Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • at se name nikdo nezlobi, ale nehodlam davat za hru 50 ojro, abych zjistil ze me hra nebavi, ja jsem ze stare skoly kdy ke hre vyslo i demo, kde byla pristupna první lokace, act... a pak se clovek mohl rozhodnout zda zaplatit nebo ne, tadle moznost mi dneska hrozne chybi, kolikrát uz jsem se nechal napalit na supr recenzi a hype aby pak hra sla po par minutach z disku...místo rvani penez do nesmyslných ochran, které stejne vydrzi par dni, bych tyto peníze investoval do vytvoreni zkušebního dema
  • Velmi špatná a stejně tak optimalizovaná hra.
    • +Otřesně kýčovitej design monster i npc postav. Tupej céckověj děj. Čistě průměrná hra sázející na vizuál plnej efektů, jenž, ale vůbec neni zvládnut stejně jako celá technická stránka hry a hra i na pořádných strojích neustále padá snímkování si lítá, jak se mu zrovna líbí. No prostě špatná parodie na Souls hry jenž se akorát snažila přiživit na jejich popularitě. Ještě teda vytáhnu soubojovej systém jenž je například při hraní za válečníka utrpením.
      • S tema padajicima snimkama se ale docela DS parodovat povedlo...
  • Milion kusu? tak možná na wishlistu a pokud se jedná o milion kusů tak to rozhodně nebyl Sellthrough (hry prodané firmama zakazníkům) ale takzvaný Sellin (prodej právě do těchto kanálů). CI Games již chvíli po vydání hru přecenilo a poté dokonce stahovalo z trhu, takže si prosím informaci bud ověřte a nebo aspon interpretujte správně *5* *5* *5* *5* *5*
    • Mno, jen na steamu se prodalo 200k kopii a kdyz vezmu v potaz obvykle prodeje na pc a na konzolich, tak bych tomu milionu nemel problem verit.
  • Draken69CZ
    Čekám na nějakou komplet edici za rozumnou cenu a kupuju :)
    • Já čekám na crack...
      • del0
        Kolik za kolik?
    • Jasně... každý ví, že čekáš až sem někdo hodí klíč.
      • Kinet1c
        lebo kazdy je zdegenerovany ako ty
        • U vás maďarů bych se tomu nedivil.
          • Jack1947
            Neurážej slováky prosímtě, oni taky nám neříkají... nějak jinak. To nic nemění na tom že sousedí s madarskem a jsou tam i z větší/menší čáasti madaři. *7*
    • Tak brzo ma vyjit GOTY a sleva casem bude urcite taky(a pak beru i ja)!
  • Koupit si šílenou aktivní DMR a tím podporovat DMR do každé rodiny, může jedině cvok.

    Witcher 3 GOG verze *14*
    • omezuje me nejak ta DRM? ne. Muzu hrat? Ano. Co mi do ty ochrany vubec je? Hru si koupim, dohraju, a to je cely. Nevim proc bych mel bejt vystrikanej z toho ze na gogu neco vyjde bez DRM.
      • Tak třeba protože nemusíš ke koupené hře stahovat crack aby sis jí zahrál.
        • to nemusim k zadny
          • Tak to si mal šťastie. Ja som musel par hier od poopysoftu cracknúť aby som si mohol zahrať.
  • To teda žasnu, milion kopií? Vždyť ta hra prej stojí za... Proto není ehm kreklá - hackeři a crackeři to oznamovali na netu, že jim to za to nestojí se piplat s crackem. Navíc hra byla v době vydání pořádně zabugovaná a padala do windowsů, jak se ji chtělo, hw to prej taky nebylo nic moc optimalizované, a vše to bylo díky ochraně Denuvo - díky které šla vlastně celá hra do kytek, teďka prej je už hra zapatchovaná a nepadá, ale už jen kvůli téhle stupidní ochraně bych si ji nekoupil ani ve slevě kdyby byla za 100, dávám ruce pryč od všeho co má DRM-Denuvo viz společnost EA a další.
    • Kinet1c
      tak to neviem cikvoli tomu, hackeri a crackeri, hacknu cracknu cokolvek, dobrym prikladom je ACU.:D
    • tvoje skoda. Bojujes trapne proti necemu co nezmizi, tak prestan zvatlat, kup si hru, dohraj si ji, a bez dal.
  • Ja bych rekl ze to ma stejnou ochranu jako DA inquisition a fifa 15. Ochranu ktera je uz davno prolomena a ted otravuje pouze platici zakazniky.
    • Už zase tvl je tady nablito pořád tu onanujete jak je ta ochrana strašná.... Já u FIFA tak u LoF jsem žádný problém nezaznamenal a odsuzovat hru jen kvůli ochraně můžou jen zdejší bezmozci co uvažují černobíle...
      • Kinet1c
        to ze ty nemas problem neznamena, ze iny ho nemali
        • Jo, věřím že pro některé tady je problém si zavázat tkaničky.
  • o zadne ochrane nevim, koupil sem, nainstaloval a jelo to ... ochrany neresim, za posledni roky si nepamatuju, zeby mi ochrana u nejake hry delala problemy, leda bych to chtel ukrast, to pak chapu ;)
  • Jack1947
    Co je hlavní touhle debilní ochranou , udělali čáru aspon dočasnou přes rozpočet všech crackerů...
    • Kinet1c
      Sims4, Fifa15, DAI a neviem co este rovnaka ochrana, vsetko prelomene, takze to az tak slavne nie je. Ja osobne nevidim vobec ziadny zmysel na ochranu, jednoducho kazda ochrana je vyzva a crackeri tu vyzvu radi prijmu a skor ci neskor prelomia a opakuje sa vsetko dookola. Firmy platia vela penazi za ochranu, ktoru nakoniec bud musia znova vymenit, alebo neinsvestovat dalej. Mnohy sa uz poucili, ale niektory jednoducho idu proti prudu a nie a nie sa poucit.
      Bol by som uprimne rad za ochranu co v skutku nejde prelomit. Mozny vecsi zisk, snad ked pan boh da aj kvalitnejsie hry, viac penazi asi lepsia kvalita. Ale pravdou je, ze zatial tie ochrany su len akoby na obtiaz ako na uzitok.
      • Jack1947
        To bylo Starforce a mrvilo mechaniky, taková ochrana existtovat nikdy nebude. Všechno se dříve nebo později prolomí - protože to staví na chabém Securomu tak se nemůžou divit.
    • Zayl
      No že jim to teda pomohlo. Tyhle DRM systémy nejsou zadarmo.
      • Docela by mě zajímalo kolik za to asi platí. Nějaké odhady jesli jsou.
        Drahé to asi nebude když to je SW a ten jen rozkopírují do hry.
        • ta ochrana dost mozna stala treba i polovinu celyho rozpoctu hry...
        • Draken69CZ
          Takže i engine je za babku? Licence kamaráde to něco stojí *7*
    • No, treba ja bych si Lords of Fallen kvuli te hloupe ochrane vubec nekoupil. V soucasnosti si kupuji hry pouze z Gogu a na zbytek kaslu - maximalne mam jeste par her na steamu, pokud jedina ochrana je mit spusteneho steam klienta.
      • to neni zadna ochrana. Mit pusteny steam je stejne samozrejme jako brat si klice kdyz odchazis z domu.
      • To jsi ale myslící člověk který má určité morální hodnoty které dává nad svojí zábavu, kdy klidně nekoupí něco co by mu dělalo radost, protože to jde proti jeho hodnotám a proti hodnonám nějakého dobra. Není dobro mít ochrany pro vše a nemít nějakou možnost se rozhodovat a být ve spáru firmy.

        To se jen tak nevidí a většině to je fuk i kdyby je to špehovali kamerou nebo co.
        +1

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit