Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravim, je mi jasny ze se mi asi nedostaví odpovědi, ale zkusit to můžu - super recence a chci se zeptat bude i nějak recenzovaný ULTIMATE TEAM? mám na mysli hraní po netu, sestavování si týmu apod.

    Hrál jsem dost FIFU ultimate team ale bohužel moc podobného tam toho neni jeden hráč je tam třeba 7x s jinym hodnocenim atd.

    díky *5*
  • A co Bloodbowl (2)?? To je teprve americkej fotbal jak má být *3* *5*
  • já to měl na PS4 hraní bylo těžké. Ale kupoval jsem to s tím že tam bylo napsáno s českým manuálem. Jenže tam žádnej nebyl. No poradil jsem si ale rychle to omrzelo. Jinak perfektně spracované.
  • Trol.diskuzni
    Honza Vitík has done it again, f*ck yeah!
  • Škoda že to není na PC...
  • i kdyz me to bavi jak nasi mily obcane prace tak su zvedavej na nfl od 2k to bude pro ty co to bavi pecka
    • Taky nevim, co to meles, ale mas pocit, ze 2k jeste bude moct v blizke dobe delat NFL licencovanou hru?

      Uprime bych byl rad i za nelicencovanou AF hru s nejakym franchise modem, to v APF chybelo a delat si excel s tabulkama me moc nelaka.
      • martinbucek
        ea konci licencia a niekde som cital, ze nfl po vzore nba im neposkytne ekluzivitu, ale ze daju sancu aj inym....viac predaja licencii, viac penazi
    • nějak nerozumím obsahu tvého sdělení, šlo by to prosím napsat lidskou řečí?
      • Rekl bych, ze chtel rict, ze ho to bavi tak, jak cikany bavi prace, ale cert vi, i ten cikan by to napsal lepe...
  • " Verdikt: Lepší hru o americkém fotbalu nenajdete. Ne proto, že žádná jiná neexistuje, ale hlavně proto, že je zatraceně dobrá. Skvěle vypadá, skvěle zní, skvěle se hraje. "

    To je opozdenej april doufam :) Hral recenzent APF2k8 nebo ESPN NFL 2k5 ???
    Madden ani verze 15 nesaha temto 2 hram ani po kotniky. Jedine, co maji je licence a vice polygonu.
    • Keyz
      Na polygony se dobře láká a za NPC bez jména ve sportu nikdo hrát nechce. Na PC to sice lze řešit modem a konzoli možná nějak taky, ale tohle také klidně průměrný hráč neumí a nebude dělat.
  • NFL sleduji ale tesim se spis na Blood bowl 2, Ma to vetsi smrnc :)
  • sugyn
    Neverim nicemu co zplodilo EA v dnesni dobe. A diky taky tomuhle https://youtu.be/a9xwjzD2PqA?t=133
  • Vogon
    Takže vy mi chcete říct, že existuje hra, ve které po sobě upocení svalnatí chlapi v upnutých oblečcích skáčou a ošahávají se? hmmm...
    https://www.youtube.com/watch?v=LTvvwwCTCA0

    EDIT: Nemyšleno sarkasticky, ale naprosto upřímně.
    • ,,Upnute oblečky,, a americky futbal Madden NFL maju spolu spoločne to..že ked to len raz osobne vyskúšaš už bez toho nevieš žiť *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit