Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohli by udelat po SWTOR Mass Effect MMORPG hru :) to by byla pecka.
  • Osobně moc nechápu tu obrovskou popularitu anime u nás. Osobně se mi nelíbí ten styl a náměty taky většinou stojí za starou belu (i když pro mnoho lidí je to asi "cool"). Znám 3 dobré anime a to Akira, Ghost in the Shell a Ghost in the Shell 2: Innocence
    • Btw který jiný anime teda znáš?
    • Za starou belu nestojej to spíš naopak.
      Máš jen špatnej vkus nebo seš jenom další rádoby znalec kterej si myslí že ví co to je anime .
      A jakej styl?(no tohle už naznačuje že nevíš nic o anime a jen si viděl pár serií a hraješ si na znalce)
    • Ani bych neřekl že je u nás anime tak moc populární, spíš je u nás zprofanovaných pár sérií, podle kterých se pak soudí ten zbytek. Kvalitních anime je dostatek, samozřejmě záleží na tom, který žánr a styl preferuješ, ale musíš sám hledat a ne jen že ti to někdo podstrčí;)
    • skus si kuknut nejake anime od tohto pana http://www.csfd.cz/tvurce/3892-hayao-miyazaki/ mozno zmenis nazor:) minule som si pozrel Laputa: Castle in the Sky a bol som z toho uchvateny aka krasna rozpravka to je:)
      • Amylee.Anderson
        Hayao Miyazaki má výborný filmy :)
  • tak ako anime to ma sancu byt aj zaujimave ako hra to je cisty prepadak
  • tak prepokladam, ze je to vzdy lepsie , ako z toho urobit hentai *3* *1* ....len zartujem a kazdopadne sa tomu nebranim a tvorcom drzim palce nech sa to vydari *3*
  • Usmevne tyto diskuze zde.. Kdyz uz to nejde hadat se o PC vs konzole, tak se najde jina vec.. Aspon trichu zmena, ze :-)
  • IWKYN
    Proti anime nic nema, vlastně ho dost žeru, ale u Mass Effectu je to trochu naopak... prostě mi to celý universum nesedne, BioWare sice možná sou dobrý, ale už jednička mi nepřišla nijak extra, takže todle spojení u mě teda rozhodně neprojde...
  • já proti anime/manga nic nemám.. ale to je to samé jako kdyby se v tomto duchu udělalo Star Wars (už Clone Wars se mi nelíbilo, i když je to přímo od Lucasovic a to jsem na SW vyrůstal a žral ho nehorázným způsobem).. kazí mi to dojem.. to radši nějáký animovaný film (nedávný Warhammer mě celkem překvapil, RE: Degeneration byl taky úžasný..) tohle mi prostě nesedí.. i když Dante's Inferno filme bylo celkem dobré, ale tam jsem nehrál hru, takže jsem neměl vžitý tu stylizaci a atmosféru..
  • Hah, hned se do toho pustí anime-hateři, ještě než o tom vůbec ví cokoliv jiného, než univerzum a že to bude anime, což je samo o sobě dost široký pojem.

    Mám pro vás jedno slovo: senatonekoukejtene. (せなとねこうけjてね)
    • Lidi maj strašně zkrelený a jednoduchý pohledy na anime.
      Přitom anime se neomuzeje na žádnej žánr či styl a je spousta druhu témat realistickejch či předimenzovaně nereálnejch.
      A nejvíc to rozsekávaj lidi co tvrděj že všechny anime sou jako pokemon .
      • Lidi mají zkreslený a jednoduchý pohled na všechno. Někdo na anime, někdo na "lidi", někdo na něco jiného. Třeba mrkve.
        • Hele ten obrázek co máš je Toshiro Hitsugaya ne? Z bleachu :-)
          • No jo, už je to tak.
            • Hitsugaya je největší Borec XD
    • Psychotic
      Pokud to nebude mít přímou spojitost s příběhem některého z dílů série, pak tvou radu možná uvedu v platnost. Ale neber mě za zaslepeného hatera....
      Třeba Dead Space: Aftermath anime film spojující příběhy DS1 a DS2 byl udělaný poměrně hezky, ale na druhou stranu byl od amerických tvůrců, kteří japosnké anime použili zcela dobrovolně.
      • No zatím nemá moc cenu očekávat nic víc, než scenáristické béčko. Bůhví, jestli se vůbec na tom nějak podílí Bioware.
  • Psychotic
    Tak vzhledem k tomu, že nejde o původní japonský námět, ale celé univerzum a postavy jsou již vytvořeny, si snad odpustí obecné neduhy anime.
    • Jaký neduhy?
      • Psychotic
        Vlasy (barva i tvar); ženy vypadající, jednající i mluvící jako děti; přeplácané oblečení a zbraně, mnohdy příliš fantaskní nebo abstraktní příběhové linky, časté ignorování přírodních zákonů (hlavně gravitace, akce => reakce apod.); častá zmatečnost (když tvůrce popustí uzdu fantazii až moc) a mnoho dalších.
        • Nic z toho nejsou obecný neduhy jen takový některý anime prostě sou .
          Navíc záleží na žánru fantaskní oblečení apod. je hlavně většinou v anime určený pro děti.
          Ale spousta anime takových není.
          Ženy mluvící jako děti tak to je pro mě novinka.
          • Psychotic
            Jistě, některé anime tím postižené nejsou - snad nic z toho jsem nezaznamenal třeba v Deníku smrti - skvělá věc.
            Jinak k těm ženám: opravdu neznáš ten typický ženský hlas, který se objevuje snad v každé japonské tvorbě? Zkus si na Youtube najít postavu Yuffie Kisaragi a uvidíš. I když třeba takv Japonsku mluví každá druhá, nevím...
            • Záleží co si představíš pod pojmem žena protože Yuffie je ještě díte :D
              A nejsou to jen NĚKTERÝ anime takovejch nepostiženejch je spoustu jen nejsou známý jako death note .
        • Ono je anime a anime že? Většina holywoodkých filmů sou taky nedívatelné hrůzy ale semtam natočí něco použitelného.
      • Podivné vlasy, chapadla tam kde být rozhodně nemají, zajímavé barvičky, někdy netuším jestli je postavu muž nebo žena (např Yu Yu hakucho tam jsem u toho kuramy dlouho nevěděl)...
        • Jestli tohle sou obecný neduhy anime tak já sem vládce ještěranů.
          Řekní mi například co je na tomhle učesu podivnýho http://strangevehicles.greyfalcon.us/picturesg/j2.jpg
          V anime sou spíš často obyčejný japonský učesy a vidíš já rozeznám mužský postavy od ženských ve většině anime bez problémů .
          A chapadla?Hmm možná tak v hentai nebo náký anime satiře.
  • toš esli to bude nejaký vymakaný Hellsing, tak proč ne :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit