Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jambbo
    Články vypadají dobře, ale nepřeháníte to už s tím radarem? Když jste restartovali level, tak jste říkali že chcete velmi omezit preview, protože je to moc líný a ve starších číslech opravdu skoro vůbec nebyl. Jak koukám tak to nafukujete čím dál víc, máte víc her v Radaru než v Recenzích. Nechápu například proč je v radaru hra, která už vyšla a další, která již vyšla v Early Accesu. To už raději věnujte jednu nebo dvě stránky zajímavým modifikacím nebo něčemu podobnému.
    • Jack1947
      To je snad první číslo kde tomu tak bylo několik stránek, a recenze? vždyt začíná letní sucho co bys chtěl každou blbost?? *7*
      • Já Level koupím jen kvůli recenzím a ne těm plkům a rozhovorům. To si můžu přečíst na netu. Recenze mám raději v papírové podobě.
        • Jack1947
          Kup si SCORE tam mají lepší recenze a mají je pěkně jako dříve bývalo na více stránek, Level nekupuji ale mám předplacený(!!!) protože sem rád za rozhovory a zajímavosti a taky se mi líbí vždy komentář od Pana Vávry a pak i ty menší od ostatních nejsou špatné *3*
    • Přesně tohle mě napadlo, když jsem tím dneska listoval, nejdřív, že vůbec, pak se tam objevilo poprvé jedno preview, nakonec vždycky asi 4 nebo 5, to jsem si pořád říkal, že teda alespoň jsou kratší, ale v poslední době jsou tam i ty dvoustránkové, které jsou navíc často jenom překopírované články z Games - u exkluzivních věcí, kdy třeba na předváděčku letí jenom někdo z redakce to chápu, ale obecně mi to přijde, že celá tahle část se hrozně nafukuje a recykluje.... tím spíš to vynikne, když je recenzí jako v dnešním čísle pomálu, hlavně, že dvě z nich mají po 5 stranách *7*
      • sleepless
        Je to číslo od čísla, když si to projdeš za posledních pár měsíců zpátky. Někdy je věcí v radaru víc, někdy méně. Hodně záleží na tom, kolik materiálu nasbíráme do zbytku časopisu.
        • Já samozřejmě chápu, proč se to děje, ale stejně jsou tam vidět čím dál větší ústupky z toho postoje na začátku, že preview jsou z drtivé většiny k ničemu, minimálně na stránkách časopisu, který má na rozdíl od webu omezenou kapacitu, s čímž jsem souhlasil a byla to jedna z mnoha věcí, co jsem na tom restartu oceňoval. Takže i když chápu, proč někdy přeskakuju strany časopisu, protože mi text přijde povědomý jenom abych zjistil, že už jsem ho četl na Games (hlavně preview a tech), nejsem z toho trendu moc nadšený. A třeba mnohem radši než vidět potřetí Šárčin názor na Council (který je tady jak v textové, tak i video podobě), bych tam viděl ten tvůj dvoustránkový souhrn měsíce, to byl třeba mnohem smysluplnější obsah a je ho škoda a nebo klidně na úkor "radaru" rozšířit názory o nějakou další zajímavou osobnost (a na vedlejší stranu klidně reklamu, ze které ho budete platit - pořád to bude strana originálního obsahu navíc oproti předchozímu stavu) *4*
          • Súhlasím. Preview v Leveli sú zbytočné. Škoda, že Level klesol na úroveň politikov. Dávať sľuby a nedodržať ich.
            Nemavá Petr Poláček ironické komentáre na politikov. Myslím, že sa k nim už zaradil.
            Deto otázky kto je Mars Vertigo.
            Odpovede politického šmejdu sa moc nelíšia.
            Stačí asi ešte jedna hlúposť a možno prestanem Level kupovať
            Aj podcasty už počúvam menej.
            Fakt chcete v tomto prístupe pokračovať?
            • Jack1947
              Napsalů bych peprněji co si o tvém způsobu vyjadřování myslím ale věz nebo ne za ban mi nestojíš, jsem rád že to vidí více lidí tak jako já... já jsem s Levelem naprosto spokojený *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit