Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě tále zůstává jedničkou stará dobrá Europa Universalis 2.
  • Magister_Peditum
    No, snad si všechny chyby vezmou k srdci a do vydání Europa Universalis IV to odladí. Ten systém s rychlejším rozvojem, když dostáváte výprask, je docela dobrý nápad. Prusové by mohli vyprávět. *3*
    • řekl bych že tohle byla jenom taková odbočka. EU IV je v současnosti jejich hlavní projekt, ta série tvoří základ jejich impéria takže se nemusíme bát. Zvlášt podle vycházejících zápisníků *14* *14*
    • No EU III Chronicles mě baví extrémně, ale je fakt že nemám zdání jak hra vypadala v základu bez datadisků. Hry od Paradoxu bývají často použitelné až tak rok po vypuštění kvůli bugům a nedodělkům. Doufám že EU IV se to vyhne.
      • Tady šlo jednoduše o grafický update, dříve bys takové mapy s tolika informacemi na žádném počítači neutáhl :) CKII bylo krásně hratelné už od začátku.
  • walltar
    CK2 mě bavilo podstatně víc ...
    • kickasl
      uprava: pardon... 11 vecer, pisu blbosti, ale abych taky napsal neco k hre: proste me nezaujala a moc casu jsem ji nevenoval, nebavila me.. byt to prvni strategie od paradoxu co hraju tak jsem mozna i nadsen, ale takhle jsem se proste vratil k victorii2(s w3 a tw:medieval2, nejlepsi strategie co jsem kdy hral)
  • Je to hlavne o valčení, ale paradox strategie o valčení nejsou. A proto je hodnocení opravnene mozna by melo byt i nižší
    • Já bych to jen poupravil. Hry od Paradoxu nejsou o boji - zjednodušeně se dá říct že třeba v CK2 je boj o tom vzít větší vojsko než má nepřítel a poslat ho na nepřítele. Toť vše :-)
      Ale o válčení to samozřejmě částečně je - umravnit vazala, dobýt svoje nároky,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit