zavřít
...

Mass Effect: Andromeda - recenze

Neustále se zrychlující doba letí takovým tempem, že se to zdá od posledního dílu epické sci-fi RPG série Mass Effect být jen chvilka. Věřili byste ale, že už je to celých pět let? Zatímco můžeme sledovat neustále postupující technologický pokrok, který přináší nové a nové vymoženosti v podobě hardwaru...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 10 Starší

• sigma (anonym)
    11 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Zdá se mi to nebo byl starý ME víc dospělý? Tohle je prostě teenage něco jak swtor. Ještě jak jsou všichni trans a mají praštěné účesy... nechápu
    před 3 hod.

reagovat

• Petr (anonym)
    8 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Mno pokud to je pravda tak teda potěš. Už Dragon age inquisition byl pro mě v rámci příběhu jedno velké zklamání. Ano grafika výborná ale příběh dost chabý, nudný a nezajímavý. Nechci tu znít jako kňučkin ale od této značky jsem si zvykl na silné a epické příběhy plné zvratů, napětí a hlavně nesmírnou chutí příběh odkrývat, ovlivňovat a vžít se do něj.

Za dragon age jedničku jsem z toho příběhu měl totální hráčský orgasmus. Bohužel Trojka už byla jen ruina slávy jedničky. Jestli je Mass effect stejný tak nevidím rozdíl mezi tím pařit nudně příběhovou hru nebo Overwatch kde příběh není třeba a užiju si to víc. Nechci aby to znělo zle, ale je to právě ten příběh který mě na hrách baví a proč si je kupuji.
    před 3 hod.

reagovat

• Troll Norris (anonym)
    11 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Mass Defect
    před 4 hod.

reagovat

• i (anonym)
    7 souhlasí, 0 nesouhlasí
    http://www.polygon.com/2017/3/21/15004956/zelda-mass-effect-horizon-zero-dawn-trans-characters

To jsou teda problémy... *1*
    před 6 hod.

reagovat

• Ein preußischer Kriegsheld (anonym)
      15 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Nekoupil jsem si kvůli tomu už datadisk k Baldur's Gate: EE a koukam, že bych si měl začít dělat databázi perverzních her, kterým se obloukem vyhnout. Vzhledem k tomu, že v seriálech a filmech už normalizujou kanibalismus (The Santa Clarita Diet, Raw), máme se připravit na další Dragon Age s "hodnýma" pedofilama?

Btw dostal jsem 3 denní ban za vtip o feministkách. High five hive mind.
      před 4 hod.

reagovat

• ye (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        +1, ale s tím pedem si trochu přestřelil. Pedofil =/= násilník. Ale nevadí, i v médiích běžně píšou o pedofilech mystifikující bláboly, kterým se každý sexuolog musí smát, takže to tě asi omlouvá.
        před 43 min.

reagovat

• Ein preußischer Kriegsheld (anonym)
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Asi mě spíš omlouvá, že nic takový nikde netvrdim, ne? Podstatou je, že tyhle lidi potřebujou terapii a výzkum, ne glorifikaci a nálepku kulturního obohacení a kdo ví s čím dalším jsou schopný ty hlavy pomatený přijít.

Nevyžaduju od filmů a her aby byly, apolitický a bez sdělení, ale preferuju plochou zábavu s nadhledem před propagandou zvrácenosti, relativizací morálky, hodnot apod. Pokud se k těmhle věcem koncovej spotřebitel nevyjádří a to předevšim tim, že od něj nevidí ani vindru, situace se může jedině zhoršit.
          před 23 min.

reagovat

• ye (anonym)
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Vzhledem k tomu, že si použil sarkasmu "hodný" pedofil, tak si asi myslíš, že je automaticky zlej. Ale to jen tak logicky uvažuju, do hlavy ti nevidim.
            před 17 min.

reagovat

• Kyselawisky (anonym)
    4 souhlasí, 8 nesouhlasí
    Nikdo kdo to myslí se žánrem scifi vážně snad nemá zájem hrát převlečený Power rangers za Mass effect, co si zaletěli na výlet do jiné galaxie.
    před 10 hod.

reagovat

• Virgi tiscali.cz
    5 souhlasí, 10 nesouhlasí
    Pokud bude český překlad, počkám si raději rok, dva. Plnou cenu nedám EA, kteří nám vztyčili prostředníček. Penízky které tak ušetřím raději věnuji fanouškům, kteří se případně budou podílet na překladu, abych je podpořila, protože si zaslouží ocenění, dělají to pro hráče a ne jako EA, kterým na spokojenosti hráčů vůbec nezáleží. DAI jsem hrála v angličtině, dalo mi to obrovskou práci s překládáním, ale hra mi za to stála, měla skvělý scénář a postavy, které mě bavily. Ale podle ohlasů MEA mi za tak velkou námahu nestojí.
    před 10 hod.

reagovat

• arnold (anonym)
      5 souhlasí, 2 nesouhlasí
      Ono je to bohužel tak, že EA s pražskou pobočkou se přestěhovala do Polska potom, co u nás investovala dost peněz na propagaci her i lokalizace, bohužel příjmy neodpovídaly tomu co by si představovali, tak po nějaké době odešly za lepší prací, tak to bohužel je.
      před 10 hod.

reagovat

• DwaR tiscali.cz
      3 souhlasí, 4 nesouhlasí
      preklad hry nemá nič spoločné s tým, ako firma pristupuje k fanúšikom. je to čisto otázka ceny. a bohužiaľ CZ&SK je malý trh. preklad tak obrej hry sa nezaplatí. problém s prístupom vydavateľa bude, ak bude fan prekladu hádzať polená pod nohy, resp. ho úplne utne. i keď aj k takému postupu si viem predstaviť dôvody. hold, hry sú biznis ako každý iný a ak chceme veľké hry, musíme sa s tým zmieriť.
      před 10 hod.

reagovat

• Virgi tiscali.cz
        6 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Pokud vím, tak EA zrovna neudělalo žádné kroky k tomu, aby ulehčilo práci překladatelům. Viz překlad DAI ( na který se mimochodem už velmi těším, protože při hraní v AJ jsem si hru bohužel nemohla moc užít). A příklad polského studia CD - Projekt a překlad obřího Zaklínače mluví jasným jazykem k českým hráčům. Pokud mě hra aspoň trochu oslovuje, koupím si ji za plnou cenu, pokud je v českém jazyce. Bohužel RPG her překládaných do češtiny v den prodeje je žalostně málo.
        před 9 hod.

reagovat

• DwaR tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          nj, niečo som počul, ale priznám sa, že dianie okolo prekladu DA:I veľmi nesledujem. viem, že tam boli nejaké technické problémy s tým, ako dostať texty z hry, ale nič viac a aj toto je info z čias tesne po vydaní. ak je pravda, že vydavateľ preklad úmyselne brzdí, tak mi to nejak nedáva logiku. fan preklad nič nestojí a je tu výrazná šanca na zvýšenie predajov. na druhej strane, záleží ako je text kódovaný do hry. dať niekomu prístup k súborom hry nemusí byť vydavateľovi po chuti.

CD projekt môže byť príkladom pre značnú časť herného sveta vo viacerých smeroch, o tom žiadna, ale bojím sa, že tu porovnávame neporovnateľné. pre CDPR sme relevantný trh, predsalen sú voči EA a bioware trochu inde + zaklínač bol primárne cielený na európu (i keď trojka dosiahla úspech masový).
          sama to poslednou vetou potvrdzuješ - náš trh proste nestačí na pokrytie nákladov na preklad ani u menších RPG/hier (viď sony alebo rockstar. čeština je skôr výnimka, ako pravidlo). a keď sa pozrieme do minulosti, tak drvivá väčšina prekladov bola a)fanúšikovská b) sponzorovaná domácim trho/firmou (ak sa nemýlim aj CDPR začínali tak, že robili preklady a predaje pre náš región). v skratke = sú to prachy
          před 3 hod. upraveno v 20:07

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
        3 souhlasí, 4 nesouhlasí
        Tak tak, CZ/Sk minoritní trh pro giganta jako je EA prostě bud koupí nebo nechají být počkají na fan překlad. Jenže v ME:Andromeda je to bez tak úplnej šumák protože - většina dialogů postrádá úplně hlavu a patu - jsou hloupé a nedávají beztak smysl. Mohli by i ubrat volby které ve finále nemají stejnak žádný význam.Co se dalo pokazit to se pokazilo...
        před 9 hod.

reagovat

• Mong (anonym)
          4 souhlasí, 4 nesouhlasí
          A ty jsi to osobne hral, nebo tu jen tlumocis nazor nekoho jinyho?
          před 9 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
            0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Z toho co jsem vidělo si umím udělat obrázek a ty ? ( dobře at máš klid tlumočím ostatní "hejtry" ) třeba tam někde je dobrá hra kdoví jen není dobrá pro každého.
            před 6 hod.

reagovat

• Ztko (inkognito)
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Chtěl bych vidět dobrou hru pro KAŽDÉHO :)
              před 6 hod.

• Jack1947 tiscali.cz
              0 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Tak se snažím zklidnit situaci. ( mezi námi je to bídné i na ne Mass effect hru ale pššt)
              před 6 hod.

• DwaR tiscali.cz
          0 souhlasí, 0 nesouhlasí
          tak minoritný trh asi budeme. oni potrebujú predaje v státisícoch, aby pohli tabuľkami a na o sa 15 miliónov obyvateľov proste nevzoprie ani pri značke akou je ME (aspoň myslím, možno sa mýlim)
          o kvalite dialógov neviem, od kúpi som sa nechal odradiť a vlastne ti odpovedám nižšie :)
          před 2 hod.

reagovat

• Killer (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Neni jednodussi se za ten rok, cva naucit nejaky ten svetovy jazyk? Nejen kvuli hram.
      před 2 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    7 souhlasí, 9 nesouhlasí
    Prostě to dopadlo očekávatelně špatně, zápory převážily veškeré klady a ze hry se stal nedodělek který nemá (bohužel) s ME sérií pra nic společného. Prostě blbost na kterou se zapomene a nezaslouží si mít a nést nášivku Mass effect. Kdoví, třeba už tyhle nový diletanti žádnej Mass effect už neudělaj když to tak pohnojily.

Pomalu začiná bejt doba kdy se začneme bát jakou další značku nám podělaj, jako vážně... Vždyt je to tak sakramentsky snadné... prostě stačí vzít pár imbecilů dát jim nějakou známou herní modlu a nechat je to dokurvit dle libosti ! až se mi z toho chce blít *11* *12* Herní svět se v prdell zase obrátil.
    dnes v 10:42 upraveno v 10:44

reagovat

• arnold (anonym)
      8 souhlasí, 8 nesouhlasí
      Zajímavé, jak jsou všichni po recenzi chytří, jakoby spolkli všechnu moudrost, aniž by tu hru vůbec hráli, vynášejí odborné názory jak je všechno špatně.
      Stačí si přečíst celou recenzi a jsem generál a vyhlašuju to všem do světa.
      před 11 hod.

reagovat

• SWTH (anonym)
        5 souhlasí, 10 nesouhlasí
        Tihle hateři nestojí ani za reakci, za týden si najdou jiný terč a bude klid.
        před 11 hod.

reagovat

• DwaR tiscali.cz
          3 souhlasí, 2 nesouhlasí
          to nie je tak celkom pravda. u mnohých (a ja sa medzi nich rátam) je to skôr horké rozčarovanie z toho, čo očakávali od značky mass effect a bioware a čo nakoniec hra podľa recenzií a gameplayov ponúka. finálne to môže byť slušná hra, ale to proste pre mass effect nestačí. priemerná hra sa dá odpustiť ghost reconu, čo je viac-menej tuctová značka, ale nie ME. podľa mňa práve meno robí hre najväčšiu škodu. ak by to bola nová značka, hra by bola porovnávaná s ME, ale bola by prijatá vľúdnejšie, nakoľko očakávania by boli menšie.
          už som to písal nižšie, ak to nie je absolútny kandidát na hru roku, pre značku mass effect je to fiasko. a andromeda nevyzerá na hru roku mimo fanúšikovské jadro série.
          před 9 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
            3 souhlasí, 1 nesouhlasí
            Ona to je i chyba hráčů a jejich neinformovanosti ale víceméně to je jedno po prvních pár ukazkách to vypadalo blbě no a trailer už jen výsledný dojem podtrhl a více podpořil. Prostě se navždy zapíše do herních kronik černým písmem. Doufejme že nebudou ostatní následovat takhle blbě... trochu se poučí.
            před 9 hod.

reagovat

• Ztko (inkognito)
              2 souhlasí, 2 nesouhlasí
              MYslím, že za takové jako jsi ty bychom měli být vděční.Hru jsi nehrál, přesto ti stačí si přečíst recenzi,podívat se na trailer a pár fotek a hned si schopen ostatním psát jaká je to dobrá/špatná hra.
              Víc takových jako ty *1*
              před 6 hod.

• Jack1947 tiscali.cz
              1 souhlasí, 2 nesouhlasí
              Aha, takže další expert (troll??)

Radši nic.
              před 5 hod.

• Ztko (inkognito)
              3 souhlasí, 2 nesouhlasí
              Ty jsi trotl co tu hodnotí hry na základě neznalosti a názorů ostatních, kteří stejně jako ty tu hru "hráli" maximálně tak v traileru a svých snech viz. "Kdyby to byla aspon dobrá hra ale ona ani to není."

Ani bych se nedivil kdybys byl na CSFD a "recenzoval" filmy podobným způsobem tj. mrknu na trailer a ohodnotím ho.
              před 5 hod. upraveno v 17:24

• Jack1947 tiscali.cz
              0 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Jo jasně já jsem trotl protože můžu něco napsat ke hře( když už jsme u toho filmu) až po dohrání shlédnutí... na CSFD opravdu nejsem ale občas si přečtu některé názory na film kterej třeba vidět chci nebo dostanu tip.

Napsal jsem troll ne trotl a s otazníkem tak zase klíd.
              před 5 hod. upraveno v 17:32

• DwaR tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              no, ja som bol informovaný až dosť. práve preto hru nekupujem a som rozčarovaný. v skratke - od firmy ako je bioware, od giganta ako EA proste čakám, že si hru ošéfujú poriadne o to viac, ak ide o značku ako mass effect. ale ako prichádzali informácie, videá obrázky, stále viac som sa obával a teraz reakcie recenzentov a gameplaye ma úplne zlomili. vedel som, že to nebude epic ako pôvodná trilógia, ale stále som dúfal v ničo nadpriemerné po všetkých stránkach, čo vo výsledku odskočí o krok vpred pred ostatných. v ME:A vidím generický sandbox akých je tu mrte a nič ma neláka hru kúpiť. kupovať kvôli značke to nebudem. u wildlands ma zlomil kamarát s coop hrou a peniaze neľutujem, užívame si hru dostatočne. tu nevidím dôvod ku kúpe.
              před 2 hod.

• Mong (anonym)
            1 souhlasí, 5 nesouhlasí
            To je presne ono, vetsina tu od ME:A patrne ocekavala, nevim proc, hru roku. A tak jsou ted nastvany. Ale pri tom je to porad nadprumerna hra z univerza ME... Osobne bych ji (respektuve jen trial) ohodnotil temi 7 body, jak dostala ve zdejsi recenzi a to je pro me porad fajn.
            před 8 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
              2 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Když ti to stačí proč ne, holt někdo má vyšší nároky jiný ( ty) nižší...
              před 6 hod.

• DwaR tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              čisto za seba: kandidáta na hru roku som čakal lebo:
              a) bioware vie pracovať aj s tuctovým príbehom a podať ho skvelo
              b) bioware má povesť skvelého štúdia, ktoré proste hry roku tvorí (i keď prešľapy sa množia, ale to má každý).
              c) mass effect je proste veľká značka a zaujímavé univerzum, kde sa dá vymyslieť kvalitný príbeh
              d) mass effect je značka, kde sa predpokladá 120% odovzdanosť vývoju hry. niečo ako uncharted, alebo last of us u sony. proste tú hru nepokazíš, lebo je to vlajková loď.

finálne teda andromeda môže a asi aj je skvelá hra, ale stále na mňa pôsobí tuctovo. proste len ďalší sandbox, akých tu máme plno. a to mne momentálne nestojí za tú cenu času a peňazí.
              před 2 hod.

• Nox (anonym)
        14 souhlasí, 5 nesouhlasí
        Tady ale přece vůbec nejde o to, jestli se hra líbí mně nebo konkrétně tobě. Tady jde o všeobecný konsensus co do hodnocení hry a značky jako takové.

Všeobecný konsensus u každého z předchozích tří dílů byl, že to byly skvělé hry; v případě Mass Effectu 2 se dokonce jednalo o jednu z nejlepších her svého žánru vůbec (viz recenze, akceptace hráčů, agregátní hodnocení apod.). Přirozeně se našli i hráči, kterým se ten či onen konkrétní díl nelíbil či jim ten či onen herní prvek přišel diskutabilní, ale to je přirozené a normální.

A Andromeda? Hodnocení velmi rozpačitá či ve stylu: „docela to jde, ale…“, již před vydáním si zní polovina Internetu dělá srandu, hráči jsou na ni apriori naštvaní de facto ještě před tím, než ji pořádně hráli – viz hodnocení na Metacriticu atd. Jako fakt ne. Tohle si Mass Effect opravdu nezasloužil. Pokus se rozhodli udělat a vydat další díl, měl si udržet standard dílů předchozích a měl se vyvarovat všech výše uvedených problémů. Všeobecný konsensus u Andromedy měl být: „Je to pecka!“

Můžeš namítnout, že důležité je pouze to, jak se hra líbí mně a ne ostatním. Do jisté míry asi ano, ale mně sekundárně rozhodně zajímá i to, jaké je renomé mnou oblíbené hry i mezi ostatními hráči. Nemám problém s tím, pokud se někomu nelíbí Mass Effect proto, že se mu nelíbí sci-fi, ale mrzí mě a mám problém v situaci, když se někomu nelíbí proto, že obsahuje buď chyby nebo se jedná – ve vztahu k sérii – o kvalitativní pokles.
        před 10 hod.

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
          2 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Přesně tak, tohle je prostě první oprávneně opodstatněný a reálný hejt, hlavně směřovaný na vyvojáře.

Kdyby to byla aspon dobrá hra ale ona ani to není.

Kéž by animace byli ten největší problém ale bohužel nejsou, nějaký ten celkem povedený boj to nezachrání. To není promeškaná příležitost to je imbeciilita aignorance.
          před 9 hod. upraveno v 13:06

reagovat

• Nekdo (anonym)
    5 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Nevím co autorovy recenze přijde za dobrý souborový systém, pro mne po předchozích dílech největší mínus. Systém krytí o ničem, ano postava se přicucne ke všemu, a dokonce dokáže střílet nad krytem, ale nedejbože pokud chce někdo střílet zpoza krytu na jedné ze stran. Mě snad skoro vždy postava vyběhne ven. Rozhodně bych si ani zdaleka netroufl přirovnat hru ke GoW, kde šlo především o kvalitní systém krytí, což zde nárožní od předchozích ME chybí.
    dnes v 06:40

reagovat

• GT (anonym)
    22 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Škoda že ten trh u her je už tak obrovský a roztažený po celém světě, že stačí vydat cokoliv a i kdyby si to koupil jeden ze sta, tak stejně by šlo o miliony kusů,,, vývojářům prostě stačí jednoduchý kalkul,,
    a kdo má herní pc nebo konzoli tak nebo tak tu hru koupi, jinak nebude co hrát, je to hnus systém,,,
    v praxi to znamená asi takto : jaký chleba jíš ? takový jaký ti pekárna upeče !,,,

lituji prostě toho že herní vývojáři nemají žádný postih ani finanční ztrátu,, se stačí podívat jaké sra,,čky
    vycházejí pořád do kola,,, my starší jsem naučený i na těžké a kvalitnější hry ale dnešní mládež co začíná s tímhle co tady je ??? za 10 let bude herní průmysl vypadat jako české seriály,,, bohužel

škoda ale poslední dva roky fakt nevyšlo nic na co bych řekl WOW a v práci si vzal třeba dovolenou abych mastil v kuse,,, ano vyšel Dark soul, Dishonored 2, a další co mají 8 nebo 9 známky, ale abych u toho hrál s otevřenou pusou to fakt ne,,,

PS : s otevřenou pusou jsem hrál Mass Effect 1, dvojku jsem už měl pusu jenom do půlky a u trojky zavřenou,,, ale stejně i na ME3 vzpomínám jako na dobrou hru která tak nějak splňovala ME lore,,,
    včera v 23:27

reagovat

• njn (anonym)
      10 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Stal se z toho prumysl a pojem "vyvojar" je uz znacne zavadejici. Samotni vyvojari jsou casto jenom najemni sila, hlavni slovo ma marketing s durazem na kalkul naklady vs prijem. Respektuje hlavne racionalni hranici za kterou by uz narust kvality stal prilis mnoho penez a casu. Je mnohem jednodussi zaplatit marketingovou kampan a nachytat nedockave.
      V casech kdy vyvoj her nebyl tak nakladny a vystacil si s mensim poctem lidi tvorili vyvojari sepnuty kolektiv se spolecnym cilem udelat co nejlepsi produkt. Dnes je to velky outsourcing, najimaji se cela studia, jednotlivci se navzajem casto ani neznaji a ridi to panaci pres aplikace a tabulky. To je proste vyvoj, dalo se to cekat. Snad je nekdy v budoucnu nadeje, ze komercni engine a assety dosahnou takovou uroven, ze i k vytvoreni ackove hry bude opet stacit mensi kolektiv talentovanych nadsencu. *3*
      dnes v 06:57

reagovat

• sk (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Podle me jde o zakazniky...u filmove produkce neni vyjimka, ze velky, nakladny a reklamou hypovany projekt skonci jako financni propadak. Otazka je, jestli jsou ty hry opravdu tak spatne, aby je nikdo nekupoval, nebo jsou proste jen prumerne...spousta lidi kouka na prumerne filmy.
        dnes v 10:31

reagovat

• KD (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      "Která tak nějak splňovala..."
      Myslím, že Andromeda to také tak nějak splňuje už z podstaty věci, takže podle tebe vlastně OK, ne? Na 3 všichni nadávali a teď zase říkají, že byla vlastně fajn a rozhodně lepší než hra, kterou ještě nehráli. Geniální.
      před 14 min.

reagovat

• CainPullo tiscali.cz
    10 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Ona to není úplně sr*čka (smutně) ale prostě ten pocit při paření druhého a třetího dílu který vás přikoval ke hře tu není ani v náznaku (smutně a odevzdaně), je to celé takové nucené (unaveně). A nejhorší na tom je (překvapeně), že mne absence cz nakonec neschází... Ano tak mizerné jsou dialogy (ambivalentně ješitno-sebelítostivě).
    včera v 20:21 upraveno v 20:25

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 10 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.145.183.43.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.