Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Časák Level v inventáři :D
  • Až na to, že polovina je Olomouc..ale toho si samozřejmě nikdo nevšimne...hold pražáci, no.
  • nevim co si tu stěžujete na early acess, jsou to jen ctyri kila lidi.. zas ze sebe nedelejte socky.. denně vyhodíte peníze za daleko větší pí..viny, borce celkem obdivuju, hra mě chytla ale bugla se.. bug sem vecer nahlasil a rano meli borci hotovou aktualizaci která to zpravila a znovu zprovoznila bez ztraty progressu, takze asi tak, borci rozhodne jen nehrabou, ale na hře, řekl bych, dost tvrde makaji.. a jen pič..uskové co tu klepou do klávesnice a zahráli si deset minut hry, tak tu teď pi..jí.. běžte si radši podpořit nějaké óbr studio, nebo to hoďte do beden z CSka, ale nepište tu sr.čky..
    BTW, hra je v češtině..
    • Takže stojí 400,-? Já jsem se chtěl/a zeptat a vono to tu je
  • České město, česká hra, čeští vývojáři..... Lokalizace: NE. K tomu už není co dodat...
    • Jack1947
      Tak ta hra asi nebude pro čechy protože pražský bezdomáky moc dfobře znaj ;)
  • Jack1947
    No konečně nějaké "nové" info *14* na tohle jsem moc zvědaví a celkem tomu fandím *5*
  • Doufám, že se tam setkám s českými politiky, abych se jim mohl vyblejt na nohy
  • Na prvni pohled priserna hra. Koncept early accessu je az na minimum vyjimek zcela nefunkcni. Par lidi dostane (ci spise ho ze sebe nasilim vynuti) prasteny napad a spolehaji, ze komunita za ne udela veskerou praci. Navic jsou po celou dobu zcela z obliga, protoze zkratka early access. Pokud mame hry povazovat za plnohodnotne komercni produkty na pomezi umeni a zabavy, je nutne trvat na jejich bazalni kvalite a v pripade takovychto braku vyvojarum nezaplatit ani korunu. Oko lze mozna primhourit v pripade velmi specifickych a komplexnich her typu Kerbal nebo Factorio, ktere je potreba dlouhodobe odladovat a early access rezim je takovym dlouhodobym betatestem, ktery muze byt k uzitku. Ale kauzy DayZ, Star Citizen nebo tahle hruza early access sproste zneuzily z ciste zistnosti , protoze diky medialnimu tlaku ziskaly obrovskou popularitu a lide jim nasypali kvantum penez. Bohuzel vyvojari her jsou jen lide a budou si dovolovat tolik, co jim zakaznici dovoli. Kdyz si nechaji kalet na hlavu a jeste za to budou klopit prasule, budou tak vyvojari s radosti cinit..
  • Další česká ostuda na Steamu po Argu během chvíle. *1* 28 % hodnocení *facepalm*
    Kdyby radši na hře ještě pracovali, něž ji hned dávali na Steam... a přitom to byl tak skvělý nápad...
    Špatnej start už nikdy ničím nenahradí a to se můžou klidně po.... v práci přemáhat. Škoda.
    • Neříkám jestli je tvůj komentář špatnej či dobrej, prostě názor. Ale 2 věci. Jednak neví kde sis vycucal těch 28% na steamu hodnotilo kladně68%. A zadruhé začátky PUBG bylo jako co nehledě když to vydávaj za plnohodnotnou hru.

      PS: Nikdo tě nenutí kupovat early a. nehledě na to že tam máš všude varování :-)
  • Tohle mě vážně nezajímá. Nechápu, proč bych měl hrát za bezdomovce. Je to snad něčím zajímavé?
  • Inquisitor
    Autoři budou čtenáři Score, když tam jde spálit v popelnici Level.
    • Pochybuju, ze ctenari Score by pri sve inteligenci umeli udelat hru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit