Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film na motivy AC2 bych rád viděl. Ale já osobně bych se stranil jmen jako Cameron, Besson nedej bože Uwe nebo snad i Tarantino (i když jako druhej pohled na věc :-) ). Nechal bych to natočit Jacksona :-) jeho pohled na věc by byl určitě někde trochu jinde a podle mě by tomu dal trochu rozumné duše. Herci to je jiná kapitola..... A Ghost Recon? Jo ale před 10-ti lety postavené na původním GR a s neotřelým scénářem od Clancyho. Už má ze scénářů taky vyhrabanou palici a nic novýho pěknýho nevymýšlí. První pětice knih byla pecka, pak už to šlo dolů...
  • Assassin's Creed bych jako film uvítal, ale Ghost Recon určitě ne, stříleček je tu jak nas..seto... Nebránil bych se ani AC1, nemám nic proti muslimům, navíc při křížových výpravách byli v právu, křižáci je sprostě napadli kvůli nesmyslu se svatou zemí.
  • AC 2 ma velkej potencial stat se dobrym filmem :-)...kdyz by se pridal dobrej scenar a dobry osazeni a dobra rezie...tak pohoda...jak se krasne povedl taky AC: Lineage...suprovej minifilmek...preju AC aby to vyslo
  • Válečných a military filmů tu je víc než dost. Ale film podle AC2 si dokážu představit a dokážu si představit, že mě vytáhne do kina.
    Už jen ty lokality jako jsou benátky (nedávno točený film Turista je tam vcelku parádně natočený) a další místa kde se Ezio pohyboval. Klidně by se dal film postavit na příběhu, který byl ve hře. Dát tomu spád a do hlavní role osvědčeného parkouristu a máme tu parádní film :)
  • no assasi by bol zauimavy, al ghost recon, nwm to by uz ebolo ta dobre
    • *blbne mi keyboard*
  • Tak já myslím, že záleží hlavně na tom, kdo si to veme na triko. Třeba právě již zmiňovaný Uwe Boll dělá úděsný filmy podle her. No spíš bych řekl parodie. Jinak se ty jeho filmy ani rozdejchat fakt nedají *1* . Třeba takový half-life, mass effect nebo assassins creed má výborný základ pro kvalitní film. U toho ghost reconu si nejsem za až tak jistý. Splinter cell by byl určitě lepší. Akorát nevím kdo by hrál Sama Fishera, aby vypadal jako Fischer a zároveň aby měl hlas jako Michael Ironside. To fakt nevím *1* .
  • No na Ghost Recon at se rovnou vykašlou,nic proti té hře ona mě celkem bavila ale první díl nám naservíroval 100x viděnou zápletku o tom jak ruští nacionalisté se snaží destabilizovat Rusko ale je mě jasný že producenti nasáli průser v Mexiku takže to bude něco ve smyslu drogový karteli dostali do rukou střely země-vzduch,jadernou hlavici nebo česnek z Číny a jelikož je to velké nebezpečí pro Ameriku tak tam pošleme super-futuro tajnou jednotku aby tam zřídili pořádek.Obávám se že film ve stylu Zelená zona by jsme se těžko dočkali a spíš bych to viděl na nechtěnou parodii ve stylu Stealth:Přísně tajné
  • Rád bych viděl film typu AC! na takový film čekám dlouho! Ale! bez kvalitního režíséra to raději ani netočte a nechte tak jak je...
  • tak to já bych na AC sázel Ridleho Scota, to by bylo i témě pro něho...
    • R.S. točí na tohle téma dobré filmy. Jestli by si to vzal on, doufala bych, že to nebude taková patlanina jako Princ... Jinak už se těším
  • ¨No film ghost recon By byla kazdopadne pecka ale s pritomnosti toma clansyho a Nejlip spielberga :D co se tyce assasina Dal by se natocit skvele ... Hlavne ale ne jako napr. Prince of persia .. to byl teda shit ! *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit