Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavně, abyste si to všichni koupili a ne jen pirátili, když jste z toho tak nadšení.
  • TheGGG
    Vypadá to skvěle, je v tom sice přimícháno trochu infantilnosti ala blizzard, ale ještě se to dá snést. Jen by mohli zapracovat na pořádné brutalitě a na nějakém vyditelném zranění na těle protivníka.
    • blizzardi dila jsou po vytvatrni strance umelecka dila ale to bys nepochopil, tohle je jen kýč ktery ma pusobit prvoplanove kool.
  • Jedine co od hry chcem je fantasy prostredie, tazky subojovy system a aby to bolo bez stupidneho platforming-u. Dlhe roky nevyslo nic taketo, konecne nejaka nadielka ;)
  • Kozy
    Jsem rád za další "souls" hru ale ta kýčovitá stylizace je fakt strašná. Jak se tohle může někomu líbit proboha.
    • MrSanta
      Mě se tenhle grafický styl líbí víc než třeba právě ten z Dark Souls II. Lehká stylizace pomůže (pro mě) zakrýt nedostatky v animaci postav a hra tak na mě působí lépe. U Dark Souls II při jejich snaze o realistickou grafiku vynikne nedokonalý styl pohybu postavy a hlavně ta levitace. Pro mnohé to může být detail, ale mě to při hraní ruší.
      • Kozy
        Tak do Dark Souls 2 se jdu za chvíli pustit a videím jsem se zatim vyhýbal, tak jsem zvědav. Každopádně tady mi vadí ta divná barevnost všeho, plus to na mě působí dost blizzardovsky, takže uměle.
  • Hnisavec
    síce tvrdili, že sa inšpirovali Dark Souls, ale z traileru to vyzerá ako krajšia kopírka Amaluru a iných nonbrain akčných RPG, kde stačí nabehnúť a bossa domlátiť mačkaním pár komb
    • Expert po skuknuti traileru ? Wow ;D
      • nie, po skuknuti 7min gameplayu na YT, v ktorom robi kotrmelce v tazkom brneni a stamina mu ubuda len velmi pomaly. a boss je tam obratny jak gerontaci na vozicku.
        • Zaprvé je to hra a řešit něco jako koutouly v těžkém brnění je zbytečné, ač je to v reálu padlé nahlavu(stejně jako kotouly samotné). Musí tam být nějaký balanc. Většinou se to hraje na easy při předvádění ať hráč zbytečně nezemře a nemusí se zbytečně opakovat pasáže. Nakonec chtěl bych vás lidi vidět jak nakopete zadek někomu kdo by se hýbal tak rychle jak při reálném souboji ještě v tomhle typu hry(neříkám zrovna třeba Kingdom Come kde se očividně na tu rychlost boje specializovali). Proto je třeba i Dark Souls pomalejší rubanice ať má hráč při různých útocích protivníka správně reagovat(I tak se tam chcípá), Navíc je to první boss a vemte si jak jednoduchý byl první boss v Dark Souls.

          Nechci tuhle hru bránit, ale nesoudil bych podle jednoho gameplaye to fakt ani náhodou.
      • Hnisavec
        "to vyzerá"...keď nerozumieš významu vety, tak prosím ťa nekomentuj
  • Vyzera to dobre ale som skor zvedavy na svet okolo a dalsie mechaniky. Tak dokonale lore ake ma dark souls to asi neprekona.
  • Haha, graficky to vypadá hůře než Dark Souls 2, ano má to nějaké ty odlesky, ale celkově je vizuál tragický. Tohle, že mají jít na PS4?
    • Dema DS2 predvadena na PC vypadala dobre, ovsem releasnuta verze na PS3 a XBOX360 je dost hnusna a tohle vypada o dost lepe, rekl bych
    • Cosi
      No, minimálně tam vidím stíny...
  • Hodně se na tu hru těším, neříkám že DS je špatná hra ale tohle má něco co to činí zajímavější jen nevím co to sakra je :D
    • Infantilní vzhled a nereálné zbroje ala Diablo III, čili pro masové stáda tupců- ideál.
      • Teda... nemrtví, draci... to je těžká realita.
      • on ten obrovsky mec,ktery je obcas na videich z DS2,je taky trochu k pousmani... :)
        chapu,ze je "modni" ted DS2 vsude a za vse chvalit,ale ta grafika je proste v dnesni dobe neskutecny des...
        • Akorát v Souls hrách jsou ty velké meče zpracované celkem dobře, sakramentsky trvá než s tím kusem železa někdo máchne a nakonec se chovají spíš jak velký kyj než aby fungovali jako sečná zbraň :) .... navíc postava musí mí opravdu vysokou hodnotu síly aby s takovým nástrojem efektivně zacházela. V reálu se také najdou jedinci kteří na pinďovi tahají autobusy :D ... i když by si každý myslel že to není možné :D
          • ja proti tomu nic nemam...
            sice ten mec je ulet...ale je to nejaka herni mechanika...proc ne...
            jen mi prijde proste usmevny smat se barvickam a podobne vymyslenyho sveta a branit hru,ve ktery tam behaj s takovym kusem zeleza na zadech...

            uvidi se,jak na tom bude LOTF,ale jak jsem psal...uz jen proto,ze to vyjde na novych konzolich to ma pro me velky plus...ono se stejne pozna az jak se to bude hrat :)
      • Jo a zapomněl jsem na přepálené barvičky a odlesky, to tě taky určitě imponuje.
  • Krescz
    vypada to dobre....pro me je to 10x prijatelnejsi nez DS(nejsem hardcore hrac) a vizualne pusobi lepe
  • Hanzik815
    Ať už mám Dark Souls "sérii" rád nadevše, pokud tohle bude stejně tak kvalitní hra, tak proč ne? Když dobrá nebude, nikdo si jí nezahraje a konflikt vyřešen. Voilá!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit