Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • toz prohlizim videa na hentem jutupu a drbu se na hlave - coze tech pet let presne delali?
  • Snad se jednou zjeví tým vývojářů z diskuzí na Games, aby světu ukázali jak dělat pořádně hry! *1*

    Čekejte grafiku na úrovní fotek z dovolené u vaší babičky.
    Strhující příběh o tom jak šel Pepík s Anetkou na nákup a mnoho dalšího!
    Již brzy k dostání na pultech.
    • Asharak
      Doufám že se tu v diskuzi objeví někdo, aby ukázal jak to správně natřít lidem, co šíří hejt na vývojáře a kritizují jejich hry. *1*

      Čekejte kvalitu jako od člověka, na kterého reaguji.
    • Jj...a když označim Uweho filmy za sra*ku, tak bych měl nejdřív natočit nějakej ten film, když nemámj rád Peugeoty, tak bych měl nejdřív navrhnout a sestavit auto a když konstatuju, že TS se rodičům ohledně inteligence zrovna moc nepovedl, tak bych si měl nejdřív udělat dítě...palec nahoru tvojí logice
      • Zir074
        Pokud hledáš logiku, tak zdejší diskuze nejsou zrovna to správné místo.
    • Zatim pohoda. IGN 7.5 *2*
  • Marvine...co si o tom myslíš?

    Vůbec nevím...co si o tom mám myslet...
    • https://www.youtube.com/watch?v=4YW4Dfh8a8w
  • Nuz bohuzel na Mafii 3 delalo vice cechu nez na M1+M2 dohromady.
    Procti si titulky, M3 je ryze ceska hra na ktere delalo 130 cechu...
  • Frame rate na PC odemčen? Tak už dostali povolení...
  • Koukam ze o clanek vejs diskuse radsi zamkli, aby tam vsici nenapsali jaka neuveritelna s.cka to je ... za tohle davat prachy muze jedine chocholouskuv chovanec kteryho drzej 24/7 v kleci a davaj mu elektrosoky v kombinaci s polejvanim ledovou vodou ...

    ... slideshov je to i v tech 1024 v cemz se to spusti, protoze soudruzi zjevne neobjevili ejste tu hitech technologii zeptat se na rozliseni systemu. Ani se nikdo nesnazte to prepnout vejs ... hnusny je to jak rit bez ohledu na nastaveni, rozmazany aby nebylo videt jak je to hnusny, a 1 Mafia vypadala a stale vypada 100x lip!!!. Jo, jestli mate v lasce vsemozny ty lego hry, tak tohle ma presne jejich vzhled, plastovy auticka, plastovy panaci ... dmece kam se clovek podiva, znacky u silnic sou ... virtualne mizici ... lol

    Nikomu neva ze prevalcujete par chodcu, chodci prechazej kazdejch 30m a vylozene lezou pod auto (kdyz zastavi, tak stojej a cumej taky) ...

    Zacatek hry je pak fakt bozi ... proste manik ... pridete k nemu, zmacknete pismenko a odpraskente ho .. proc a zac? Netreba resit, hlavne ze tece krev ... lol
  • Vavra jednicku zvladl, dvojku pohrbil, 2k prevzalo oteze, no. Jede se dal... :-D
    • Dvojku pohřbil?? Zjisti si jak to bylo chlapče, než začneš plácat voloviny. *7*
  • rikam to furt, ze konzole ku*vi hry, ve 30 fps jsem hraval hry pred 20 lety, takove ty radoby 3D hricky co jeli pod win95, dnes se z toho dela pomalu standart, protoze trh ovladli bezmozci s ovladacem, vydat neco takoveho na pc je vazne k proliskani
    • FPS lock je v tomhle pripade ten naprosto nejmensi problem, stejne z toho vic nez 10 nevyzdimes, takze je to uplne jedno.
    • hochu když vyšel oblivion na pc, tak na foru byli hráči rádi za 25 fps. sam jsem to hrál v 25 a pohoda. hold dneska je jina doba a hráči reší kraviny typu jestli maji dvere panty nebo zustavaji na zemi naboje *7*
      • Když vyšel Oblivion, tak na průměrném PC šel hrál naprosto v pohodě (30fps+) v dobrý grafice. Stačilo si pohrát s configem.
      • 25 fps nebyl v roce 2006 urcite standart, standart to bylo tak max pro ty co zkouseli hrat hry nekde u taty v praci, pro takove co nikdy nehrali na nicem lepsim nez je integrovana grafika se samozrejme nic nezmenilo ani v roce 2016, ale standart to opravdu neni
        • Hochu, Oblivion svého času byl jednou z nejnáročnějších her, která dala zabrat na vyšší detaily i novým mainstreamovým grafikám. Ale šlo i o procesor a operační pameť. Proč myslíš, že vznikalo kopec módů, který různě upravovaly grafiku, aby se to rozjelo i na slabších strojích.
      • Taky jsem hraval na monitoru co mel 14 palcu a prezil jsem to ale dneska uz si to nedokazu predstavit...
      • spis doba se zmenila, prestalo se programovat efektivne (prestalo se optimalizovat), prestoze ve hrach pribyla od ty doby jen o neco hezci grafika a zbytek zustal pri starym (pri nejlepsim), tak i s tim vykonejsim hw to jede zle nedobre

        kdyz vemu, jak vypadala mafia1 tenkrat, tak to bylo jak zjeveni, kor v mistnich podminkach
  • Veny
    Když už nic jiného, tak se Mafie 3 alespoň dostala na první místo v žebříčků "Nejnáročnější hry který jsem na svůj noťas nainstaloval" s krásnými 0,1 FPS (aneb krásné desetivteřinové lagy :D) a tím posunula AC Syndicate na krásné druhé místo :D
    • hold notas není herní platforma, alespon ne pro nejnovejší narocne AAA hry
      • Az na to, ze tohle si nezahrajes na vubec nicem.
        • Na konzoli v pohode ... *3*
      • Veny
        Souhlasim, každopádně rozjel jsem na něm zatím vše vč. titulů týden starých. Nevím proč byla Mafie takový skok kupředu - takový lagy jsem ještě neviděl :D
    • Veskoslav
      Tak to u mě vede poslední Batman *1*
      • Veny
        Arkham Knight? To je rok stará hra a na mý mašince jede dobře... o něco hůř než Zaklínač :D
  • Uz jste ve hre otevreli dvere? Pojem "rozrazit dvere" se tady hrave uplatni. Mimochodem, dvere nemaji panty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit