zavřít
...

LongPlay - hrajeme Kingdom Come: Deliverance

Tak jsme se konečně dočkali. V Čechách asi nejočekávanější hra Kingdom Come: Deliverance vyšla dnes v ranních hodinách a české internety se od té doby chvějí v základech. Hry si samozřejmě všimli i v zahraničí, kde vyskakují první recenze – velmi kladné, kladné, ale i s podprůměrným hodnocením. Názor...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 47 Starší

 • Oldass (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  Jde jen o to, kolik hra stojí a KD stojí stejně jako Assasins.
  16.2. (4 dny)

  reagovat

 • Bazina (anonym)
  2 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Zvláštní je, že jsem procházel rozsudky a nikde nic o vytunelování OKD nebylo, čím to? Třeba že by žádný neexistoval? Třeba že by OKD nikdo nevytuneloval, ale firma se položila, když padly ceny uhlí? By bylo dobré si věci zjišťovat, ne jenom opakovat to, co říká populista v televizi...
  16.2. (4 dny)

  reagovat

 • Jack1947 tiscali.cz
  0 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Longplay bude a to pokud jim to půjde... tak bude minimálně na 50-100hodin lol. ( kratší hru si vybrat nemohli ona i 20hodinová hra by dala zabrat *12* )
  15.2. (4 dny)

  reagovat

 • flash (anonym)
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  i ty brepto
  15.2. (5 dnů)

  reagovat

 • anonym (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  taky mi to vadí: měli by být méně vyžraní, méně urostlí...v populaci muselo být více nemocí, zranění atd., starší lidé určitě víc sedření (otec hlavní postavy je na svůj věk kolem 50 neskutečný junák - takhle nevypadá někdo, kdo celá život fyzicky pracuje)
  ( + když se podíváte na fotky z 19.století, tak je na těch výrazech prostě na první pohled vidět, že ty lidi jsou mentálně pomalejší než moderní lidé - i když tohle může být můj osobní dojem)
  15.2. (5 dnů)

  reagovat

 • jmalachi (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  hah ja že komentáre k hre kingdom... *1* 90%trešu okolo...tak za mna pekná hra ,páčil sa mi longplay pozrem aj dalej bo hru hrať nebudem niet času na to *5*
  15.2. (5 dnů)

  reagovat

 • Hero (anonym)
  8 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Na druhou třídu ZŠ máš docela slušnou znalost o HW.
  15.2. (5 dnů)

  reagovat

 • Hero (anonym)
  1 souhlasí, 5 nesouhlasí
  Bych bral kdyby vydali verzi zbavenou příběhu a herních mechanik za 10€ jako Walking simulátor: The kingdom. S podporou VR bych dal i 20€.
  15.2. (5 dnů)

  reagovat

 • Zednožidář (anonym)
  4 souhlasí, 2 nesouhlasí
  Hype je i v médiích, Bakala rozeslal své věrné, aby chránili čest WH a říkali, že tam je jen pár bugů a hra je skvělá a těch pár haterů.. to jsou blbci :)
  15.2. (5 dnů)

  reagovat

 • sparta (anonym)
  1 souhlasí, 3 nesouhlasí
  Máš si dávat pozor, to je taky účelem, abys nědělal blbosti.Blbý je pokud tam je nějaký bug.
  15.2. (5 dnů)

  reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 47 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.227.48.147.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.