Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Von je tam i Taskmaster? Pravda, ne moc znamy hrdina, ovsem vzhledem k jeho schopnostem, bych si na nej vsadil... :-)
    • Hmmm beru zpet... sice je to machr na bojova umeni, ale ted koukam, ze je tam Hulk... tak pres Hulka nejede vlak no... :-)
  • proc je vsude na screenech porad dokola ta sama postava vlevo? silene screeny...udelejte s tim neco prosim. a upravte si karty her. mate plno chyb. u her, ktere maji mp mate uvedeno, ze mp nemaji a naopak
  • Proč není spíše recenze na MK9, je to podstatnější titul a bonusweb už jí dávno má (ačkoliv dost primitivně napsanou, mhahahhwa).
    • sleepless
      Recenze MK bude zítra, tohle je předvoj...byla by škoda podobně kvalitní titul vynechat (a ano, oproti vydání hry je recenze se zpožděním - víme) :)
      • celý den to tu refreshuji a recenze nikde :/
    • To je věc názoru... autor v prvním odstavci píše čistou pravdu a ty to jen potvrzuješ.
  • Odulin
    Výborná recenze! Tuhle sérii jsem do nedávna neznal, ale po vyzkoušení 3. dílu u bráchy sem ji okamžitě přidal na vrchol bojovkového žebříčku. A to nejsem komiksovej fanoušek...spíš laik. Jediný co mě mrzí je, že nemá takový singleplayer vyžití jako třeba novej MK, ale i tak je to neoddiskutovatelná špice žánru;) Bojovej systém výbornej s mnoha prvky, ale lehčí na provedení než SF4. Mnoho bojovníků s odlišnými styly. Grafika suprová a člověk rovnou zjistí, jestli má sklony k epilepsii nebo ne:)) Milovníkům bojovek se tohle musí líbit...
    • Diky bohu. Nedokazu si predstavit, ze bych tuhle silenost hral s provedenim sf4 *1*
  • a už pěkně dlouho
  • na gametrailers.com je i videorecenze..
    • A co je nám po gametrailers?
      • facepalm.jpg

        ..jen říkám, kde se dá vidět hra v pohybu s velmi věcným komentářem - nic proti psané recenzi.
        • Ehm... tak v tom případě se omlouvám, špatně jsem tě pochopil :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit