Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezná někdo hru na podobném principu jako tato? Možnost hraní singlu ve dvou (klávesnice + joystick) na jednom PC.. něco jako Pán prstenů: návrat krále, díky za rady
  • Jack1947
    Zajimava hra, Diablem bych to primo nenazval ale jinak je to hodne o premysleni, strachu a celkove preziti byt to v tps bylo by to mozna i zajimavejsi rozhodne to neni zadna jednohubka, nachvilku takze holt se to trochu protahne ale myslim ze to zaujme ja si to urcite jeste nekdy zaparim. *4*
  • kaermorhen
    Hrát lze za tři různé postavy Abby, Jack a Kenji. Různost postav není jen ve jménu, pohlaví a vzhledu, ale i v zobrazení likvidace zombíků při použití boje na blízko. Abby je pružnější, rychlejší a komba s mačetou jsou podobná jako řezy, seky či probodnutí katanou. Kenji to řeší silově. Komba vypadají jako porcování větších kusů masa. Zombíka si přitáhne za hlavu, nohu nebo podrazí kolena. Prostě téměř stojí na místě a seká a řeže a porcuje. Ovšem Jack je trochu jiné kafe. Na zombíky má připravený ničivý wrestling, a to doslova. Na zombíka hupsne čelně a ve výskoku v úrovni hlavy jej povalí na zem, kde při dopadu mu hlavu ulomí. Nebo zezadu jej uchopí kolem krku, převrátí se s ním na zem a při přehození zombíka za sebe jej přetrhne. Komba se spouští zmáčknutím písmene "F", které se při bojích na chvíli objeví na obrazovce. Okolní zombíci dostávají zásahy také, pokud stojí blízko. Hra je opravdu zaměřená na přežití - chystáte si jídlo, shromažďujete vodu, odpočíváte na bezpečném místě, vyrábíte si zbraně, prostředky k léčení, zbroje, molotovovy koktejly, vylepšujete šípy, bumerang. Na závěr mého příspěvku mám malou ověřovací otázku: Jak zlikvidujete zombíka, který má zbroj a helmu, a vaše metačka šroubů a matic jej nezraňuje? Vy jedni pyromani!!! *1* Máte pravdu, zapálíte ho *3*
    • RezavejTank
      Headshot (chvilka míření dokud nezčervená křížek) mu helmu srazí a další headshot ho pošle do křemíkového nebe.
      • kaermorhen
        Jo, to je pro fajnšmekry *4* Jde to s lukem, kuší, puškou, brokovnicí, pistolí, vždy na dvě rány. Vyrobil jsem si další šikovnou zbraň, která to umí občas na jeden "výstřel" *3* Po vylepšení je i hodně rychlá *5*
  • miccckel
    Moc mě to neslovilo, nápad dobrý, stím spánkem určitě ale máš nalajnovou linku příběhu a nikam jít sám nemůžeš ---..zkusím ještě pokračovat ale nemyslím, že to bude extra lepší..Na State of Decay to rozhodně nemá.
  • co to je? zombí diablo? *11*
    • zajímavé, to tu ještě nebylo, tedy kromě úplně každe diablovky ve které byli zombíci, ale ještě jsme neměli diablovku jenom se zombíky
  • 150 Kc na gmg http://www.greenmangaming.com/hot-deals/ (samozrejme pouzijte ten kupon)
  • Nemůžu si pomoct, ale po delší době zajímavě vypadající hra se zombíkama. Co je vyloženě trapný, tak reklamy na Games.cz
  • Nejaka dobra zombie hra? (pro PC) Poradte,ja bych si rad vyzkousel.
    • RezavejTank
      Určitě DayZ, pro mě osobně nejlepší herní zážitek vůbec.
    • No moc tipu mi nedavate,na to ze si vsichni stezujete ,jak moc her se zombie vychazi...


      btw. jdete uz nekam s temi agresivnimi reklamami!!!!
      • Pockal by som si na DayZ
    • Lukyz
      Těším se na State of Decay - final verze by měla vyjít do konce roku.
      Jinak se dá sehnat už teď na steam early access, ale je to dost nedotažený (nečekaně) *2*
      Rozhodně se vyplatí počkat...
  • seprah
    těch zombíků už mám taky docela plný brejle... nemohl by někdo udělat místo masakru zombíků třeba masakr celebrit pro změnu? co já vím... Džambulka běží o život, Hon na Helenu, Karlovo poslední vysoké Cé... trochu změny a oživení do té nudy by vůbec neuškodilo..
    • Však místo toho možeš honit nad Spy, nebo Bleskem a ještě ušetříš za elektřinu *2*
  • hra nemá homepage?
    • jasne ze ma

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit