Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Vypadá to čím dál laciněji. Místo snahy přiblížit se genialitě DS, potažmo DS překonat a pokusit se o něco co by se kvalitou blížilo těm lepším kouskům z kategorie knih temné fantasy, vsadili na rádoby cool emerickou fantasy klasiku. Tady čuchám prů*er a inspiraci blizzardem *7*
  • Děkuji pobavili jste mě. Nevím jestli to tady píše jeden člověk nebo procentuální demence na games.cz zase o něco stouplo, ale některé hlody jsou opravdu výživné. Jedinci zde z jednoho videa usuzují, že to zamete s DS, že to vlastně vůbec není komiksové, a že výtvarná stránka je vkusná a několikanásobně hodnotnější než v DS. Pak se objeví Veskoslav, všem nadá a je to. Typické bahno Games.cz. PS. Veskoslave si magor, ale to beztak víš.
    • Veskoslav
      A saab dorazil. Kde máš GGG? Už má zase ban?
      • TheGGG
        Ne, jen nepřelétávám celičký den nad diskuzí a nečekám na okamžik kdy bych mohl vyvracet cizí názory.
  • Malleth
    Tím trailerem to trochu pohřbyli. Nemyslim že potřebovali napodobovat Kratose. Ten je jenom jeden.
  • Vypadá to stejně "dobře" jako Bound by Flame xD...............
  • vypada to docela slusne...jsem zvedav na hratelnost
    kdyz si vezmu,ze clovek v DS behal s trimetrovym megamecem na zadech...hah

    pockam si na hru...
    velky plus uz to ma ted...vyjde to na novy konzole,kde bohuzel DS nevysly :-/
  • Jedním slovem k videu: S. H. I. T.
  • Vogon
    Miluji Dark Souls(1) a Demon's Souls a na tohle se těším. Vůbec nechápu proč se tu "fanoušci" souls her chovají jako by se to nějak vylučovalo. Holt se do Souls komunity narvaly úplné hovada(Pamatuje si ještě někdo na tu boží komunitu před tím než vyšlo Dark Souls na PC a stala se z toho "populární" hra?).
    Směju se tomu, jak tu některé hlavičky říkají že je to brakově stylizované, jelikož nejvíc braková věc co může fantasy RPG udělat je to, že bude kopírovat realitu(jediné hry, u kterých by to mělo být považováno za samozřejmost jsou simulátory). Dokonce i Souls hry mají daleko k realitě a myslím, že jim to jen prospívá.
    • Teď ti Femto nakliká asPoń -20 mínusů za tvé rouhání!
      • Vogon
        Obviňovat někoho z naklikávání je stejně stupidní, jako naklikávat.
  • To si už nikdo neumí užít pěkně a zajímavě vypadající hru se zábavnou hratelností? :) Jediné věci, které tedy alespoň já od hry chci....a jestli je to kopie jedné dvou tří dvaceti her je mi vskutku u zadku :)
    • Ne, nesmíš. A poslouchej Femta, ten je starý harcovník a má super hyper ultra mega Apple Air, jak se tím chlubil v Bleskovkách a zná P:T a všechny super realistické "DS" (co na tom, že ani jeden není nějak reálně zobrazený), takže ne nesmíš si užít tuto hru, je to kopírna DS se špatnou mechanikou a infantilní grafikou.
      • tak to budu do konce života hrát dyna blaster :)
  • Inquisitor
    Je jasný, že pro fanoušky DS to nebude nikdy dost dobrý. Ale já v tom vidim celkem dobrou alternativu pro ty, co DS z nějakého důvodu nemusí.
    • Femto
      Tak kdyby to nevypadalo lacině a infantilně, tak by to mohlo být pro fanoušky DS dobré, ale fanoušci DS si nelibují v kýči...
      • Klikací fanouškovský blbec. Poplach, všichni do krytu za chvíli, kdo není s DS a je proti aspoň -10 za minutu *3*
        • Femto
          Píše anonymně Veskoslav, který proslul naklikáváním. To mě poser, ale to je krásná ironie...
          • teď jsi mě odhalil, ano, jsem Veskoslav.. my všichni jsme totiž Veskoslav, ano, i TY a to o tom možná ani nevíš, jediný kdo není Veskoslav je ten co sem píše pod nickem Veskoslav, to je totiž úplně někdo jiný, ale jinak opravdu každý!
          • Co ty jsi za nulu, to mě fakt nepřestává udivovat. Po rozkliknutí tvého profilu jsi nejspíš panic žijící s matkou a silně hloupý a zaslepený fanoušek, co nezkousne, že někdo má rád i jiné hry než to tvoje "DS" trio a jo, každý je Veskoslav, debi*e.
            • Jdi se raději zase chlubit na novinky, co máš novýho koupeného a pak lhát o délce aktů v Diablu. Evidentně máš potřebu ze sebe dělat debila už od založení tvého nicku.
            • Femto
              Podle sebe soudím tebe co Veskoslave? Každý není klikací panic žijící u matky...
        • to bude zas nějaké děcko co neuneslo že mu někdo šlápnul ná bábovičku *1*
  • Proč to hned chšichni srovnávaj s Dark Souls?? Vždit to vypadá spíš jak Darksiders..
    • Vogon
      Protože sami tvůrci řekli, že Dark Souls byla hlavní inspirace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit