zavřít
...

Masquerada: Songs and Shadows - recenze

Pro příznivce RPG nastaly krásné časy. Po dlouhých letech odříkání, kdy jsme si mysleli, že ta izometrická vyhynula jako dinosauři, vrátila se zpět. A to nejen ve formě prací ostřílených matadorů, kteří zplodili Tyranny, Pillars of Eternity nebo Torment: Tides of Numenera, ale i skrz menší studia, která...
  • Scarecrow (inkognito)
    3 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Za mě rozhodně taky doporučuju, je hrozná škoda, že hra tak zapadla, protože když člověk odhlédne od nemožnosti voleb v dialozích, která se přímo nabízí a klasického, ničím nevyčnívajícího boje, ve všech ostatních ohledech hra exceluje - nádherná stylizovaná grafika, bohatý a zajímavý lore, skvělý příběh, všichni potenciální společníci jsou propracovaní, záleží vám na nich, vyvíjí se a mají svoje příběhy, hudba i zvuky taky výborné a kompletní dabing velmi čtivě napsaných konverzací je rozhodně trefa do černého. Hru jsem objevil úplně náhodou, ale z toho, co tenhle malý tým dokázal, jsem byl upřímně nadšený a doufám, že se k tomuto universu ještě vrátí, jakkoliv. Takže určitě si hru zkuste, existuje i demo *3*
    5.3.2017

reagovat

• Mars (anonym)
    4 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Mě hra opravdu bavila, dabing byl skvělej a svět velice zajímavej, jen škoda že je to takový izometrická visual novela. Doufám že pokračování bude otevřené ve stylu CRPG, to by mohla být doopravdy skvělá záležitost.
    3.3.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.161.70.252.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.