Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem to včera dohrál a náhodou jsem si všiml 2 docela jasných odkazů na Twin Peaks, tak by mě zajmalo, jestli si jich někdo všiml taky?
  • frantisek_nejezchleba
    Epizoda 4 nabízí dosud nejhutnější zážitek ze všech. Kritiku za roztahanost dialogů si tak úplně nezaslouží. Proč?
    Epizoda má tři relativně obsáhlé kapitoly. Papírově je tedy zarážející, že zrovna u takovéto epizody autoři rozhovory trochu neořízli. Ale pouze papírově. Jsem přesvědčen o tom, že roztahanost tmelí atmosféru, která v poslední kapitole vrcholí v něco, na co z adventurních her, troufám si tvrdit, nejsme až tak úplně zvyklí. (Pro ty co nehráli: hodně temná non-fantasy detektivka.) Výjimku z toho všeho dle mého tvoří pouze roztahanost rozhovorů na párty, což vnímám jako chybu také.

    Mimochodem, v recenzi zmiňujete, že „některé otázky se rozuzlení přeci jen dočkají, zatím však nejde o nic zásadního.“ Tak to si snad děláte legraci, ne? Nerozumím tomuhle bodu recenze. Absolutně.

    Poznámka: Pro mě zatím vrchol série. Po dohrání druhé epizody jsem přitom prožíval období znechucení, nechtěl jsem si koupit třetí, protože se mi právě druhá epizoda hrubě nelíbila. To jen tak na okraj, pokud by můj „benevolentní“ verdikt na roztahanost přišel někomu fan-boyský.
  • Tiez si myslim ze to bola zatial asi najsilnejsia epizoda, mal som pocit ze sa to pekne rozbieha k finale. Konecne to malo primeranu dlzku. Niekde v polovici som sa zacinal obavat ze to kazdu chvilu skonci no a neskoncilo, co ma velmi milo prekvapilo. Pribehovo sa toho dost vela udialo, vsetky zvraty myslim ze skvele ozivili celu seriu. 9/10 pre mna taky
  • Já teda úplně nevím, co bych té hře vytknul. Asi bych ji nedokázal jednoznačně zařadit do nějakého žánru, ale přijde mi, že v rámci toho, o co se snaží, je dokonalá. A ten konec? Ten jsem sakra nečekal.
  • suhlasim, autor recenzie je uplne mimo. zatial najlepsia epizoda
  • Pre mna 9/10
  • Vidím, že zde recenzují stejní géniové jako ti v IGN.
    • niceguyfromrussia.ru
      Príde mi vtipné že táto hra dostáva tak osmičky v priemere a pritom na Steame má 97% a je v TOP10 rebríčku hier s aspoň 10k+ uživateľskými recenziami z celého Steamu... Bohužial recenzie nedokážu vyjadriť ten "good feel" ktorý tento hra dáva a v mnohých prípadoch ide aj o to že Dontnod dal radšej peniaze na hru ako na pánov s IGN a spol.
  • 7/10??? toto bola asi najlepšia epizóda 9/10 pre mňa
  • Mě čtvrtý díl nijak neurazil, i když mi taky nepřišel nějak extra plný herního obsahu, ale serii to nijak neubližuje, překvapení se nakonec taky konalo, takže u mě pohoda.

    Jen začlenění této hry do žánru adventur nehodlám akceptovat. Zde se jedná o interaktivní film a to by si autor recenze už měl uvědomit!
  • Recenze na měsíc starou epizodu a ještě ke všemu zcela subjektivní a plná žluči. Dámy a pánové, toto je profesionální herní žurnalismus v praxi.
    • Ale recenze je subjektivní útvar...
      • Nemůže být, recenzent by měl vždy ke hře přistupovat objektivně. Není možné, pokud nesnáším třeba WoW nebo Call Of Duty napsat hanlivou recenzi a dát 1/10.
        • V každé středoškolské učebnici je psáno, že recenze je subjektivní literární útvar. Stejně tak autorovo hodnocení má být subjektivní, ne však subjektivistické. Tvrzení musí být uzpůsobeno faktům a ne naopak. V tomto případě si myslím, že to dokonale odpovídá skutečnosti. Autor odůvodnil své hodnocení a obhájí si je. Někdo jiný by možná došel k jinému závěru, to ale neznamená, že je toto špatná recenze
      • nightborne
        To ti ovšem většina lidí nikdy nepochopí - samozřejmě dokud se názor recenzenta zrovna náhodou neshoduje s jejich =).
        • O to vůbec nejde, jde o to, že recenzent je amatér (stejně jako celé games.cz), už jen ty odkazy na "Twin Peaks" nebo "Ztraceni" - osobně třeba vůbec nevím co to je. Recenze musí být přístupná každému čtenáři, nelze automaticky předpokládat, že všichni sledují každou seriálovou sračku. Ale tohle je jen slabý odvar, jiné recenze (např. WoW a spol.) jsou pro nezasvěcené naprosto nečitelné.
          • Hra co se ti libi dostala jenom 7/10? Tak to bude recenze asi jednoznacne neobjektivni.
          • 0011
            Sorry ale Twin Peaks je nejlepší počin Davida Lynche v kolaboraci s dalšími tvůrci a tahle kultovní legenda je důvod, proč Life is Strange vůbec hraju, i když si jde vlastní cestou, inspirace je nepopiratelná, jestli si to neviděl doporučuju napravit nejlíp v originále s titulkama, btw boží soundtrack a herecké výkony, které se dneska v seriálech nevidí. Já se třesu na pokračování, teď probíhá natáčení
          • "Twin Peaks - každá seriálová sračka" - Ty ale válíš... *1*
            • Majkl
              https://www.youtube.com/watch?v=xjDa-_Vq51I
          • popkulturní rozhled se tomu říká, ve 21. století již v podstatě základní vzdělání, vědět že Spielberg natočil Čelisti a kdo to jsou Rolling Stones

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit