Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velmi sa mi paci ako chutne az dokonalo bethesda vybera a dopasovava PARADNU hudbicku do toho wolfa :D :D to je uplne luxusne vytvara to mega atmosferku :D lovin it
  • Rád bych si zahrál za opačnou stranu a ne za tuhle chátru.
  • Jsem rád, že wolfík vstal z mrtvých. Od jedničky jsem nic moc nečekal a velice mě příjemně překvapil. Celou dobu co jsem to hrál jsem si říkal takhle měl vypadat Duk. Variabilita prostředí byla úžasná. Dvojka vypadá, že to bude jasná volba *14*
  • Lukyz
    Já měl obavy z jediný věc -> IdTech enginu, který mě štval už u Rage, u NWO se mi to pomocí různých komunitních návodů podařilo celkem vyladit, ale zase u novějšího Old Blood to bylo buď nehratelný nebo nekoukatelný *7* Na DOOM si vybauju nikdo nestěžoval, ačkoli jsme ho nehrál, tak snad už mají IdTech 6 konečně vyladěnej.
    • Zagro
      Doom je naprosto vychytanej, co se optimalizace a enginu týče.
  • Lukass
    To je mistrine udu s Mafie neee:)
  • Vidlec
    Poslední dobou vubec vychazejí dobré hry. Divinity, XCOM, za chvilku TW: Warhammer 2 a pak Wolf. Kde na to má člověk brát čas.

    A pak konečně nové CoD... LOL, kappa.
    • A pal do míče s kappa.
    • "kappa" je berlicka pro tupce kteri nemaji dost socialni inteligence na to aby rozpoznali sarkasmus.
  • Proč ta afročernoška je ve mnoha hrách? Je tam naprosto stejná :D
    • tak to byla dost rastistická poznámka Kadle, to sis mohl odpustit...
      • Jde o to, že pomalu každá černoška ve hrách a filmech má afro a vypadá jak z Austin Powers...
    • Jack1947
      Pecka by byla že by to byla stejná herečka :D
  • Super "parodie" na MAFIAIII *1*
  • Ta sex scéna mě dostala. Dnes už asi neusnu a bůh ví proč.
  • co ta grafika?
    • Dobrá, však ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit