zavřít
...

LongPlay - hrajeme Kingdom Come: Deliverance

Tak jsme se konečně dočkali. V Čechách asi nejočekávanější hra Kingdom Come: Deliverance vyšla dnes v ranních hodinách a české internety se od té doby chvějí v základech. Hry si samozřejmě všimli i v zahraničí, kde vyskakují první recenze – velmi kladné, kladné, ale i s podprůměrným hodnocením. Názor...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Starší

• nemo22 tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Hru som este nehral a aj tak sa k nej dostanem tak za pol roka a to dufam uz budu bugy vychytane a bude to v pohode. Co skor zamrzi je zberatelska edicia. Chapem ze Warhorse nieje Blizzard alebo Bethesda aleboi ne velke studio ale, krabica je predsa len z trochu slabeho kartonu, mohol byt aj pevnejsi. Artbook je vlastne paperbook ?!@?#$@ a relativne maleho formatu co je skoda. Mimochodom ten Skyrim ma artbook peknu knihu s kozenou vazbou (alebo aspon sa to podoba na kozu).
    13.2. (9 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    3 souhlasí, 16 nesouhlasí
    Tohle asi nebude moc horkej adept na hru roku 18 - ne tedy v dodělanosti/ odbugovanosti atp co se týče a to má bejt plná hra - jasně updaty to opraví ale jinak to je docela slabé na to že byl čas a spoustu věcí tam vyslovně bije do očí už po spuštění.
    13.2. (9 dnů)

reagovat

• CRYPT tiscali.cz
      1 souhlasí, 12 nesouhlasí
      Je otazkou co delali dodnes v tom Warpigs studiu.... Hru jsem nejak extra nesledoval, ale tusim ze min 2x bylo odsunuto vydani. Sranda je, ze na jistem webu jsem se docetl ze Warpigs o chybach apod vi a ze usilovne pracuji na updatech. Ja se taktez ptam, co delali celou dobu, kde je game testing, at mi nikdo netvrdi ze hra jim do dnesniho dne jela bez chyb, ze si neco takoveho dovolili vydat
      13.2. (9 dnů)

reagovat

• flash (anonym)
        3 souhlasí, 0 nesouhlasí
        malo penez, nezkusenost s velkym rpg, malo lidi, deadline od vydavatele, fuserina..duvodu muze byt mnoho.
        13.2. (9 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        4 souhlasí, 1 nesouhlasí
        Ty mínusy dneska celkem jedou, chápu že to je pro někoho modla ale nějakej slabší beteatest si za ty penízesehnat fakt měli. Možná nebejt kickstartru ani nedovolily bo by na to neměli 80 lidí a nemaj někoho kdo jim to trochu testnul to je fail *12*
        13.2. (9 dnů)

reagovat

• CRYPT tiscali.cz
    10 souhlasí, 9 nesouhlasí
    Vavra na svem twitteru ma jeste takovou drzost ze se chlubi svym oblibenym bugem ze hry. To je fakt konec
    13.2. (9 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      2 souhlasí, 2 nesouhlasí
      No ještě že to teda "dodělali" ale hlavně vydali nebo by to vypadalo že unsuli na vavřínech a shrábli peníze.
      13.2. (9 dnů)

reagovat

• Beruška (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Víte už někdo jestli jsou tam ty souboje na koních? Tedy kromě lukostřelby ze sedla?
    13.2. (9 dnů)

reagovat

• x_ander tiscali.cz
    10 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Tak jsem to uz taky hrál, byť jen chvilku, a převládá nadšení. Atmosféru to má jako řemen, questy se rozjíždějí zajímavě a na žádný bug nebo chybu jsem zatím nenarazil. A i na mém ne už úplně čerstvém kompu to jede jak víno. Z technického hlediska mi vadí jen zbytečně dlouhé "přepnutí" do rozhovoru (kolikrát i 1-2 sekundy černá obrazovka) a dost nekvalitní textury - byť mám nastaveno ultra high, tak při blízkém pohledu na jakoukoliv zeď je ta textura dost neostrá. A faciálky dost slabé, ale na tom snad zapracujou.
    13.2. (9 dnů) upraveno v 21:45

reagovat

• Digi (anonym)
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Textury nic moc. Jak z team fortressu 2. Hra se tedy nesnaží být fotorealistická, je tam jistá úroven artu, ale textury by právě ostrý být mohly.
      14.2. (9 dnů)

reagovat

• banan (anonym)
    5 souhlasí, 7 nesouhlasí
    tak za me VELKY SPATNY - chtelo by to vyladit, ale ten svet vypada pekne a i na ten pribeh to vypada, ale proc kurna je vsude samej loading, chyby s neoptimalizace jednou to lita tak podruhe tak - nejde nejak nastavit lock? vypnout vyhlazovani ci jine veci? Uz ted existuje navod na steamu jak vypnout debilni ukladani :D :D
    13.2. (9 dnů)

reagovat

• ucho tiscali.cz
    3 souhlasí, 3 nesouhlasí
    tak jsem to pustil na PS4 Pro. oproti jiným hrám se to pouštělo malinko déle, ale ok.
    tady je úvodní obrazovka: ibb.co/eEsxd7
    - ten plot v dálce je pěkně hnusnej
    - stejně tak hrad (jestli to takhle bude vypadat i ve hře, tak potěš koště)
    - kouř byl animovanej, ale v téhle dálce se měnil jednou za sekundu, což tady není moc reprezentativní

po spuštění mě trochu překvapilo, že některá videa nejsou v enginu, ale jsou jako videa.
    po ukončení rozhovoru s matkou tam byl divný střih. byl tam asi dvě sekundy záběr na venek a najednou jsem byl zase uvnitř. nejsem si jistý, jestli to byl záměr.
    ve hře to jinak vypadalo fajn.
    13.2. (9 dnů) upraveno v 21:31

reagovat

• Zednožidář (anonym)
      4 souhlasí, 7 nesouhlasí
      Jo tak to vypadá pěkně hnusně na konzolích.

Že cut scény nebudou v enginu se vědělo, ale ty prostřihy to úplně mrví, solidně mě to několikrát zmátlo.. co že se to sakra stalo :) A to Vávra povídal jaký jsou režiséři břídilové, se by mohl točit filmy z fleku. Normální střih a vyprávění je u něj asi sprostý slovo. Výprava je nedodělaná stejně jako všechno ostatní.
      13.2. (9 dnů)

reagovat

• ucho tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        v samotné hře to takhle hnusné nebylo. jen jsem tedy vylezl z toho domu a bylo to hezký, žádná divná textura na dohled. možná nějaký bug. není důvod, aby tam byla takhle hnusná textura.
        13.2. (9 dnů)

reagovat

• Zednožidář (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Ale zase nějaký drastický rozdíly tam nejsou kromě těch textur - https://i.imgur.com/Wsp8iP2.jpg (většina věcí na vysoké, světlo a objekty ultra, stíny na střední)
        13.2. (9 dnů)

reagovat

• homeles8 tiscali.cz
          16 souhlasí, 5 nesouhlasí
          Na všechno ultra a plný čáry dohlednosti je to úplně stejný.

Ale stejně je strašný co jste tady všichni za lidi. Bez toho bych si toho ani nevšim. Šel jsem rovnou do Nastavení a pak jen nová hra, nijak jsem to nezkoumal a na první pohled se mi to líbilo. To samý ty kecy o Vávrovy a Bakalovi... Co je mi do nich? Při hraní si na ně nevzpomenu, ani jindy mi neleží v hlavě. U R* neznám nikoho, ani mě nezajímají, ale i kdybych věděl, že Sam Houser je vrah a násilník, užil bych si každý GTA úplně stejně tak jako tak.

Nebo animace obličeje. Vloni jsem poprvý dohrál Half-Life 1 a vůbec mě nenapadlo to hanit kvůli neanimacím obličeje, ta hra mě bavila i tak. Tady jsem se na to hned v první animačce díky zdejším diskuzím soustředil a jen jsem se udivil, jestli to fakt myslíte vážně? Hlavně když jsem se pak zabral do hry, nijak mi to atmosféru ani zábavnost nekazilo. Jediný co, tak jsem si chvilku říkal, ''tahle scéna by byla s českým dabingem parádní'' . Ale za chvilku jsem si taky zvyk a už jsem o tom nepřemýšlel.
          Asi bych si to tu neměl číst, když jste mě takhle zdegenerovali :-) Prostě řešíte úplný kraviny a netýká se to jen této hry, je pořád všude. Co to s vámam všema proboha je. *9*

Edit: Mě taky samozřejmě všechny hry nebaví. Ale je to prostě proto, že to hraju a nebaví mě to, nehledám žádný konkrétní důvody. Když cítím že to má smysl, dám hře čas jestli se nerozjede. Když ne, tak se nadá nic dělat. Každopádně tu hru už dál neřeším, nepíšu pod žádný článek o tý hře žádnej komentář, protože mě nebaví, tak mě ani nezajímá. V tomhle vás nechápu ještě víc.
          13.2. (9 dnů) upraveno v 22:30

reagovat

• ucho tiscali.cz
            3 souhlasí, 0 nesouhlasí
            jestli narážíš na mě, jsem backer a nelituju backnutí, naopak, velmi rád jsem podpořil vznik této hry. a taky věřím, že si ji užiju. některé bugy mi přijdou očekávané, některé méně (nechápu moc technické problémy na konzolích). osobně počkám ještě na pár patchů, není kam spěchat. jsem rád, že je hra venku. a nemám problém poukázat na nějaké nedostatky, i když ji bude hodně. to neznamená, že tu hru chci shodit a že ji označuji za špatnou.
            jestli narážíš na lidi, co hru ani hrát nebudou, tak to tě samozřejmě chápu.
            13.2. (9 dnů)

reagovat

• Zednožidář (anonym)
            0 souhlasí, 3 nesouhlasí
            Inu těžko lze starým hrám vyčítat něco co v té době neexistovalo :) KCD je nedodělané a je to vidět úplně na všem snad kromě grafiky a hudby. Ignorovat to je taky blbost ne?
            14.2. (9 dnů)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
    12 souhlasí, 12 nesouhlasí
    Tak jsem Bakalovi taky přispěl na rozvoj Respektu a dalších bohulibých levicově-progresivních aktivit a hru si koupil.

A je tam mouse lag jako prase. A v nastavení hry vůbec není možnost vypnout vsync a musím to dělat přes konzoli, což jsem si musel vygooglit.

No... to je dobrý začátek. *4*
    13.2. (9 dnů)

reagovat

• Casual (anonym)
      2 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Zkus si to třeba přepnout na fullscreen z borderless když ti vadí mouse lag.
      14.2. (9 dnů)

reagovat

• jack facebook.com
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    13.2. (9 dnů)

reagovat

• alionk (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      https://youtu.be/1JZfoz7UVr0?t=836
      - docela fascinujici to lehani travy kdyz se clovek otoci. *1*
      13.2. (9 dnů)

reagovat

• alionk (anonym)
        0 souhlasí, 1 nesouhlasí
        kdyby nekomu nesel odkaz, tak je to v 13:56
        13.2. (9 dnů)

reagovat

• Derp (anonym)
          6 souhlasí, 2 nesouhlasí
          To video v odkazu nic moc. Klučina si tam stěžoval na úplný blbosti!

Např "v přírodě nenajdete pobíhat tolik zvířat jako v jiných hrách" LOL
          Kingdom Come chce být reálnou hrou, tak by bylo dost divné, kdyby lesy byly (nereálně) přeplněné zvířaty/monstry jako třeba v Zaklínači.

A ke stížnostem na bugy:
          Asi už všichni zapomněli v jakém stavu byl třeba takový Skyrim v DEN VYDÁNÍ *7*
          Sice to nemám rád, když vývojář vydává nevypilovanou hru, ale taky si to nehodlám koupit v den vydání, počkám si hezky pár měsíců než se opraví bugy a pak teprve zvážím koupi.
          13.2. (9 dnů)

reagovat

• Drasťa (inkognito)
            5 souhlasí, 4 nesouhlasí
            Je legracni ze Skyrim uvadis jako priklad protoze zrovna ten Dan za zabugovanost docela nevybiravym zpusobem kritizoval :D
            13.2. (9 dnů)

reagovat

• Yeniczek (anonym)
              1 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Prej nevybiravym :D Byl to trefnej text a to vzpominam na Skyrim docela rad... Hlavne to byl zabavnej text a nechapu, proc na nej vsichni nahlizi jak na nejakou objektivni recenzi.
              13.2. (9 dnů)

• vhghf (anonym)
    11 souhlasí, 3 nesouhlasí
    hra dobry no, akorat bych potreboval aby mel hlavni hrdina hlavu...
    13.2. (9 dnů)

reagovat

• Dworkin (inkognito)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Je mladej, do všeho se vrhá bezhlavě.
      13.2. (9 dnů)

reagovat

• vhghf (anonym)
        2 souhlasí, 4 nesouhlasí
        myslel jsem, ze kdyz bude mit helmu, tak bude mit koukatelny look, ale neni to pravda, potreboval by spise oblicejovou masku, pak by se snad dalo tvrdit, ze svym zjevem nepacha socialni sebevrazdu
        13.2. (9 dnů)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.196.215.69.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.