Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nereálné stoupání nebo klesání trati již bylo zmíněno, přidám svůj postřeh: v typicky americkém prostředí (vlaky, budovy atd.) jsou návěstidla používaná na našich tratích jako pěst na oko
  • HA-HA, HA-HA, HA-HA, HA-HA, HA-HA...
    This is a JOKE, right?
    ..., ale ne teď vážně, toto vážně vyjde? Skoro rok po Transport Fever?
    ...
    HA-HA
    HA-HA
    HA-HA
    • Tilwaen
      Jsi v pořádku?
  • Ačkoli to graficky vypadá skvěle a hratelností to připomíná TT, což je dobře, tak si dovolím mít jednu připomínku. Jeník by si měl promluvit s někým z dopravky, páč takovéhle převýšení na tak malé vzdálenosti nemají lokomotivy naprosto žádnou šanci dát a jelikož to má být hra pro fanoušky vlaků a všeho kolem nich, tak doporučuju tyhle chyby tam nemít ;)

    P.S. Fandím!
  • Na Steamu jsem podpořil a jestli se dostane do prodeje, tak kupuju v early access. Akorat mi tam vadi jedna vec, kterou od Sawyera obšlehli všichni ostatní - ta hrozná syntezátorová "stylová retro" muzika.
  • To vypadá, že mashinka dorazila do stanice Osvětim
    • Lukyz
      Aha...
  • Dá se to někde koupit/backnout?
    • steam greenlight, link je v clanku.
  • Tohle jako dělal jeden člověk ve svém volném čase? *8*
    To je teda jako krásná práce.
    • To rozhodne. Sice dost mozna pouzil hotove 3D modely a neprogramoval engine, ale i tak je to bezesporu obdivuhodne.
      • Nevím jak s modely, ale na Steamu píše, že na tom dělá už sedm let, je to jeho vedlejší projekt, a vytvořil si engine sám.
  • O lámání vlaku na mostě vypadá hrozně, s tímhle u mladší generace víc zaujme Transport Fever, který má zas jiné neduhy. Na izometrické stavění se těším, ale trošku mi to připomíná modely vystříhané z papíru.
  • Mashinky? Tak strašnej název, prznící náš jazyk, jsem už dlouho neviděl. Jinak se mi hra líbí, ale toto je úplně strašné.
  • Jan Zeleny's *15* *15* to mi stačí, má smysl pro humor.
    • To máš asi šťastnej život pokud tě pobaví i taková naprosto běžná věc .. Pokud se chceš propagovat mezinárodně tak musíš mluvit i rozšířeným jazykem ... Kdyby použil Jana Zeleného Mashinky tak by to skončilo s Jana Zeleneho's Mashinky . Je to lepší? Není
      • ty vole, to je trk na Sid Meier's Railroads.. Panebože lidi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit