Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak at už to je tu!
  • Áááááá až už to vyjde, to je čekání nejhorši v mém životě:) už se nemohu dočkat. Těším se śíleně na Maxinku, a Chloe;) bože ta hra je, uno perfecto;) fakt pro mne hra roku bez debat! Ta atmosféra, soundtrack, a. Max, Chloe, charisma postav, no prostě bomba!!! Přiští rok jedu ze segrou, do francie na dovču, a stavím se do studia Dontnod, a poděkuji vyvojařům. A to za nás všechny;) přeji vám všem 20 řijna skvěly zážitek ze hry a snad, bude happy end.;) ps: už jen 9 dní;)
  • Fuuu na toto sa uz tesim...cakam kedy sa to skompletizuje spolu s novymi Telltale adventurami a hned kupujem rad radom. Taketo fajnovo vyzerajuce veci s inteligentnym pribehom.treba podporovat
  • a uz zase. Zadna dalsi sezona neni. Kolikrat se to ma opakovat. Auto se asi bouchnul do hlavy koukam.
  • MidnighT91
    Minulá epizoda příliš nadšení nevzbudila. S tímhle těžce nesouhlasím...
    • Taky nechápu kde toto autor tohoto článku vzal, ale 4 epizoda byla jedna z nejlepších a nabytá akcí.
    • corfer
      A to je právě problém Games, pořád všude cpou svoje názory, což je samosebou v recenzích na místě, ale ve zpravodajství mě to neskutečně se*e. Díky tomu se vždycky vystaví ten dojem, že názor redakce je dogma... A to bývá začátek konce jinak velmi kvalitních redakcí...
    • niceguyfromrussia.ru
      to len recenzent mal práve krámy, epizoda bola inak v pohode...
    • tristohrmenych
      Toto schuti podpíšem aj ja. Náramne som sa pri všetkých epizódach bavil.
    • No to jo, mohli napsat "u nás nevzbudila" a ne aby to vyznelo tak, ze mluvi za vsecky hrace *7*
      • 0011
        Nebo rovnou "u mě nevzbudila" protože tu recenzi psal ten samý člověk. Byla krátká, ale rozhodně ne průměrná, u téhle hry se nedá říct který díl je nejslabší, protože není možné příběhovou hru neposuzovat jako celek. Pokud si udrží kvalitu příběhu i v poslední epizodě tak pro mě hra roku a asi jí letos už nic nepřekoná. Doufám, že příští hru vydají najednou, kdo má furt čekat
  • Mart9
    Úspěšně se mi daří odolávat všem článkům a diskusím, abych nepotkal žádný spoiler. Pak si to pěkně zahraju vše najednou.
    • PreidaQ
      Tvoje smůla. Tahle hra je koncipovaná na to, abys ji hrál epizodicky.
      • 0011
        Ne není, je takhle koncipovaná protože prachy, taky mě štve, že si to nemůžu zahrát najednou už od první episody, kdyby mi někdo před 20ti lety řekl, že budu hrát adventury rozkouskované na 3 a víc dílů a budu čekat minimálně půl roku na vydání všech částí tak bych si myslel, že je blázen a že takhle to žádná společnost nemůže udělat...
      • První tři epizody jsem si koupil v den, kdy vyšla Ep3, zahrál všechny najednou. Ep4 již dle epizodického modelu. Neviděl jsem nějaký příliš významný rozdíl mezi tím, jak se to hraje. Až na absenci cliffhangerů do třetí epizody (tedy z mého pohledu, dle toho jak jsem hrál).
        • Diky za odpoved (Serza), takze stejne jako veci od Telltale... :)
        • ty ses taky absence cliffhangeru prosim te. Koukam dneska je moderni pouzivat tohle super cool slovo. Jezi se mi chlupy. A to jeste nehlede na to, ze nevim kde si vzal tu absenci. Mozna ze je pan prehledl.
          • Do třetí epizody z mého pohledu...? Přečetl sis to?

            Hrál jsem první tři epizody na jeden zátah. Ano. Do konce třetí epizody jsem neměl jediný cliffhanger. Proč. Oooh, že by snad protože jsem je hrál do té doby najednou?

            Mimochodem.
            Cliffhanger (z angl. cliffhanger, visící na útesu) je typ dějového zvratu v příběhu, užívaný v literatuře, dramatu, filmu a zejména seriálech. Cliffhanger je dramatický závěr díla, při němž hrdina zůstává v nevyřešené, nebezpečné situaci, „konec v nejnapínavějším momentu“.
            Zdroj: cs.wikipedia.org. Nemám nervy teď hledat jiný zdroj.

            A navíc neexistuje české slovo s tímto významem. Odkud si myslíš, že se objevilo tolik slov? Velkou část čeština převzala z němčiny, některé z latiny, a nemalé množství i z angličtiny. Protože není příliš pravděpodobné, že by někdo vymyslel slovo s tímto významem, které se uchytí, je o to pravděpodobnější, že termín "Cliffhanger" se ve svém významu stane jen dalším z mnoha slov převzatých z cizích jazyků.
            Není to jen "cool slovo" ale další vývoj tvé mateřštiny. Jazyk se vyvíjí neustále.
      • Ze zvedavosti se zeptam, jak je to mineno? Jako ze je proste zadouci cekat mezi epizodami, aby cloveku s odstupem casu dosly dalsi souvislosti ci jak?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit