zavřít
...

LongPlay - hrajeme Kingdom Come: Deliverance

Tak jsme se konečně dočkali. V Čechách asi nejočekávanější hra Kingdom Come: Deliverance vyšla dnes v ranních hodinách a české internety se od té doby chvějí v základech. Hry si samozřejmě všimli i v zahraničí, kde vyskakují první recenze – velmi kladné, kladné, ale i s podprůměrným hodnocením. Názor...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 8 12 Starší

• medvidek88 tiscali.cz
    7 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Hm, tak právě se mi vytvořil auto-save sekundu před tím, než se hodí game over v questu. No nic, jdu nahrát předchozí a hodina hraní v prde** *1*
    www.youtube.com/watch...utu.be
    14.2. (8 dnů) upraveno v 16:27

reagovat

• sparta (anonym)
      1 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Máš si dávat pozor, to je taky účelem, abys nědělal blbosti.Blbý je pokud tam je nějaký bug.
      15.2. (8 dnů)

reagovat

• Oldass (anonym)
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    300 šípů a žije a žije ... :) https://youtu.be/-9YT_5ntLlc?t=35m26s
    14.2. (8 dnů)

reagovat

• Karel (anonym)
    11 souhlasí, 11 nesouhlasí
    V ČR je nejvíce game designérů na světě a jejich oblíbeným místem setkávání je diskuze na games *1*
    14.2. (8 dnů)

reagovat

• Mr Gin (inkognito)
      22 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Jo protoze musis byt mistr kuchar, abys poznal ze maso je spaleny. *15*
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Mamlas (anonym)
        8 souhlasí, 0 nesouhlasí
        jj. Jak se to říká? Abych poznal zkyslí mlíko, nepotřebuju mít vemeno.
        14.2. (8 dnů)

reagovat

• LoboDrtikol (anonym)
    15 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Tak po cca 10ti hodinách herního času - naprostá paráda! Atmosféra že by se dala krájet, hra tě nikam nenutí, spousty rozmanitých questů které jsou nabalené na další a další, živoucí svět. Povedlo se! Moje rada - nikam nechvátejte, se všema si pokecejte a za chvilku jste v tom až po uši :) Paráda!
    14.2. (8 dnů)

reagovat

• GT (anonym)
      9 souhlasí, 10 nesouhlasí
      Si nemocný člověk a nebo je to první 3D hra kterou hraješ,,,
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Noobs (anonym)
      3 souhlasí, 3 nesouhlasí
      Bože jen to ne, jaká ku*va atmosféra? Však dělat questy, běhat po lese, něco tu a tam zabít. To už i ten Gothic 1 měl větší atmosféru než toto. A když chceš pure atmosférickou hru doporučuji ti Alien Isolation ať víš o čem mluvíš :) (Ale vezmi si pleny, budeš to potřebovat)
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Jouda (anonym)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    https://www.youtube.com/watch?v=b_q_SWcZy0Q

Aneb pohádka Daniela Vávry o tom, že ve hře nejsou skoro žádné chyby a jak se bál už od začátku říci, že český dabing nebude :)
    14.2. (8 dnů)

reagovat

• Karel (anonym)
      6 souhlasí, 6 nesouhlasí
      Nechápu pořád ten kinder pláč ohledně chybějící češtiny. Neumíš anglicky?
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Mr Gin (inkognito)
        6 souhlasí, 4 nesouhlasí
        Ja nechapu porad ten plac o placi.
        14.2. (8 dnů)

reagovat

• Karel (anonym)
          6 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Nechápání čehokoliv je evidentně jediná věc, ve které vynikáš *1*
          14.2. (8 dnů)

reagovat

• Derp (anonym)
        7 souhlasí, 4 nesouhlasí
        Český titulky tam jsou, takže taky nechápu, proč je pořád neustále zmiňovaná absence dabingu.

Nejspíš si lidi prostě musí do něčeho rýpnout, tak vytahují i blbosti.
        14.2. (8 dnů)

reagovat

• Karel (anonym)
          5 souhlasí, 2 nesouhlasí
          To už je taková česká tradice. Lidi by p*čovali i kdyby ta hra byla po všech stránkách dokonalá a dávala se zadarmo *1*
          14.2. (8 dnů)

reagovat

• Mamlas (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Anglicky nepotřebuje. Je to komplet česky otitulkované a navíc (výjimečně) dobře.
        14.2. (8 dnů)

reagovat

• Zednožidář (anonym)
          4 souhlasí, 0 nesouhlasí
          No nevím, všiml jsem si dost případů kdy text vůbec neseděl s dabingem.
          14.2. (8 dnů)

reagovat

• Gut (anonym)
    3 souhlasí, 15 nesouhlasí
    Videl jsem jen video a presvecilo me ze tohle hrat nebudu. Vynecham vsechny bugy a zeptam se: Nikomu nevadi obliceje postav? Nejen ze jsou technicky proste spatny po vsech strankach, ale predevsim lidi v 15. stoleti urcite vypadali uplne jinak nez lidi ve stoleti 21.!!!! Tohle zadny patch neopravi a neda se na to divat. *9*
    14.2. (8 dnů)

reagovat

• Zednožidář (anonym)
      8 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Jojo měli by tam běhat neandrtálci, typičtí zástupci středověku. A jeden z nich by tě mohl jebnout po kebuli, aby se ti rozsvítilo :)
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Inquisitor tiscali.cz
      7 souhlasí, 0 nesouhlasí
      A jak by měli vypadat?
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• anonym (anonym)
        0 souhlasí, 1 nesouhlasí
        taky mi to vadí: měli by být méně vyžraní, méně urostlí...v populaci muselo být více nemocí, zranění atd., starší lidé určitě víc sedření (otec hlavní postavy je na svůj věk kolem 50 neskutečný junák - takhle nevypadá někdo, kdo celá život fyzicky pracuje)
        ( + když se podíváte na fotky z 19.století, tak je na těch výrazech prostě na první pohled vidět, že ty lidi jsou mentálně pomalejší než moderní lidé - i když tohle může být můj osobní dojem)
        15.2. (7 dnů)

reagovat

• Milanko (anonym)
      1 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Nevím jestli nikomu,ale mě to nevadí, technicky jsem viděl lepší obličeje, to ano, ale pokud jde o to co je pro tebe především, tedy to jak vypadali lidé v 15. století, tak se přiznám že to je mi úplně fuk, já jsem vlastně žádné lidi z 15. století na živo ani na fotce neviděl, jen na nějakých starých freskách a tak mě to ani nijak neirituje.
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Drasta (inkognito)
      9 souhlasí, 0 nesouhlasí
      JJ lidi z patnacteho stoleti by meli mit low poly obliceje nebo jestle lepe 2d sprity.
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Gut (anonym)
        1 souhlasí, 8 nesouhlasí
        Neuveritelny, ma to byt historicky presna hra a vam vubec nevadi ze ti vesnicani nejsou spinavy, nemaji vrasky a skoro kazdy se denne holi. Tak si to uzijte.
        14.2. (8 dnů)

reagovat

• Milanko (anonym)
          3 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Jo to jsou blbosti, to snad nvětšinu lidí nezajímá, má to být historicky věrné,ale pořád je to omezená hra, nikoli 100% simulace středověku a lidí.
          14.2. (8 dnů)

reagovat

• Zednožidář (anonym)
          2 souhlasí, 0 nesouhlasí
          To máš zcela mylné znalosti středověku..
          14.2. (8 dnů)

reagovat

• exoslav (anonym)
          1 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Šup šup, běž si nastudovat něco o středověku, potom nebudeš psát hovadiny.
          14.2. (8 dnů)

reagovat

• Lamař (anonym)
      5 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Tak to je fakt něco, co by mě ani nenapadlo, že může někomu vadit :-D
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Derp (anonym)
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Haters gonna hate!

Lidově česky: Kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde.
        14.2. (8 dnů)

reagovat

• pepa (anonym)
    6 souhlasí, 20 nesouhlasí
    usnul jsem v pulce. vzdyt ta hra je neskutecna ukecana nuda
    14.2. (9 dnů)

reagovat

• GoR (anonym)
      16 souhlasí, 0 nesouhlasí
      To jsi se dostal do půlky, přestože tě to nebavilo?
      14.2. (9 dnů)

reagovat

• mrazik (anonym)
      20 souhlasí, 3 nesouhlasí
      nesmis koukat na pitomy youtube videa,ale hrat to...dite...
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Lamař (anonym)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Jakože jsi si šel v průběhu hraní 50h hry vyspat? To fakt nikdo nečekal, ale díky za info.
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• Derp (anonym)
        4 souhlasí, 1 nesouhlasí
        To jste špatně pochopil. Pepa tím myslel, že v polovině LongPlay videa usnul.

(logicky nemohl usnout v polovině 50+ hodinový hry, když to vyšlo teprve včera... tak daleko se normální lidé ještě nedostali)
        14.2. (8 dnů)

reagovat

• x_ander tiscali.cz
    23 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Tak u mě (PC verze) po pár hodinách pouze jeden jediný bug - Blance v hospodě při nalévání piva štamgastům chyběl džbánek v ruce :) FPS se mi drží na 55-60, místy to sklouzne k 35-40, ale nic dramatického. To, co mě žere nejvíc, je ten loading před rozhovorem. Někdy i 5 vteřin, což teda hodně vytrhuje ze zážitku a člověk se ve výsledku snaží hovorům vyhnout, což není dobře. Ale věřím, že tohle taky opatchujou.

Jinak je to paráda a je to daleko lepší než jsem čekal. Těch chyb je škoda, chápu, že to spoustě lidem kazí zažitek a ve výsledku se to odráží i na hodnocení v recenzích. Co jsem pročítal hodnocení na Metacriticu tak nebýt chyb, tak jsme silně za 8,5. Není to první hra, která takto vyšla (nebudu vytahovat Skyrim, ale třeba hate, který se snesl na posledního Batmana si asi pamatujeme všichni a rýpnout si musím třeba do Stalkera - dnes legendární hra, ale po vydání jsem ji kvůli chybám vůbec nemohl dohrát a několikrát jsem musel začít komplet znova) a bohužel ani poslední, ale věřím, že kluci se s tím poperou a po pár patchích to bude pecka se vším všudy.
    14.2. (9 dnů)

reagovat

• xxx (anonym)
    24 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Nejsem sice moc nadšenej z toho, že je hra plná bugů. Mohl bych D. Vávrovi s klidem omlátit o hlavu jeho články na Skyrim i jeho výroky k ostatním vývojářům. Problémům, které jiným vytýkal, se nevyhnula ani jeho hra.

Mohl bych, ale neudělám to.

Narozdíl od jiných totiž nešel vyšlapanou cestou (kopírka fantasy rpg), ale rozhodl se vytvořit historické rpg (v rámci možností). Za to má u mě velké plus a velký dík. Sice asi při hraní občas budu skřípat zubama, ale přežiju to.
    14.2. (9 dnů)

reagovat

• Hňup (anonym)
      5 souhlasí, 15 nesouhlasí
      Mohl bych tě nazvat hňupem, ale neudělám to.
      14.2. (8 dnů)

reagovat

• xxx (anonym)
        13 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Mohl jsi napsat svuj nazor, ale neudělal jsi to. Místo toho jsi udělal čest své přezdívce.
        14.2. (8 dnů)

reagovat

• Hňup (anonym)
          7 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Naopak, vystihl jsem přesně první část tvého příspěvku. Je to totiž ve stylu "Nechci tě urazit, ale [následuje urážka]". Nechceš mu to omlátit o hlavu, ale polovina příspěvku je o tom, co bys mu všechno vyčetl, kdybys mu to chtěl vyčítat. Si můžeš podat ruku s mojí přítelkyní. *1*
          14.2. (8 dnů)

reagovat

• Beruška (anonym)
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Nejsem příliš expert na středověkou zbroj. Je ta zbroj Racka Kobyla historicky věrná? Především mě zajímají ty kovové hranolky na zbroji. Je pro to nějaký historický podklad?
    14.2. (9 dnů)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 8 12 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.215.69.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.