Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Khanemis
    Musím uznat, že komentář toho videa mě opravdu překvapil, takhle upřímná zpověď dobrého i špatného se u vývojářů neslyší často. Je vidět, že jako nezávislé studio si mohou dovolit vynechat marketingovou hantýrku a místo toho se chovat jako normální lidé. A za to tedy palec nahoru. Plus hra vypadá zatím velice zajímavě, jsem zvědavý na dojmy z té ukázky.
    • frantisek_nejezchleba
      Frogwares je jedním z nejzajímavějších studií na světě, takový přístup by se možná měl brát jako etalon. :)
  • Jiné vývojářské video.. s CZ titulky:
    https://www.youtube.com/watch?v=1B_jFQ5a41c
  • Redakce games.cz objevila H.P. Lovecrafta? Poslední dobou tady to jméno vidím docela často *1* *1* *1*
  • hned první věta tohoto článku je dle mého naprosto chybná.
    Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder
    nejlepší lovecraftovská atmoška ve hře hned po Call of Ctulhu, je to detektivka, je to adventura.
    • misho8723
      Ale je to open-world?
    • Darkness Within ani Call of Ctulhu jsem nedokázal dokončit. ale atmosféru ty hry mají výbornou. že jsi to připomenul, tak si je obě znovu nainstaluju a dám tomu novou šanci. ale myslím, že tu první jsem si nějak rozbil. někde jsem myslím něco přeskočil a zasekl jsem se
      • přiznám se, že Darkness Within jsem nebyl schopen dohrát bez návodu, protože některé hádanky jsou tam dost pitomé. Ale atmošku to má luxusní a naprosto lovecraftovskou.
  • Hra vyzera skvelo, ta anglictina mi znacne trhala usi a posobila rusivym dojmom *11*
  • Krescz
    vypadá dobře, palec hore
  • Jen pro zajímavost včera to bylo 81 let od smrti H.P.Lovecrafta *9*
  • BoB.2
    Hentai chapadla?
    • TheGGG
      weeabo trash....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit