Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm takže Warcraft film zrušili a bude WOW? Warcraft knihy jsou lepší než ty WOW.
    K mass Efektu můžu říct jen jedno kolikátý film to vůbec bude? Je jeden dalo by se říct amatérský celkem povedený a pak anime.
  • Stejne to dopadne, jako vsechny filmy natocene dle hernich predloh, takze to budou cečkové megsh*ty
  • A proč by to musel být film ze stejného období jako hra? Filmy založené na stejném příběhu podle mě moc dobře dopadnout nemůžou a hlavně víme, jak to vše dopadne.
  • Pri ME by som sa nechal prekvapit, ale pribeh Sheparda by som si rozhodne pozrel na velkom platne, a este keby k tomu dorobili iny koniec, a co sa tyka WarCraftu tak tam by som si pozrel pribeh Arthasa
  • calwin
    warcraftáci si to univerzum tak kvalitne zhumplovali že sa bojím výsledku na plátne (ak nejaké bude)

    každopádne všetci by sme asi radi videli vojnu medzi ľudmi a orkmi... na počesť warcraft 2 a 3 by sa mohli vykašlať na ten "wow" odpad...
  • Oni si u Mass Effectu neuvědomují jednu důležitou věc. Film o ME trilogii se Shepardem se pořádně natočit nedá díky tomu jak různě se dá hra hrát.
    To jestli je Shepy chlap nebo ženská je to nejmenší. Jak se Shepy chová k jednotlivým postavám? Jak se obecně chová lidem? S kým (pokud s někým) bude mít milostný vztah? To všechno (a víc) ovlivňuje příběh (i když je to nakonec jedno, s tím mizeným koncem v ME3). A to nemluvím o tom množství postav, které v trilogii jsou.
    Mnohem vhodnější by byl seriál, ale i tak, filmy i seriály jsou lineární, zatímco Mass Effect trilogie není. Bez ohledu na to jak to natočí, spoustu lidí to zklame. Ideální by bylo natočit něco co se netýká Sheparda (třeba něco z války prvního kontaktu, ME knížky, nebo úplně originální příběh).

    WoW film tenhle problém mít nebude, takže tam jsem monhem optimističtější. Nicméně bych preferoval, kdyby tomu přestali říkat WoW film a vrátili se k Warcraftu. *2*
    • Magister_Peditum
      Vzhledem k tomu, že knihy a další materiály beztak vytvářejí kanonickou dějovou linii, tak jsou tyhle argumenty v podstatě irelevantní. Je to škoda, ale je to tak. Například Udinu jako kancléře jsem nikdy nezvolil, ale knihy s tím pracují. *4*
    • Bohužel spoustu seriálů a filmů lidi zklame z toho co se tam odehraje když samozřejmě nečetli knihu je-li to děláné co nejvíce podle knihy.
      Třeba poslední díl seriálu Games Of Thrones, myslíš že to nikoho nezklamalo když vůbec nevěděl co se tam stane? Jak jsem koukal tak okolo toho byl fakt obrovskej ohlas.
      bylo to fakt krutý *13*
      Bohužel je to tak, nikdo už stim nic neudělá.
    • Toje easy jako ze zivota nazacatku bude Shepard chodit s holkou pak si uvedomi ze vlastne cely zivot byl homosexual a prijde comingout zacne chodit s klukem no a nakonec zjisti ze ani to neni ono a bude chodit s mimozemstanem *14*
    • Muze byt milion duvodu proc se film podle hry udelat neda, ale tohle rozhodne duvod neni ... je totiz uplne jedno jak se chova, konec bude stejny, ne? ;D

      ME je zcela linearni, neexistuje absolutne zadna moznost volby. Sak se podivej na trojku - uplne jedno jestli si arachni vyhladil nebo ne, proste "ozijou". A podobne je to s kazdou volbou a se sliby "kazde rozhodnuti bude mi vliv ..." ma ... presne zadnej.
    • Tak bude niekolko verzii filmov, kazdy bude s inymi moznostami. *1*
      • ale vzdy to skonci stejne akorat barva titulku bude jina *1*
  • Tilwaen
    Kdesi jsem zaslechla, že se má dokonce pracovat i na Assassins Creed filmu, ale nevím, co je na tom pravdy - a celkem by mě zajímalo, co a hlavně jak tam chtějí dát *2*
    • mně stačí tohle: http://www.youtube.com/watch?v=-gEFv58vt2w
    • ty si teda blesk
      • Tilwaen
        Nezjišťovala jsem podrobnosti, nevím, v jakém stádiu film je/není, jen jsem si na to vzhledem k tématu vzpomněla a někomu, kdo o tomto neví, by to mohlo připadat zajímavé; je to tak špatně? *4*
        • http://www.csfd.cz/film/308785-assassin-s-creed/
        • melo by to byt snad pristi rok
        • za projekt se postavil M. Fassbender (Magneto-posledni X Men,Bastardi) celkem zaruka kvality.Mel by hrat hlavni roli a snad i produkovat.Hlavni ,investor, je nove zalozene filmove studio Ubisoftu..je to na dobre ceste bych rekl a dost se tesim
  • ME film jedine ve 3D. Ty tri barevne exploze na konci ve 3D by byly fenomenalni!
  • Spades
    Problém není v tom, že by filmy podle her byly sr@čky. Doom, Resident Evil a Silent Hill nejsou kdovíjaké pecky, ale jako filmy ustojí, problém tam je v tom, že mají jiný příběh, než hra, a proto to lidi nemají rádi.

    Pokud ponechají původní příběh, pak nevidím problém. (Né příběh samotné hry, ale universum)
    • ZvacA
      Což o to, člověk se vždy rád podívá na něco, co mu kánonicky zapadne do oblíbené hry, ale musím říct, že v případě Resiho by se dal alternativní příběh i oželet a celkový problém bych viděl spíš v tom zpracování hororovýho nefeelingu a spousta lidí taky nebylo schopno překousnout, že s látkou se nakládá tak nějak po svým. To, že film vybírá jen univerzum a nesleduje primární herní příběhovou linii nebylo ani vesměs tak špatný a přitom se vlastně chronologicky v základě drželo - měli jsme sídlo i podzemní laboratoř, viděli jsme Raccoon city a zvlášť například třetí díl Extinction se stal ve své podstatě neméně zajímavou odbočkou v možnosti přenýst svět Resident evil do postapo vize. Osobně musím říct, že úvodní trilogie filmových Residentů má svý pozitiva, sice staví jen na odkazech k postavám a událostem a přináší do univerza RE nějaký macho-mystika-matrix prvky u hlavní postavy, a pořád je to chujovina, ale jako alternativní univerzum proč ne. Tohle ovšem pravda padlo v momentě, kdy se objevil Afterlife a nedlouho po něm Retribution, které z alespoň koukatelnýho filmovýho Resiho s postapo potenciálem udělaly totální slow motion srajdu plnou dosud neviděných nápadů ze šuplíku mistra Andersona.

      Ale, jak říkám, v příběhu to být podle mě ani nemusí...
    • Ja bych jeste pridal Far Cry. Asi nejlepsi z toho, co Uwe kdy vyplodil. Ale koukat se na to fakt dalo :)
      • deridon
        a co Postal či Dungeon Siege, kde se objevil Jason Statham a Ray Liotta? (pro mě nepochopitelné, že je získal :D) ty se celkem dle mého názoru též na jeho poměry povedly
  • On uz nekdy nekdo videl alespon rozumny film podle hry (pripadne naopak)? To zas budou slataniny ...
    • hitman
    • Tilwaen
      Animovaný Sonic jako seriál nebyl špatný *4*
    • Mi se docela líbilo to animované Dragon Age, ne že by to bylo nějak super, ale jako odreagovačka super.
      • jak se to jmenuje presne pls? sem nevidel
        spatne nebylo ani Dantes Inferno podly hry na konzole
    • Mortal Kombat z roku 1995 bolo v pohode becko ale to bola skor vynimka. Ale z opacnej strany Ti viem vymenovat X titulov, skoro vsetky hry podla SW hlavne SW: Kotor, zo sucasnosti Batman, AvP seria, Terminator :FS + Skynet atd....
      • Rhulad
        Batman není podle filmu, ale podle DC komiksu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit