displeje jako me. Casopis si muzu vzit kamkoliv, nevybije se mi baterie, lepe se drzi v ruce, je skladnejsi a navic ten papir co ma Level je super. Ja radeji volim vzdycky papirovou formu.
      • Souhlas, a protože mám Level jako zábavu na záchodě, tak při zjištějní, že tam neni hajzlák, je multifunkční produkt po ruce.(Ještě se mi to nestalo, ale pocit bezpečí je super) Petr si vytře tabletem *15*
      • Deywik
        tak tak..a jeste sberatelska funkce...neni nad nostalgii, kdy si chci zahrat nejakou starsi hru napr. naposled to byl max payne a nasel jsem si stary Level, kde byla recenze na danou hru. :-)
    • Thorar
      Ano kupuje...Mnohem více online? Ne u nás, ne v češtině.
      • "Ne u nás, ne v češtině." facedesk, bodydesk, braindesk, brainpalm, facepalm, bodypalm, bodypalmdesk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit