Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WH vypotilo patch 1.2.5, kterej měl opravovat quest ze Zrzkem, opravili ho tak, že se quest nedal vůbec dokončit (hlavní dějová linie). Druhej den to po nářku na fóru stáhli ze Steamu a jede se opět na 1.2.2. Tu hru nikdo nespraví, smiřte se s tím :)
    • Můžete mi někdo popsat, co v tom questu bylo špatně. Mě ten quest šel normálně udělat i na 1.2.2. 8-o
    • ucho
      ale jo, spravi, ale je problem neco spravovat takhle narychlo. casto tak vznikne nova chyba. to se bohuzel stava. maji malo casu na testovani.
      • jj, meli na to několik let, opravdu krátka doba...
      • Proto si každej kdo má rozum, nekupuje hry dřív jak půl roku po vydání. V tu dobu navíc stejně přijde první sleva a nedočkavci to za plnou cenu už otestovali.
    • a už jsi utopen v mínusu, sotva jsi to dopsal, tady je to fakt drsné.
      • Ještě drsnější je, když si někdo píše sám se sebou
        • kek naklíkavač. jsi tu nalepen 24/7 a jenom klikáš *1*
        • Píše Vávrův pes :)
  • Teda, že i kluci na games se ukážou tak neschopný hru ukládat?! Jakou čtvrt hodinu? To vaše zmatený pobíhání na konci streamu a snažení se hru uložit bylo úplně tragický. Místo abyste použili fast travel a byli za pár desítek vteřin ve mlýně, tak tam deset minut zmateně pobíháte a Aleš nadává jak je to hrozný. To, že si někdo nedokáže zorganizovat tu jednu minutu (max), případě si na nějaký akutní situace ušetřil ty schnappsi, není nic jiného než zhýčkanost nebo nešikovnost. Nejspíš je teda stupidní jak se Aleš snaží hru uložit, když na to potřebuje čtvrt hodiny. Fakt někdy perlíte.
    • Tak ono to máš s dnešními hráči tak...někteří mi dokonce tvrdili, že to ukládat vůbec nejde a že je tam jenom autosave. facepalm facepal facepalm
    • no stupidní desingerksé rozhodnutí, které potvrdili i samu tvůrci, jelikož další patch přídá quick a save.
      • On je totiz strasnej problem si ty savovice koupit nebo kraftnout ... clovek si jich muze tahat klidne 20.
      • Ne, oni jen chtějí přidat save and quit možnost.
        • Save and quit možnost - a není to v podstatě zdlouhavej quick save (uložím si postup při odchodu ze hry, hru spustím znovu a hraju dál, abych se nemusel bát, že přijdu třeba o 30 minut hraní kvůli nějakému bugu?).

          Pokud tam přidají možnost save and quit, tak už tam můžou dát rovnou ten quick save.
          Pokud chtějí udržet hráče v napětí, stačilo by přidat nemožnost použít quick save během souboje. Mimo souboj ať si každý ukládá jak chce.
        • ano, omlouvám se, tohle jsem mel na mysli..
  • Proc se to kazdej fanousek snazi bagatelizovat jen na par bugu a doskakujici textury? To nikomu z nich vazne nevadi ze souboje (hlavne vetsich skupinek, tam to opravdu vynikne) vypadaji a pusobi jak z Jedlickova ustavu? O nejake umele inteligenci radeji nemluve? Tohle asi jentak neopravi a pritom se tim dopredu chlubili jako nejvetsi prednosti az revolucnosti tehle hry *13*
    • combat je na úrovni bambusáku, do šermu to má daleko asi stejně jako Elex
      • Aspoň tam nekáče a nekotouluje s mečem tvaru dopravní značky který má fyziku jak kdyby byl z polystyrenu se směšným kolizním systémem, kdy stojí vlepenej v potvoře...
    • Videl si nekdy nejakou hromadnou bitku? Protoze presne tak to vypada ... jako z jedlickova ustavu ...on u toho totiz vetsinou neni hollywoodský choreograf :D
      • tady by fanboys okecali i kdyby hra způsobila smrt...
  • Sedmickova hra, docela neúspěch, čekal jsem vice
    • Celý týden nejprodávanější hra, velký neúspěch.
      • Prodáno přes mega kusů to mluví za vše.. *5* *5*
    • tak určitě, už přes tejden top seller na Steamu, tomu říkám neúspěch *4*
      • To je stejne podstatnej argument jako treba to, ze se lidi hrnou do kina na filmy jako Špindl nebo "komedie" od Zdendy Trosky a tim padem to musej bejt prece dobry filmy *6* *1*
        • ucho
          no treba jsou, kdyz je chce videt tolik lidi... kdo podle tebe rozhoduje o to, co je dobre, a co spatne?
  • Mohl by mi nekdo vysvetlit, proc nejsou ve hre zadni mimozemstani? Dle odborniku z History channelu byla zeme v 15. stoleti na intergalakticke stezce a existuje duvodne podezreni, ze Skalice vyhorela diky padu UFO a cela ta vec s kumanama to mela jenom zahladit.
    • Samozřejmě, že tam jsou a můžeš je navštívit. 3.. 2.. 1.. zážeh!

      https://gfycat.com/gifs/detail/caninetartamericanindianhorse
  • Procetl jsem stovky prispevku ohledne tema cernosi na ruznych cizich forech a musim rict, ze to absolutne nikdo neresi, vcetne spousty cernochu. Je to tak 300 pozitivnich prispevku na jeden negativni, takze novinari se klasicky jen snazi vyvolat kontroverzi, aby jim lidi klikali, nic vic to neni.
    Sranda je, ze nas tam dost cernochu brani, ze pry by se citili naopak dotceni, kdyby jich tam kvuli nim par pridali a prirovnavaji to k historicke hre z afriky z 15.stoleti, kde by se hralo za zulu bojovnika a bylo tam par bilych vesnicanu, aby se nas to nedotklo.
    • A ve finále je víc těch, který řeší ty, co řeší černochy ve hře. Hysterky...
      • To že mě serou multi kulti SJW je hysterie? Nazvat reakci na hysterii hysetrií je trochu stupidní, nemyslíš?
    • A jeste vetsi sranda je, ze tak 10% prispevku bylo ve smyslu "jdu si to hned koupit a pridam jeste dalsi kopie kamaradum, jen abych tyhle trotly nastval". Takze diky temhle clankum za paradni reklamu.
  • Hype této hry je již tak obludny ze jsem cim dal víc rozhodnut si tohle neporidim.
    • Hele já k tomu byl taky skeptickej, ale pak jsem to zkusil a ... no nic jinýho teď nehraju. Já zas nechápal hype kolem Bitchera. Podobný hry, ale jedna mě chytla skoro okamžitě, druhá mě během hodiny natolik odradila(Witcher 1), že jsem zkusil až W3 a ten po cca hodině vrátil. Ale jak vidíš, nezatracuju dokud nevyzkouším. Jen pozor, KC:D je prostě pomalá. Má jiný tempo než mainstream.
    • nebo je čas smířit se s pravdou, ta hra je obludně dobrá! *5*
  • Hele já byl taky prvně skeptickej i když jsem to Vávrovi přál, ne kvůli němu, ale kvůli vývojářský cz scéně... Nakonec jsem proti původnímu plánu vzít až ve slevě koupil day one a do háje jak moc sem překvapenej. s tím budgetem co měli, s tou velikostí teamu udělat něco takového je prostě něco nemyslitelného. Osobně jsem nenarazil kromě koně zaseklého do plotu na jediný bug, za těch 40 hodin co jsem v tom zatím utopil a ani mi to nepřijde mi hra ani jednou nespadla atd. Jediné 2 věci co vidím jako problém je občasné doskočení textur, ale opět, nestává se mi na koni, nestává se mi ve městě atd. ale vždy jen a pouze po spuštění hry, nebo nahrání savu. Nikdy při samotném hraní. A nahrávací časy (ty jsou opravdu žalostné). NIcméně ani jedno není problém který by nějaký budoucí patch nebyl schopný vyřešit.
    I na obyč. PS4 vypadá hra nádherně (samo není to horizon apod. ale i tak ta česká krajina je nezaměnitelná, cítím se jako na chatě, nebo když houbaříme :) )
    Lockpicking podle mě opravit nepotřebuje ani trošku, kdo si stěžuje měl by si uvědomit, že prostě holt ne vše vyjde na poprvé a musíš potrénovat když něco neumíš (a to platí v kingdomu pro vše, např. s bojovým systémem pořád bojuju i sám :D :D ) . Jediné co, tak mít možnost vypnout vibrace ovladače v menu hry by bylo příjemné, ať nemusím do PS nastavení. Každopádně stačí opravdu začít s very easy truhlama/dveřma a do dvou hodin tréninku otevřeš i extra hard. Na to nadávaj jen netrpělivé děti konzumní společnosti a součastného trendu aby měl hráč vše zadarmo a pokud možno nemusel přemýšlet nebo nedej boža opravdu hrát. Nemluvě o tom, že už první perk na lev 3 lockpickingu ti vlastně zdvojnásobí počet pokusů na jeden paklíč takže kde je vlastně problém?

    Každopádně jak witcher, tak skyrim atd. prostě skoro každá open world hra se potýkala pvní čtvrt rok se špatným stavem a to jsou hry s 50x takovým budgetem. V KCD aspon není žádný gamebreak bug.

    Takže aktuálně bych za sebe dal 8 a až opraví ještě pár detailů ode mě jistá 9 jak vyšitá. Pro nečechy bych to viděl na krásnou 7mičku a až bude opraveno tak 8, což si myslím že je na CZ team a ten budget co měli nádherný výsledek.

    PS: černochy nekomentuju, to může napsat jen 1d1ot co prakticky nezná historii střední evpropy (čti americkej social justice warrior)
  • To posedlost absencí černochů je k smíchu. Lidi co to vážně řeší by měli vyhledat cvokare a jestli mají titul z VŠ tak vrátit.

    Nedokázali, že ve středověku v ČR v Ratajích v té době byl černoši ale vadí jím, že tam nejsou.
    • Jedinou posedlost, kterou tady vidím, je ta tvoje. Neviděl sem tady jediný sjw koment, tak už přestaň hystericky brečet. Nikdo na to tady není zvědavý. Běž si léčit komplexy jinam.
      • jo aha, když si je ty neviděl, tak prostě neexistujou. *1*
        • Lol. Todd Howard pode mnou... to je náhoda..
        • Můžeš klidně fakticky místo prázdného okecavání. S tím se nikam nedostaneš. Ukaž mi ty komenty, hysterko. Pod recenzí je 900 komentů. Začni ať se pobavím. Očividně si je viděl.

          Já vidím jen brekot typu Tom aspol. plus pomatence tvého typu. Tvůj a Tomův post tady je důkaz. Teď začni ty. Čekám. Určitě to budou desítky postů, když máte takový záchvat.
          • přečti si cos vypotil, trapáčku. rozčiluješ se jak malej fakan. zajdi si na polygon, rps nebo eurogamer a tam si to můžeš přečíst
    • S vyhledáním cvokaře souhlasím, ale co s tím má co dělat nějaký titul z VŠ. *7*
  • Ona největší sranda je, že nejvíc tu absenci černochů řeší nějací bílí dobroserové a černochům je to vesměs jedno. 4/10 je ale velmi hloupé hodnocení. KCD je přinejhorším sedmičková hra, pokud tu hru někdo nepochopil nebo hraje špatně, tak je chyba v něm a ne ve hře. Nemůžete čekat, že tady budete pobíjet nepřáte ve velké přesile, vypáčíte každý zámek na první pokus a každého okradete aniž by to mělo následky...
    • Největší sranda je, že černochy neřeší prakticky nikdo a udatní bojovníci proti neomarxismu zoufale projíždí twitter, aby našli aspoň něco, co by jim vzdáleně zapadalo do jejich představy nepřítele.
      • opusť twitter
        polygon:
        Warhorse is a team of more than 150 people, but the game’s creative director has gone out of his way to rationalize his support of GamerGate, a loosely knit hate group that has devoted time to harassing women, people of color and journalists in the past.
        eurogamer:
        But there's also a big problem. There are no people of colour in the game
        rock paper shtogun:
        Tedious macho elements aside, there are other questions about the depiction of the people of early 15th century Bohemia. During development director Daniel Vavra claimed that there were “no black people” present in the area of Bohemia covered at the time of Kingdom Come’s events and though the game doesn’t present the region as a bastion of monoethnicity, the issue of race deserves further examination.
        • To jsou tři lidi.
          • no, chtěl si zoufale najít alespoň něco. tak tady máš pouhé tři servery, z nichž minimálně polygon a rps jsou naprosto nedůležité a nemající žádný vliv. opravdu nikdo black people v kcd neřeší
            • Napsal jsem prakticky nikdo. Na to, jak strašlivé spiknutí neomarxistů rdousí západní svět, se těch stížností na nedostatek černochů vynořilo nějak málo, že.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit