Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když někdo na poradě Nintenda navrhne, že by mohli zkusit pro jednou dělat graficky aktuàlní hry, zbijou ho ostatní do bezvědomí? *1*
  • Těším se jak Mario chytne ziku...
  • BangMeInBangladesh
    Hmm skoda, zrovna jsem si koupil N3DSXL, jsem pravděpodobně jedinný vlastník konzol od Nintenda, který nemá rád Mario hry, kromě Mario Kart.
    • Proč škoda, na 3ds je spousta jiných her co můžeš hrát, doporučuju fire emblem fates, který má 3 příběhové linie nejlepší z těch tří jde koupit už jenom digitálně nebo za velké peníze na cartridgi od spekulantů, kteří vykoupili limitované edice pro evropu, bylo to hnedka pryč, naštěstí jsem byl mezi pár šťastlivci, co to stihnuli, ale užiješ si i jakoukoliv z těch příběhových linií. Pokud máš N3DS a nehrál jsi první xenoblade chronicles na wii, tak ty taky můžu doporučit, monster hunter generations vychází příští pátek, dál hyrule warriors, které se na starším 3ds prý seká no a bezpočet rpg her, včera jsem si udělal radost sběratelkou bravely second, jestli jí seženeš tak je to jedna z nejhezčích a obsahově nejbohatších sběratelek na tenhle systém co kdy vyšlo (narozdíl od sběratelky hyrule warriors, to jsem si myslel, že si ze mě dělají srandu), pak shin megami tensei, případně jestli tě neuráží pokémoni atd. rozhodně nebudeš trpět na to, že nebudeš mít co hrát, ale pokud nekupuješ hry digitálně, tak budeš mít problém sehnat některé starší hry a bohužel čím lepší hra, tím hůř jde sehnat. Jinak je škoda, že rio nedopadlo a to mám mario hry rád, ale nejradši mám asi taky Mario Kart 7
  • po skonceni LOH vyjde Zika DLC
  • Kdyby radši investovali do Waluigi hry,ale Nintendo jak známo nenávidí peníze *13*
    • Doufám, že je to myšlené jako ironie, protože ač mám nintendo rád, tak to je firma, která peníze uctívá viz největší dojná kr*va(zvíře je sprosté slovo, jako fakt?) amiibo, také jsem oběť, dále dlc do her a placené motivy do ds konzolí, případně digitální edice, které jsou o pár kaček levnější než herní cartridge v krabičce, které jsou dost drahé, spousta příslušenství na Wii U, které musíš koupit samostatně, případ sám pro sebe je lepší baterka do ovladače atd. Kromě EA neznám firmu, která by byla na peníze víc jak Nintendo, ale i to EA ti dá hry zadarmo, ne jako když na nintendo výjde "zadarmo" minimario & friends, kde potřebuješ amiibo aby si hru spustil, a abys dokončil všechny levely, tak potřebuješ amiibo, které zrovna nemáš.... lepší by bylo napsat, že nintendo občas neví, jak se k některým peňezům dostat
  • Mart9
    Je ostuda celé herní branže, že nebude žádná oficiální hra.
    • Jack1947
      Škoda no třeba Torino 2006 ( ač teda v zimě byla sranda).
    • Sr_Lobo
      Posledni dobra hra s tematem LO byla tahle
      http://m.squakenet.com/download/the-games-summer-challenge/713/
      Takze bych ty slova ostudy radsi mirnil ;)
      • Mart9
        To těžko... Možná v té době a z tebe mluví nostalgie. Pusť si to teď. Ano, tehdy jsem to hrál jak blázen, ale Athens 2004 už bylo mnohem lepší i po stránce hratelnosti, nejen graficky.
    • Oficialni olympijska hra by byla stejne jenom odpad na vytriskani prachu stejne jako tenhle nesmysl.
      Nejvetsi ostuda olympiady v Riu je ze se vubec kona v Riu. Cely slavny olympijsky vybor je ta sama spina co hlavouni z FiFA - http://www.slate.com/blogs/the_slatest/2014/10/02/ioc_demands_oslo_drops_bid_after_over_the_top_list_of_requirements.html
    • Ty seš ostuda herní branže.
      • Mart9
        Tak napiš proč, tohle je jen výkřik do tmy.
  • Veskoslav
    Když se dívám na ty screeny, to vypadá jak z roku 2009....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit