Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslel som si ze uz nikto nikdy nevyda rozmrdanejsi3 RPG ako Gothic 3 a Vavra to dokazal
  • Tak po 11 hodinách hraní na XOX můžu říct, že hra je naprosto bezproblémově hratelná. Bugy jsou především v prolínání a doskakování textur asi na úrovni Andromedy v době vydání.
    Celkově jsem nadšený, takhle provedené RPG na pozadí skutečných reálií tu ještě nebylo, prozatím 8/10 a po opravách snad GOTY.
  • Ta hra je k smíchu, bugy, loadingy ? po každé ale opravdu pokaždé,,, začátek rozhovoru a hned černá obrazovka, konec rozhovoru taky,, otvíraní dveří taky,,, na to že je to rpg kde se bude kecat hodně a budete muset otevřít hodně dveří to není moc dobré,, dokonce zoufalé ,
    optimalizace žádná, inventář, ovládaní, pocit s boje žádný,

    po 2 hodinách to letělo z PC jak namydlený blesk,,, tohle bych nekoupil ani kdyby to bylo za 3 eura,,
    prostě jenom opravdu nadšenec a nebo člověk co nemá totálně co na práci ale totálně ,,,
    • Tak prestan krast a mozna to bude lepsi
    • Námořní právo mluví jasně - pirát je nepřítel lidstva.
    • Ty jsi od nějakého konkurenčního týmu vývojářů, že tenhle blábol kopíruješ na všechny weby?
    • PS : oprava ''prostě jenom opravdu nadšenec a nebo člověk co nemá totálně co na práci ale totálně ,,,''

      neplatí proto že nadšenec do rpg tohle v životě nevydrží hrát 100 ? 200 ? hodin,,
      a člověk co nemá co na práci ? nějaký povaleč dost těžko vyhodí 12 stovek za hru, a bude vlastnit herní PC,, mně osobně běží teď AC origins na nejvyšší a něco ultra a pod 60 dps nejdu,, ani ve městech,,

      a v téhle hře btw hra je silné slovo to padá na mém PC až k 40 fps kvůli ničemu :)))
    • Jo ono už je KC ke stažení na Skidroow ...tak to jo. Mám koupeno na Steamu a hra v poho ..jediný co v první části hry hodně bylo, tak chvilkový stuny ...prostě hra se mi na pár sekund občas sekla. Jinak jedu na I5 na 4,8 Ghz, GTX 1060 ..přetaktovaná v základu přes afterburner a na velmi vysoké detaily všeho mi to jede 40-50 fps, ve hradu tak kolem 35 fps. ...celkem se dá.

      Jinak ano, je to klenot, je to supr. Příběhově je to na hodně dobrej středověkej seriál ...alespoň cutscény. ....Hele pokud se ještě někdo rozhodujete, tak neřešte ty kecy těch, co si stáhli neopatchovanou verzi z torretu a prostě si to kupte. ....Je to supr.
      • Skidrow vydal verzi 1.02, nevím jestli je DNES aktuální, ale myslím že ještě ano. K technické nestabilitě už jsem se vyjádřil v jiném komentu. Mě to taky jede v pohodě. Co jsem si na YT zatím všiml, tak failový videa jsou víceméně z páčkovačů, tam to asi bude horší.
      • Ano ale na torentech už byla opatchovaná verze, a i kdyby ne co si myslíš že update upečený za pár hodin s hrou udělá ? vždyť tohle je odpad hra,, v takovém stavu skyrim snad nikdy nebyl a ani dokonce hry od Ubisoftu,, jako jasné jsou to studia úplně jinde ale to neznamená že menší studia budou kvůli rozpočtu nebo neschopnosti vydávat tohle ''' to ať si strčí někam, každý i kdyby byl Vávra moje rodina tak ho pošlu někam ,,,,
  • Mafia byla taky samej bug a stala se z toho kultovka. Příběh a dabing... příběh se tu rýsuje, ale ta angličtina tomu hodně ubírá. Obzvlášť když se jedná o hru z českého prostředí.
    • Myslíš ze středověkých Čech a Moravi. Takže by měli mluvit částečně Německy, Latinsky a Staročesky. ok?
  • https://youtu.be/yoKpfRd9AOo?t=1h19m18s

    Kolem srny padaj šípy, ale ona je stále v klidu :) .
    • Nebreč tu furt.
  • spoock
    Hra prekvapuje, jak byla rozbita a nehratelna alfa, beta, tak hru si po trech hodinach uzivam. Je to bugfest s obcas nedomyslenyma vecma, ale zatim dobre. Grafika neoptimalizovana, ale na 1060 GTX to fici 50 - 75 fps v pohode.prostredi je nadherne, oblicejova animace kolisa mezi parada az po meh.
    • Máš kliku. Taky gtx1060 a většinu času to jede úplně v pohodě, ale občas se mi hra na několik vteřin hryzne, až to vypadá, že zamrzla.
      • risa2000
        Je to sice takový výstřel naslepo, nemám ani GTX1060, ani (zatím) KC:D, ale četl jsem, že Nvidia vydala nedávno nějaké nové ovladače, které měly i něco řešit v KC:D. Zkusil bych to prozkoumat.
      • To muze byt na vine HDD nebo malo pameti.
        • Jo, to mě taky napadlo. Ale jestli tomu nestačí 16 giga RAMky a půl roku starý SSDčko, možná by na tom měli kluci z Warhorse ještě zapracovat. Krom toho je to jediná hra, která mi něco takovýho dělá, všechno ostatní jedu v pohodě buď na maximální, nebo hodně blízko maximálnímu nastavení a navíc se nezdá, že jakýkoliv hnípání se v options by mělo nějakej vliv. Takže bych řek, že chyba bude spíš na straně hry, než mýho kompu.
          • CHlapi piště k těm 1060kám jestli 3 nebo 6GB. :) Já mám právě dropy jen ve chvíly, kdy se na scéně objeví víc nových modelů/postav a musí se uvolni naprosto plná VRAM grafiky (jen 4GB) a natlačit do ní nové textury.
            • Me to dela na 6GB verzi. Vliv na výkon, ma u me jen nastaveni stinu, osvetleni a shaderu. S ostatnim muzu hybat jak chci, ale vliv na vykon = 0. Záseky jsou uplne random a nastaveni na ne nema vliv. Stejne se to zasekne jak na nejnizsi nastaveni tak i na to nejvyssi. Nekdy se to zasekne i trikrat do minuty, nekdy to jede deset minut v pohode...Ovladace nejnovejsi samozrejmne. Loadingy tak jak si tu na ne nekdo stezuje me treba zrovna netrapi, vetsinou ani nepostrehnu ze nejaky loading napriklad u rozhovoru byl.

              Jinak cela sestava je:
              I5 6600k 4,3Ghz
              MSI Gaming X GTX 1060 6GB
              16GB RAM
              Kingston SSD 256GB
          • Mam ten samy problem...dropy FPS bych jeste prezil, ale to zahryznuti je fakt peklo. Me to dela kazdou chvilku. Take na GTX1060. V nastaveni je defakto jedno co zmenim, vliv na vykon to ma minimalni.
            • pro Prase: No ono se může preloadovat i něco, co zatím nevidíš třeba proto že je to za kopcem. Takže se jen zdánlivě nic neděje. Tohle ale moc řešitelný v openworldu není. Buď by ti to cuklo až kdybys to měl opravdu vidět (což si dokážu představit situace kde by tě to pěkně nakakalo), nebo to udělá radši dřív, ale třeba zbytečně ktorože půjdeš úplně jinudy.
            • Jo, ty hryzi sou to jediny co mě občas prudí. Já jedu very high nastavení a jede to venku někde kolem 45-50 fps. V hradu cca 30+
            • Já bych to ještě byl schopnej vydejchat, kdyby v tom byla nějaká logika. Kupříkladu kdyby se to dělo jenom ve městech, kde je hodně lidí a děje se ranec věcí, ale divný je, že se to, aspoň zdánlivě, děje naprosto náhodně. Teďka jsem půl hodiny běhal po Ratajích a nic. A odpoledne jsem jenom tak šel po louce, nikde ani člověk, jenom pár ovcí a stalo se to třikrát během pěti minut.
  • To je boj, protivník se ani nehne :) , meč mu propíchne hlavu a nic :) https://youtu.be/QnuvL-ET0O8?t=1h28m28s

    To je ten kontaktní boj podle Vávry :)
  • to je grafika :( https://i.imgur.com/0oZCJwf.jpg
    • Jack1947
      Ta krev je pixelovatáá fuj... ale Carnage nemá co říkat když taky holduje topinkovačům *5*
    • Co bys chtěl na topinkovači?
  • Dan umí pořádně zamotat hlavu. https://m.imgur.com/FaALaQP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší