zavřít
...

Mass Effect: Andromeda - recenze

Neustále se zrychlující doba letí takovým tempem, že se to zdá od posledního dílu epické sci-fi RPG série Mass Effect být jen chvilka. Věřili byste ale, že už je to celých pět let? Zatímco můžeme sledovat neustále postupující technologický pokrok, který přináší nové a nové vymoženosti v podobě hardwaru...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší

• Draken69CZ tiscali.cz
    54 souhlasí, 10 nesouhlasí
    Stačí hru dohrát a hned je to 85% (bonusweb) hmm kde je chyba?
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• hebký růžový koloušek (anonym)
    20 souhlasí, 3 nesouhlasí
    SJW: The Game *11*
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• Jack Henkel (anonym)
    8 souhlasí, 0 nesouhlasí
    takže asi nebudu spěchat s koupí a klidně počkám
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• Bulma (anonym)
    11 souhlasí, 6 nesouhlasí
    Momentálně hraji Trial verzy. A ano, animace obličejů je místy až směšná, když Rayder utíká tak se můžu potrhat smíchy :D skvělý pohled fakt :D
    Chtělo by to rozhodně patch protože jsem za těch pět hodin hraní viděla i hodně glitchů :P
    Ale... nic to nemění na mém nadšení, že se zase můžu vrátit do světa ME. :P Ok s nedostatky, ale stejně. :) Užívám si to a 23 hodlám čekat v osm hodin před prodejnou a odnést svi svou Andromedu. :)
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• Harbinger (anonym)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      ME:A můžete hrát už dneska. Stačí si koupit hru na originu a poté použít vpn k obejití časového omezení. Není za to žádný postih -- samotný EA řeklo že to postihovat nebude.
      Takhle to dneska udělám já
      20.3. (38 dnů)

reagovat

• Bulma (anonym)
        2 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Omg fakt?! Áááá! Sakra to musím promyslet :P
        20.3. (38 dnů)

reagovat

• Slash_luke tiscali.cz
          2 souhlasí, 0 nesouhlasí
          jj, je to jednoduché a opravdu postih nehrozí. Zakázáno je pouze nakupování skrz VPN (z důvodu využití nižší ceny v jiném regionu apod.), ale aktivace legálně zakoupené hry je v pořádku.
          20.3. (38 dnů)

reagovat

• Bulma (anonym)
            2 souhlasí, 1 nesouhlasí
            Áááááááá!!!! :D Sic mám hru předobědnanou na Xzone ale na to peču když to můžu hrát už dneska! :D
            20.3. (38 dnů)

reagovat

• Slash_luke tiscali.cz
              2 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Raději s tím ještě počkej, protože lidi, kteří to teď zkoušejí přes korejské IP adresy mají nějaké problémy se spuštěním hry.
              Nicméně hodně bych se divil, kdyby to nefungovalo nejpozději zítra při odemknutí pro USA. Byla by to první taková Origin hra.

update: tak přes singapurskou VPN (např. prostřednictvím Hide.me) to prý funguje. Jinak doporučuje se zatím po aktivaci hry origin přepnout do offline režimu (následně odpojit VPN) a až pak hrát. Což samozřejmě zablokuje některé online funkce..ale holt hra ještě oficiálně nevyšla, tak netrpělivci musí některé věci oželet *1*
              20.3. (38 dnů) upraveno v 17:11

• Bulma (anonym)
              3 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Díky za info :P jak přijdu z práce domů tak se na to mrknu :)
              huáá!! To bude dlouhá noc :D:D
              20.3. (38 dnů)

• Slash_luke tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Tak jsem to teď otestoval a dá se hrát.

Použil jsem trial verzi (je na 7 dní) Avast SecureLine VPN, připojil se skrz něj na Singapurskou IP, (až PAK) zapnul Origin, nechal stáhnout Deep Space doplněk do Andromedy (stahování začalo chvilku po připojení do Originu) a pak šla normálně spustit a hrát.
              Akorát VPN muselo zůstat zapnuté .. respektive když jsem vypnul hru i Origin, odhlásil se z VPN a pak znovu nahodil Origin, tak už mi to zase v knihovně ukazovalo i trial verzi a u hry samotné jsem měl datum vydání 23.března.
              20.3. (38 dnů)

• Facepalm (anonym)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      verzy.... jo, dobre... mhmm.
      20.3. (38 dnů)

reagovat

• Tavo (anonym)
    12 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Recenze pěkná. Ale uvítala bych méně cenzury.
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• marty (anonym)
    10 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Hezka recenze, ocenuju odvahu priznat, ze AAA titul je spis prumerna hra s podprumernym pribehem. I kdyz to AAA je diskutabilni, mozna tak rozpoctem nebo kvantitou, ale urcite ne kvalitou.
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• Bob (anonym)
      4 souhlasí, 16 nesouhlasí
      7 není prumer ani podprumer ale kvalitní hra. Jestli vám nesedne mmo nebo openworld, jdete hrát Call of duty *3*
      20.3. (38 dnů)

reagovat

• jaja (anonym)
        15 souhlasí, 2 nesouhlasí
        Na hodnotící stupnici 5-10 použivané tady na Games to tak uplně neplatí
        20.3. (38 dnů)

reagovat

• PhDr. Ejakulát (anonym)
    2 souhlasí, 1 nesouhlasí
    A kdo to nečekal, když do každé upoutávky musí za každou cenu narvat bezduchou romantickou linku... hlavně že tam je Natalie Dormer.
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• i (anonym)
    18 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Takže co zde máme...

Technická kvalita otřesná včetně slabého dabingu (i "blbej" witcher kde je tuna postav a člověk by tam čekal šetření to má lepší).
    Příběh a věci okolo nic moc a potvory tam jsou podobné jako minule.
    Navíc na to člověk kouká celou hru a má to neustále na očích. Kdyby tam byly hnusné textury nepřátelských zbraní, tak to člověk vidí málo ale vykulené tváře apod....To tam je furt. Však těch vtipů je na internetu hodně.

To je velice špatné pro takovou hru a mrzí mě, že bioware převzala divná parta která tam cpe nějaké svoje názory na svět a rovnost a pak to naperou do hry. To, že to každý vidí a je to do nebe volající... Pak má člověk pocit, že tam je řada věci narvaná protože musí a hra tím trpí.
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• KarlosCZE (anonym)
      8 souhlasí, 21 nesouhlasí
      Ty už jsi to hrál, že můžeš soudit?
      To je jak u blbejch tohle. Furt dokola. Ne, ale viděl jsem hooodně videí a všemu rozumím :D
      20.3. (38 dnů)

reagovat

• modlero (anonym)
    2 souhlasí, 12 nesouhlasí
    Kdo by sháněl ME Andromeda nejlevněji tak mrknete na https://www.g2a.com/r/masseffectandropreorder
    20.3. (38 dnů)

reagovat

• maxxyou (anonym)
    12 souhlasí, 8 nesouhlasí
    absolútny súhlas s recenziou, ja osobne by som bol ešte prísnejší v bodovaní, ale chápem okolnosti okolo tej sedmičky, Janko dobrá a odvážna recenzia
    20.3. (38 dnů)

reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.145.108.181.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.