Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mno povedená hra, oplývající doprovodnou hudbou na úrovni filmového hororu. Dost mi to připomínalo epický dead space, za mne 8/10 *16*
  • Jestli myslíš, že v Lochu je to jako doma v obýváku, a že si tam pustíš počítač a hraješ hry, tak nemůžu brát recenzi na Lost planet 3 od tebe jako objektivní. V lochu jsem neseděl, ale určitě si muklové nepřipadají jako doma v obýváku. S některými nedokonalostmi ve hře musím souhlasit, a však hra to není až tak špatná. Co se grafického spravování týče a to si zapomněl zmínit, a ve hře hraje významnou roli, je při nejmenším chvalitebný.
  • michaliuz18
    zas recenzia plna minusov a len aby hraca odradila to kupit, NEBUDTE UZ BLBY
    z mojej strany tiez nuda vymazal som to aj to kvoli tomu ze sa to stale opakovalo tie iste lokacie a bolo to take suche aj pribehovo aj repetivny nepriatelia, ale aj tak by som tomu menej jak 6/7 nedal !
    payton je dobre napisana postava, plna emocii sympatizmu, no je nevyuzity a to je skoda , ostatne postavy uz nemaju vobec ziadne vyuzitie ale za vyskusanie tato hra stoji lebo je stale lepsia nez strielackova dvojka v dzungli
  • Zato Vy jste pořádná studna blbosti pane Běhounku....
  • dalsia somarina z konzole co ine sa dalo cakat
  • oktavius66
    Škoda... celkem jsem se na to podle prvního gamaplaye těšil a vidím, že fakt zklamání. No co už. Ted vyjdou lepší hry, které to jistí *3* !
  • Whoossain
    Jako jo, všechno jasný, jenom přemýšlím nad jednou věcí: v recenzi čtu, že hru dělalo studio Spark, který dělalo bídnou hru Legendary (zdejší hodnocení 3/10) a ještě bídnější hru Turning Point (zdejší hodnocení 68/100). Nemůžu si pomoct, ale Turning Point mi dle hodnocení vychází jako lepší hra, než Legendary. A dál se tu píše, že Lost Planet 3 je nejlepší hrou studia (a to s hodnocením 4/10). Matematicky mi to zkrátka moc nesedí a ať na to koukám, jak chci, tak se mi jeví čistě podle hodnocení nejlepší jejich hrou Turning Point. Ale co, to jsou jenom čísla. Důležitý je, že vydavatel může dát na booklet nebo do reklamy citát "Vrchol jejich tvorby." - tiscali.games.cz...
    • MickeyMutant
      To je "Turning Point: Fall of Liberty". Ta dostala trojku, takže všechno ok*3*
  • Rhulad
    Sice asi to bude blbost, ale Capcom dostává vždycky trochu nižší známky, jelikož kdyby měla např. série Dragons Dogma před názvem The Elder Scrolls, tak by chytala jen samé desítky.
    • Ristoro
      A to je právě ta ko.kotina, že se lidi dívají na název hry, místo na to, jak se ta hra hraje. Věčně vidím komentáře typu: ,,Kdyby se to nejmenovalo Assasssin´s Creed, byla by to skvělá hra". A podobné hovadiny.
    • To je fakt
    • To je jasný.
  • Je škoda, že to dopadlo takhle. Upřimně jsem tomu věřil, protože jednička byla opravdu něčim novym a bavila mě hlavně i tim, že byla ve sněhu (Vždyť kolik her se odehrava jen ve sněhu? Napada mě jedině The Thing). Dvojka by bez kooperace byla absolutni nuda. Jen diky tomu, že jsem ji hral s kamošem jsem ji projel. A trojka..?

    Je to prostě škoda a podle meho to Capcom vubec neměl davat nějakemu neznamemu studiu Spark, ktere už ani předtim ničim vlastně nezabodovalo (Ty hry ktere udělali, mi nic neřikaji a asi je to jen dobře).

    No snad se Capcom konečně pouči *4* Ja jdu čekat na dalši dil, pokud ještě nějaky bude.
  • Vážím si upřímné recenze ale hoši ten odkaz na obchod je fakt k smíchu :D
    • pročpak? třeba někoho zrovna právě baví bezduché střílečky, tak si ji hned koupí...

      kolik má fanoušků třeba takovej CoD...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit