Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde jsou ty časy kdy Vávra psal sloupek o Mafii a popisoval zajímavosti o vývoji her. Ty jeho výlevy poslední dobou ma brát jako stařeckou senilitu nebo počátek demence nebo to že se s ním nikdo nechce bavit o ne-herních věcech tak si to musí vylejvat na cizích lidech? Myslim že Bakala ho platí dobře a má na to, aby si 1x týdně zašel k jednomu z těch pánů lehnout na gauč a vyzpovídat se.
    • Tak se přihlas v levelu, že ty články budeš psát místo něho, ještě ti za to zaplatí a máš vyhráno.
    • Muze mi nekdo prosim ve strucnosti shrnout o co v tom clanku slo?
      • Přesně to jsem se ptal sám sebe po tom, co jsem článek dočetl. Bohužel nedokážu odpovědět.
        • Platí pořád svoboda slova? Nevzniká nová varianta cenzury proti názorům, které nejsou většinové, ale přitom nijak extrémní? Není příčinou případné cenzury jen hysterie jednotlivců, kteří se chtějí za každou cenu nějak vymezit? Nakolik stát a různé korporace ovlivňují prostřednictvím moderních technologií naše životy a kam by to mohlo vést?
          • Však ho nikdo necenzuruje, zase z něj nedělej mučedníka. Běž si koupit Level a uvidíš sám (já věděl že Vávra má na něco přece jenom talent, ale že to bude zrovna marketing jsem netušil).
            • O čem to mluvíš?? Čteš nějaké informace mezi řádky, informace, které tam nejsou.
              Nepotřebuju cokoliv ospravedlnit, kde jsi to vzal? Stejně tak nikde nehájím Vávru jako osobu.
              Nedal jsi jediný argument týkající se článku, o kterém se celou dobu bavím, jen argumenty o Vávrovi.
              Tvoje předposlední reakce jen ilustruje, že jsi ani nedokázal dočíst můj příspěvek do konce a ke "kvalifikovanému" rozboru ti stačila stěží první věta.
            • Mezek: Myslel jsem že vaříš z vody, pokud však potřebuješ nějaké ospravedlnění za to jak Vávrův článek chápeš nebo nechápeš (což se až podezřele často skrývá za touhu diskutovat o problému s jiným člověkem, ideálně anonymně po internetu), já ti tuto příležitost nedám. Oba jsme napsali své názory, tobě to však nestačí - to je důsledek toho že tvůj názor není buď pevný anebo žádný. Problém Vávry je ten, že je hloupý a zároveň vzdělaný - neskutečně smrtelná kombinace. Rozhodně však není zlý, jsem si 100% jistý že to je hodný člověk. Ale to ho, ani jeho názory, bohužel nešlechtí.
            • To jsme se asi nepochopili, nedělám z nikoho mučedníka. Stejně tak nepíšu, že by ho někdo cenzuroval. To mi nepodsouvej. Napsal jsem o čem je jeho článek, nic víc. Bob se na to ptal a ty jsi se nedokázal vyjádřit.
              Level samozřejmě mám, na základě čeho si myslíš, že reaguju?
    • Tak jo, já se zeptám ještě jednou. Zatím mi tu nikdo z kritiků článku nedal odpověď. Co je tedy na tomto článku špatně, s čím nesouhlasíš? A nebo ještě lépe, přečetl si ten článek, nebo se, jako tvůj kolega Tom níže v diskuzi, vyjadřuješ k něčemu co jsi ani nečetl?
  • 100% souhlas s clankem pana Vavry. Skoda, ze si ho neprecte mnohem vice lidi.
  • Level jsem kdysi dávno kupoval.
    Čistě jen kvůli článkům Rybky a Vávry.
    Pak mi ty dvě stovky přišly moc.
    Jen za dva dobré články, designovou kopírku Score a články o hrách, které byly na jedno kopyto.
    Jak ty hry, tak ty články.
    Zlomyslným haterům pana Vávry bych doporučil,
    ať nepíšou blbosti do chatu a jdou radši dělat něco užitečného, aby se trochu vystresovali.
    • Doporučuji se podívat v jakém stavu je Level teď. Býval jsem fanoušek Score od prvního čísla. Ale od minulého roku si kupuju Level pravidelně a Score jen zřídka.
      Level mi přijde pestřejší, nejsou to jen recenze, ale i spousta zajímavých rozhovorů, pohledů do zákulisí vývoje a sem tam nějaké to zamyšlení, třeba nad designem hernich postav apod..
      Score jsem poslední dobou jen prolistoval, ale Level během měsíce přečtu postupně skoro celý.
      • to je sice hezke ale platíme to my čtenari games
  • Jambbo
    Kolik dostalo Destiny 2?
  • LEVEL je nová hlásná trouba alt-right? Co to jako má bejt, ten Vávrův výpotek? To jako někomu přijde objektivní nebo, ehm, související s videohrama? Jestli se teď Vávrův nahnědlej Facebook přeleje ještě do LEVELu, přestanu ho kupovat. A ano, jeden člověk vás bude strááášně mrzet, to je mi jasný, ale udělám to kvůli sobě, ne kvůli vám.
    • Jack1947
      Myslím že jim chybět nebudeš ( pro tvoje svědomí) *4*
    • Ale naopak, ten článek je trefný a dokonale výstižný. Při celou dobu jeho čtení jsem přikyvoval hlavou a říkal jsem si, že nic ještě není ztraceno, když jsou mezi námi takhle realisticky a kriticky smýšlející lidé. Alespoň se nebojí říct pravdu, což se některým očividně nelíbí. A to je jen dobře!
    • Hm, Dworkine, nemyslíš, že jsi svojí reakcí jen vlastně potvrdil ten Vavrův článek.
      Zajímalo by mě s čím nesouhlasíš, nebo jsi v opozici jen proto, že to napsal Vávra?
    • Vždyť je to jenom Vávra...
      • A ty jsi kdo, chlapče? :D
        • Argumentace autoritou? Ale no tak, chlapče...
          • Přijde ti reakce typu “je to jenom Vávra” jako dospělá a argumentačně na úrovni? Nemyslím si. Naopak, je prosta jakéhokoliv argumentu nebo diskuzního potenciálu a pouze pejorativně poukazuje na osobu, se kterou očividně nesdílíš názor.
            • Kike:
              A co tedy na tom článku je špatně? Zatím jsem od tebe žádný argument nečetl, když nepočítám to trochu laciné obvinění Schopenhauera z biasu.
            • Říká člověk, co jede na vlně confirmation biasu (viz tvůj "po ramenou plácající" post dole).

              1) Debata o politice tady nemá význam, protože se to stejně smaže.
              2) Vávra je velkohubý egoista, který již velmi brzy dostane dávku svojí vlastní medicíny.
              3) Jeho (pochybné) herní znalosti nijak nepřidávají na kvalitě jeho názorů na politiku = není to odborník = tzn. "je to jenom" názor, který nemá vyšší váhu, než kohokoliv tady v diskuzi, tzn. ať si plácá v Levelu o politice co chce.
    • Okamžitě vysvětli proč jsi hloupej Dworkin.
    • Khanemis
      Pokud tě něčí (jakýkoliv) odlišný názor zasáhne natolik, že hned uvažuješ o odstřižení celého souvisejícího mediálního kanálu, tak je na místě se zamyslet nad tím, zda se náhodou příliš neuzavíráš do vlastní názorové bubliny...
      • Odlišný názor je jedna věc, nácíčkovské (alt-right nejsou nacisté, jen takoví nácíčci) plácání je něco o hodně jiného. Vávrův článek jsem nečetl, ale jestli se to tam podobá jeho fb výlevům, kde jede bomby jako člověk úplně bez kritického myšlení a schopnosti si ověřovat zdroje, tak to potěš koště... *7*
        • "Vávrův článek jsem nečetl", promiň, ale nepřijde ti to hloupé? Takhle bys nemohl výplod naprosto zcestný příspěvek.
          Článek nějakých alt-right nesmyslů vůbec netýká. Naopak je to o nesmyslné ostrakizaci kohokoliv kdo nesdílí většinový názor. Jedno jestli politický, ekologický, nebo třeba sociální. Vždyť je přece snadné dát někomu nálepku SJW, nácíček, nebo "Vávra" . Hlavně žádnou diskuzi to ještě by se muselo myslet.
          • Víš,když člověk Vávru delší dobu sleduje, tak ho docela přejde chuť číst ty podobné pindy pořád dokola, takže já osobně Tomovi docela rozumím. Článek v Levelu je klasická Vávrovina, argumentování co se tváří velmi chytře a nad věcí, ale je v něm děr jako v ementálu bohužel.
            • Michale díky za odpověď.
              Chápu jaká motivace asi stála za Tomovým příspěvkem, nicméně to nic nemění na faktu, že vyjadřovat se k článku co jsem nečetl je řekněme úsměvné.
              Takže, když zůstanu u tohohle článku, opravdu na něm nevidím nic tak pobuřujícího, aby si zasloužil takové hysterické reakce viz. Dworkin.
        • Takže si nedokážeš ověřovat zdroje.
    • nevyhrazat sa, konat...
    • Zárodek diskuze o politice na webu s povolenou anonymitou. *grabs popcorn*
    • A ty jsi hlasna trouba koho? Sabatove s Dienstbierem, ty "demokrate?"
      • MickeyMutant
        Dneska každej něco píše. Dřív, když nikdo psát neuměl, byla mnohem klidnější doba. Skoro nikdo nepsal, skoro nikdo nečetl a lidi k sobě měli blíž. Když se jednou za uherskej rok na hranicích ukázal Germán, Maďar či Turek s šavlí nebo flintou, všichni věděli, že bude mela. Teď, když lidi píšou, co je napadne, a čtou, co se jim zlíbí, tak je mela skoro furt.
      • Asi se ridi dlouhodobe perspektivnim heslem: "kdo nejde s nami, jde proti nam". Nekteri si mysli, ze nazor muze byt jen jeden. Hlavne ten jejich.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit