zavřít
...

Mass Effect: Andromeda - recenze

Neustále se zrychlující doba letí takovým tempem, že se to zdá od posledního dílu epické sci-fi RPG série Mass Effect být jen chvilka. Věřili byste ale, že už je to celých pět let? Zatímco můžeme sledovat neustále postupující technologický pokrok, který přináší nové a nové vymoženosti v podobě hardwaru...

Novější 1 2 3 4 5 6 7 40 Starší

 • bobjevul (anonym)
  0 souhlasí, 1 nesouhlasí
  podle textu (i gamesplaye) se to zda jako (nad) prumerna hra se spousty chyb jako z predchozich dilu. takze, proc ze to nedostalo hodnoceni 5/6? jasne, asi by to bylo pro takovou hru (a firmu) moc malo...
  před hodinou

  reagovat

 • stonkeeper mojeid.cz
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Zrovna ty Jacku pis neco o narocich *15*
  před 3 hod.

  reagovat

 • stonkeeper mojeid.cz
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  To dava fakt smysl. Uzila si si DAI protoze mel perfektni scenar, a MEA kterej je kritizovanej ze je stejnej jak DAI ti za namahu nestoji? *15*
  A EA neni charita, CZ je proste malej trh a preklad se nezaplati.
  Az si toho buou lidi vic kupovat, tak budou prekladat.
  před 3 hod.

  reagovat

 • Prase (anonym)
  3 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tyvole, to je taky křehká květinka. Bůů, bůů, strašně bolí, když mi lidi řikaj mym původnim jménem. Pak si z takovejch lidí nemáme dělat srandu, když nám sami dávaj munici svojí přecitlivělostí. Mně lidi například oslovujou "ty kundo" a taky se z toho nerozbrečim.
  před 3 hod.

  reagovat

 • Chumbaba (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Dobře jim tak, nejen, že plevelej hru politickou agitací, ale ještě to dělají špatně - tak, že skutečnému transsexuálovi se to nelíbí. Mnohem lepší, jak to tady čtu, je v tom Zelda nebo Horizon, kde se něco podobného halasně neřeší.
  před 4 hod.

  reagovat

 • sk (anonym)
  0 souhlasí, 2 nesouhlasí
  neni
  před 5 hod.

  reagovat

 • KD (anonym)
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  "Která tak nějak splňovala..."
  Myslím, že Andromeda to také tak nějak splňuje už z podstaty věci, takže podle tebe vlastně OK, ne? Na 3 všichni nadávali a teď zase říkají, že byla vlastně fajn a rozhodně lepší než hra, kterou ještě nehráli. Geniální.
  včera v 22:49

  reagovat

 • ye (anonym)
  2 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Vzhledem k tomu, že si použil sarkasmu "hodný" pedofil, tak si asi myslíš, že je automaticky zlej. Ale to jen tak logicky uvažuju, do hlavy ti nevidim.
  včera v 22:46

  reagovat

 • Ein preußischer Kriegsheld (anonym)
  4 souhlasí, 4 nesouhlasí
  Asi mě spíš omlouvá, že nic takový nikde netvrdim, ne? Podstatou je, že tyhle lidi potřebujou terapii a výzkum, ne glorifikaci a nálepku kulturního obohacení a kdo ví s čím dalším jsou schopný ty hlavy pomatený přijít.

  Nevyžaduju od filmů a her aby byly, apolitický a bez sdělení, ale preferuju plochou zábavu s nadhledem před propagandou zvrácenosti, relativizací morálky, hodnot apod. Pokud se k těmhle věcem koncovej spotřebitel nevyjádří a to předevšim tim, že od něj nevidí ani vindru, situace se může jedině zhoršit.
  včera v 22:41

  reagovat

 • ye (anonym)
  0 souhlasí, 5 nesouhlasí
  +1, ale s tím pedem si trochu přestřelil. Pedofil =/= násilník. Ale nevadí, i v médiích běžně píšou o pedofilech mystifikující bláboly, kterým se každý sexuolog musí smát, takže to tě asi omlouvá.
  včera v 22:20

  reagovat

Novější 1 2 3 4 5 6 7 40 Starší

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.204.252.37.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.