Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý lets play :)
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLlfvBZdvU7WW1db-MLO1_axtJJfOiQGTh
  • Jack1947
    Ale jo, sice se s tím člověk dost natrápí a je to nenažraná hra ( bere hoodně ramky) se to dá hrát pro ty co jim přišel Dark souls až moc frustrující tak tohle se dá celkem obehrát jistě skill to chce ale není to nic nepřekonatelného. Možná některé bossy chce mít vymyšlenou taktiku. Poroučí se každý, i když bych to nenazval rpg ale akční hru s nějakými rpg prvky... grafika je docela pěkná. Já nevím ale zdá se mi to hezčí než DS...
  • TheGGG
    Ale jo, vypadá to hratelně. Je to sice dost blizzard styl, ale takovým tím snesitelným způsobem ve stylu darksiders 1/2. Je docela dobré, že se CI rozmohly a z brakových l0fasů se stalo normální studio. Myslím, že když si jednou dám nějakou tu míň dark fantasy, tak mě taky neubude. Jen co dohraji tak 30 her co už mám rozjetých, jdu na to.
    PS: moc se omlouvám svým fandům, ale letsplay zase nebude.
  • Tak zase dostali DS fanatici potravu k fundovaným komentářům. Celá tahle sorta DS grošů by si už mohla uvědomit, že to, že jsem hrál DS že mě ještě nedělá odborníka, neboť únavné 100x jinak napsané komentáře na téma "DS je jen jedno, ostatní je shit" už nikoho nezajímá. váš názor nikoho nezajímá, neb je stále stejný. Takže se klidně dále opijejte svoji vyjímečností, ale prosím soukromě, věřím že veřejné sebeukájení "Hard core" tvrďáckych hráčů jen zaplevelují diskuse.
    • kennyB
      Jeden by řekl, že ty komentáře ani nečteš, když napíše takovouhle... *8*
    • Jack1947
      Můžou se jen tím ohánět tady, v reálu by jim to leckdo vymlátil z hlavy. Hlavně je toho dost o trollů... což je uplně mimo mísu pokud se bavíme o věrohodnosti toho a jiného tvrzení že?
  • Zdravím, nevíte jestli někdo chystá češtinu? A je v téhle hře hodně textu? *11*
    • Lotr
      Ta hra je česky
      • Na PC je..na ps4 a xbox one asi není co jsem pochytil od lidí co to mají na konzole..
        • Lotr
          Dobře ale kdo kdy sháněl češtinu na konzoli?
          Ani nevím zda je to možné do konzole neoficiální češtinu dostat.
          • Jack1947
            Pokud není custom nebo nějak upravená tak ne možné to určitě není.
        • kupujes si konzoli a co od toho cekas? vyhody nebo dokone zazraky? *5*
        • kennyB
          Pravda, na konzolích v češtině není *3*
  • Mato1987
    A opäť kvalitne napísaná recenzia od Gideona, škoda len, že tento žáner hier ma nikdy nelákal, ale už len kvôli tej technologickej stránke si to niekedy skúsim, keď to bude v akciovej cene niekedy o rok :)
  • jedna z nejvíce generických her, co jsem měl možnost hrát a to už letos vyšlo Bound by Flame. Naprosto příšerná stylizace ala humus Blizzard, naprosto přepálené amory, ten kdo zná armory z Dark Souls zapláče, naprosto zbytečná hra, kdyby nevyšla nic by se nestalo...
    • Malleth
      Armory z DS jsou super, ale to neznamená že každá hra musí vypadat stejně. Plno zbrojí v LoF vypadá vážně úchylně ale ne amatérsky jak v jiných hrách (Old Republic, TESO) a jsou tam i pěkný kousky občas, např. startovní za válečníka nebo můj oblíbenej Symmetry armor
      http://lordsofthefallen.wiki.fextralife.com/Symmetry+Armor+Set
      • to vypadá jak z wowka.. no hnus...takový set byl na TBC u paladina myslím
        • Stylizace v pohodě..100 lidí 100 chutí...Místo toho aby lidi byli rádi, že vychází RPG materiál tak nadávají a plivou kolem..alespoň bych rád slyšel jejich osobní zkušenost než jen papouškování co kde viděli/četli protože hru nemají a hodnotí jí ze screenshotů...
          • Jack1947
            Viz. COD debata, kriplů a dementtů... co nic nehráli ale řeší vlastní komplexy a kradou si vanzájem nicky. Bych blil *11*
    • souhlas, ta stylizace je odpad, pokud si tak někdo představuje fantasy, tak je mi ho líto. Tohle se líbí tak Veskoslavův...
    • Jack1947
      Náhodou, já jsem za takovou hru rád konečně něco co mi dá šanci se dostat do děje. Aniž bych se naumíral , mno uvidíme co GP zejtra.
    • Pověz Kefalín, co si představuješ pod takovým pojmem "generický" protože artwork u nepřátel a světa je naopak povedený. A to že to nemá styl "fast roll v Havel´s" znamená prd a rychle se zvykne na to jiné tempo.
  • priste se bude dokupovat munice za realny prachy

    sorry to melo bejt jinde
  • Tilwaen
    Velmi čtivě napsáno *4*
    • ja jak vidím dobrovský, bach, grygar, jirikova, smutny, marny, tak ani nečtu dál
      • Kamo, ty jsi marný.
    • tak takhle se jisti vyhry z podcastu *5*
      • Tilwaen
        To mám zajištěné už jen genderově, jak tam kdosi psal, ne? *1*
        • taky ja *1*
  • Az se hraci a recenzenti nauci hry nesrovnávat a kazdou brat takova jaka je a povazovat ji za samostatny celek , tak bude hned o něco lip, samozrejme na to je potřeba dost vysoka herni vyspelost, ale casem k tomu snad nekteri dojdou.
    • Nebudeš tomu věřit ale srovnávání je stoletími vyzkoušená praktika lidstva dle které se hodnotí..fakt funguje..
      • spis to málokdo umi jinak, protože srovnani je nejsnazsi, ale ne zdaleka dokonale.
        • srovnavani člověka odsuzuje k tomu ze si nedokaze udelat vlastní nazor, a většinou to je tak ze to srovnani za vlastní názor povazuje, protože to je tak zajeta disciplína ze to vetsine lidi ani neprijde. A u her to plati dvojnásob.
          • To s tebou souhlásím nicméně je to validní metoda.
            • To ze na srovnavani není něco v poradku pekne ukazuje fakt ze když se srovnava něco stejného z kratkym casovym odstupem tak to je spatne, ale když je casovy odstup vetsi tak to uz spatne není.
              Viz Lord of the Fallen vs Dark Souls coz je spatne a Dungeon Master vs Legend of Grimrock coz je dobře. Kdepak srovnávat je kontraproduktivni nesmysl který meni svoji definici kazdou chvili, vazne doporučuju se na kazdou hru divat jako na jedinecny celek, mnohem vic si to uzijete a budete daleko bliz tomu jaka ta hra ve skutecnosti je.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit