Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já jsem zvědavá jestli ve filmy Sheppy taky na konci zařve.
  • Dúfam, že to nedopadne ako svojho času filmová verzia Wing commandera.
  • Že by to měl být chlap je celkem jasné...vzpomeňte si na ženskou hrdinku která nebyla uplně k smíchu...snad jen Ripleyová z vetřelce, jinak to jsou všechno rádoby drsňačky hlásající rádoby tvrdé (ale hlavně trapné)hlášky...u ženský 165/55 to vyzní obzlášť vtipně...leda tak nějaká kulturistka
    • doufám že tenhle komentář byla sranda *16* . Protože jinak si šovinistický *12* .
  • tak uvidime ako dopadne najprv film warcraft na ktory si da blizz urcite velky pozor a potom mozme dufat ze mee nebude neaka dalsia blbossti na sfere zfilmovanych hier
  • Teda bude divné pozorovat příběh někoho, kdo pro mě vypadá s největší pravděpodobností úplně jinak. Ale kdyby se pevně drželi lore hry a byla by fajn zápletka...no potenciál na dobrý film tu je...pokud z toho neudělají další Star Wars, hm.
  • A preco by HROZILO ze to ma byt zena? Co je natom zle? Podla mna by to aspon nebolo klise.
    • posila
      Ja myslim, ze by si divak mel moct na zacatku filmu vybrat, jestli bude Shepard muz nebo zena :)
    • Hairy_Ass
      Vzhledem k tomu, že mužský Shepard je kanonická podoba ve všech trailerech, všech plakátech (až teď ve trojce se objevil oficiální plakát s ženskou podobou), tak by bylo docela divný, kdyby ho najednou ve filmu hrála žena.
  • Uwe z toho spravi dalsi mega trhak *1*
  • El-Bravo
    Prosím ať to nerežíruje Uwe Boll :X *1*
  • Oj...z mého pohledu nešťastné rozhodnutí, které povede k výkřikům ,,Ale tohle přece není MŮJ Sheppard!". Nechápu, proč se nerozhodli vše udělat tak, jako v knížní trilogii, která perfektně doplňovala hru.
    • ,,Ale tohle přece není MŮJ Sheppard!"-to jsem zazival celou hru. ME je protkan reakcemi9 hlavniho hrdiny,ktere nemuzete nijak ovlivnit acova s etak,jak by se ten VAS Sheppard nikdy nechoval. Tak proc by to najednou mel byt problem u filmu?
      • ...*a chova se tak...
        ty moje preklepy. Ostuda *13*
    • MrSanta
      Bo tam musí být Shepard, ten naláká víc než "no-name" hero.
      Já jsem zvědav jak to dopadne, půjdu na to v každém případě. Když to bude kravina, tak se nezblázním, když to bude dobré, tak jedině dobře. A když to bude špica, tak začnu věřit na zázraky *15*
  • Škoda, že se tak zaměřili na Sheparda, mně by se třeba líbila zfilmovaná "válka prvního kontaktu" nebo jak se to jmenovalo, ten první střet s Turianama...mm, aj když v hlavně mi to zní pravděpodobně lépe, než by se to rozvádělo na plátně, zajisté

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit