Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Palec nahoru. Jestli někdy za DLC platit, tak určitě u ME, protože ty příběhové (Kasumi - Stolen Memory, Overlord a Lair of the Shadow Broker) neměli dosud konkurenci (teď už ano, Dead Money pro Fallout: New Vegas). Na další DLC se tudíž těším!
    • Overlord? To je k jednicce? Dvojka ma snad jen ty druhy dve pribehovy DLC, ne?
      Doufam teda ze budou tak dobry jak rikas - ale pochybuju, ze "nemaj konkurenci" treba v Undead Nightmare, nebo v DLCckach k Falloutu 3..
      • Ne ne, ke dvojce - trailer: http://www.youtube.com/watch?v=n3jRTJXU43M. Doporučuji. Skvělé DLC. Zrovna DLC k Falloutu 3 nejsou ukázkou toho, jak mají DLC vypadat. Možná jen některé z nich, takové Mothership Zeta je jen střílečka (i když uznávám, že celkem chytlavá a zábavná), což je škoda.
        • Zayl
          Zeta je taky asi nejhorší věc co kdy fallout potkala. Bethesda absolutně nepochopila původní záměr Interplaye a jejich náznaků mimozemšťanů a místo toho z toho udělala Céčkový interaktivní film.

          Broken Steel bylo solidní DLC, stejně jako Lair of the Shadow Broker pro Mass Effect 2. To jsou DLC za které si rád zaplatím.
  • jooo to mě a lidem vlastnící český account na xboxu může být tak jedno bo si to stejně nestáhnou
    • Cesky acc na xboxu ? Vsak XboxLive stejne v CR neni, tak nechapu jak muzes mit problem s CZ uctem :D
      • návody se valí všude pro PC, a xbox live je v česku od listopadu, jedinej způsob je mít druhej účet a to je tak k ničemu když na něm nemám body
    • Stáhnou, jde to bez problému. Návod se válí všude.
  • predpokladam ze toto dlc tiez nebude dostupne v cestine
    • Nebude, nauč se anglicky.
  • Hmm, kvuli propojeni s trojkou? A kdo si tenhle DLC nestahne ma smulu?
    • Za produkty se platí, příteli. Pokud nemáš na televizi, tak máš prostě taky smůlu - pokud nemáš na mass effect, nezahraješ si :-)
      • Zayl
        Co to plácáš prosimtě. Předpokládám, že se ptá, jestli bude muset zakoupit i toto DLC, pokud bude chtít importovat save z dvojky. Jak do toho zapadá televize opravdu netuším.

        Odpověd je jasná, udělají to podobně jako při přechodu z ME na ME 2, tedy pokud tam bude nějaké důležité rozhodnutí, bude tam zároveň i defaultní nastavení pro lidi kteří ten obsah neměli. Co se týče infa, jsem si jistý že nějaké shrnutí bude buď prostřednictvím komixu / intra / ingame scény. Na druhou stranu pokud to DLC bude stejné či větší kvality jako LotSB, nevidím důvod proč nepořídit.
      • Tady asi nejde o placení, ale o stažení/nestažení. Jestli se nestažením a nehraním připravím o důležité info.
        • Pokud to hodláš ukrást, pak doufám, že ti to nepůjde a přijdeš o důležité info.
  • Myslíš ako že mam zmenit udaje v profile, lebo mne to naozaj nejde stiahnut.
    • stáhni si tohle to ti přehodí samo registry takže to budeš moct nainstalovat :) a neboj neni to virus mám to odzkoušený :)

      http://me2.gamefan.cz/mass-effect-2/lotsb-enabler/
  • zajimave ze sem to stahnul za BW body :) uplne v pohode normalne a uz sem to 2x dohral.

    jen musis menit registry abys to nainstaloval na ceskou lokalizaci
  • A mozete mi prosím vás niekto povedať, prečo Bioware Shadow Broker nevydavaju aj v nasej krajine? Chcel som si to stiahnuť za 800bodov, ale bohužiaľ to nejde.
    • na komp pohoda ale na xbox ne, pokud to nestahnes na druhym ucte
    • Tiez som to riesil...
      Finta je len v tom, ze si musis na stranke so zoznamom dlc k nakupu prepnut jazyk na anglictinu (malo by to byt uplne dole).
      Na ceskej verzii stranky pochopitelne svieti hlaska, ze v danom regione nie je dlc k dispozicii a moznost nakupu je zablokovana.
      Ale poviem ti, presiel som kvoli tejto hluposti niekolko for *1*
      • Tisícere díky priatelu. Paleček nahoru.
    • Oficiálně v ČR sice není k dispozici, ale nic ti nebrání pomocí EA Download Managera stáhnut EN verzi hry (či poupravit tu českou) a na BioWare Social koupit Shadowbrokera (jazyk se tu nerozlišuje).
      • A podla čoho to potom čekuje? Takže vravíš že ak preinstalujem hru na anglicku verziu potom si budem moct zakupit Shadow Brokera?
        • Koupit jde vždy. Pouze nejde nainstalovat na neupravenou českou verzi původní hry. Na anglickou jde v pohodě (tuhle možnost jsem zvolil já, čeština stejně stojí za prd, zvlášť po relativně kvalitní jedničce), nebo údajně lze patřičně upravit tu českou (DLC bude ale stejně v angličtině).
    • zajimave ze sem to stahnul za BW body :) uplne v pohode normalne a uz sem to 2x dohral
  • Prosím,neví někdo jestli vyjde nějaká GOTY edice ME2 na Xbox360?
  • Prosím,neví někdo jestli vyjde nějaká GOTY edice na Xbox?
  • OMFG - to znamená další odklad GOTY verze ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit