Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holldir
    komické....BF 1 jsem rozjel na ultra HD na skoro na nejvšší detaily plynule s procesorem 4 core 3.7ghz a grafikou 1060 6GB. Přičemž mě omezoval právě procesor na tý troše výkonu detailů. Ale Andromeda nejede s touto grafikou plynule ani na full hd natož ultra HD. Hold nejnáročnější hra na světě a na ultra detaily jen ve full hd ji dá jen osmigigová grafika. Takže GL pro všechny hráče s těmito nadmíru přemrštěnými nároky které se ani v nejmenším nepodobají BF 1
    Jak mohou vydat prohlášení ve kterém tvrdí, že je dostatečná 3-4 gigová grafika to nechápu. Už by konečně taky mohli udat rozlišení ve kterém uvádějí HW nároky. V tomto případě bych tipnul možná tak 1024x700 docela pochybuji, že by třígigová grafika spustila plné detaily na silnějším rozlišení :D
  • Fakt by mě zajímalo, na jakým matroši celý BW ujíždí. Dopracovat to od krásnýho decentního a ponurýho ME k takovýhlemu neskutečnýmu barevnýmu cirkusu.

    https://youtu.be/x9rwdaI8rCo

    To je po všech stránkách naprostá zrůdnost.. *11*
  • kostejnesmrtelny
    Proč mi byl odstraněn příspěvek odsuzující rasismus člena vývojového týmu? Games.cz snad rasismus podporuje? *11* *11*
    • XorxoxTalarius
      Jinak tady jhe velice zajimave video na toto tema:
      https://youtu.be/ecXmRlnMo4E

      V kostce se formuje skupina lidi co bude hru bojkotovat prave kvuli tomu ze Bioware je plna rasistu.
    • XorxoxTalarius
      No treba si na Games.cz mysli ze proti bilym nelze byt rasisticky, coz by bylo velice smutne, jelikoz je to prvni krok na ceste do novinarske stoky.
  • Jinak přátelé, nepřipadá vám, že v Bioware nějak zlenivěli? V původnim Mass Effectu bylo tak 15 ras mimozemšťanů, když do toho teda počítáme i syntetiky, a v Andromedě jenom 3 nový? To se teda moc nepochlapili.
  • Veny
    Battlefield 1 jsem nehrál. Někdo kdo hrál a je ochotný porovnat jeho náročnost s Deus Ex Mankind Divided, Ghost Recon WIldlands Beta, No Mans Sky nebo jinými hrami? Docela by se hodilo srovnání protože co jsem koukal, battlefield 1 vycházel ve FPS testech líp než třeba Far Cry primal, ale podle HW nároků to nesedí, tak jsem zmaten :D
    • Holldir
      battlefield 1 jsem rozjel na svém stroji naprosto plynule s 30 fps a nevím proč ne víc. Pro rejpaly ne nemyslím si, že by to bylo mým strojem páč se mi za celou dobu hraní ani jednou nepohla stupnice fps. nu a teď k mému stroji a hodnocení. Šestigigová grafika 1060 a hra jela na ultra HD a ultra detaily. Což je samo o sobě docela zarážející vzhledem k té grafice a vzhledem k faktu, že tato grafika nespustí na plné detaily ani zaklínače trojku ani assassina syndicate jo a mafii trojku už vůbec ne. Takže grafiku zmákli na jedničku když to porovnáš s nároky které jsou asi takové jak tři čtyři roky staré hry a to mluvím o ultra HD rozlišení. Na FHD to spustí možná i šest let starej stroj. Takže si tohle zahrajete na každé šunce

      Pokud je tomu takto s hw nároky (což opravdu pochybuji) tak by toto měl spustit též takto stará stroj. Ale jelikož o tom pochybuji a myslím, že tyto nároky jsou špatně vypuštěné tak tohle na plné detaily spustí možná jen šestigigová grafika. Ale uvidím až to stáhnu no :)
    • Na notebookchecku jsou otestovaný hromady mobilních i desktopových grafik ve všemožnejch hrách, doporučuju :)
  • Vidím tam správně 55 GB volného místa?
    • Ano, nešálí tě zrak. Fakturu zašlu. *4*
  • Holldir
    Sakra proč mi tu někdo maže věcný komentář?
    • Jack1947
      YOu sure?
  • Jack1947
    Takže pohodička hehe *4*

    Teda za předpokladu že bych měl nějakej zájem *6*
  • Vsadím se, že prví generace i5/i7 to rozjede bez problému na plný detaily 60fps (s příslušnýma grafikama). Tak nechápu co mají za potřeby tam rvát novější HW. Asi kvůli tomu aby to lépe vypadalo.
    • Jack1947
      Debilita jak donutit lidi nakpupit zbytečnej novej hw nezná mezí...
    • Cpou to tam proto aby si to každej kupoval :D asi jako, že měsíc před vydáním 1070 a 1080 grafik bylo všude jako doporučená 970 a 980 a i na facebookových stránkách her a měsíční rozdíl tu grafiku zlepšil *1*
    • To urcite ne. Rozjede veliky kulovy.
      • Lidi cpu hodne podcenuji. Na 8 let stare graficke karte si dnes uz nic nezahrajes, to je pravda. Ale na 8 let starym ctyrjadrovym procesoru si spustis nejnovejsi hry bez problemu. Nerikam ze to nepojede tak dobre jako na novym procesoru. Ale pokud je tvoje hranice do 60 fps tak nemusis mit nejnovejsi hw na trhu.
        • To uz temer neplati, prvni generaci uz zacina hodne dochazet dech.
      • No BF1 mě jel bez jedinýho problému.
  • doufám že tam budou nějaké sexy kroganice. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit