Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je funkční, hezky vypadá,, celkem příjemně se hraje... Jenže je ohlodaná na kost - podle mě správný postup jest - počkat si na haldu dlc, který udělají MoO o trochu víc zajímavou hru.
    Zatím je to zábava na dvě hoďky - pak už nic nového neuvidíte.

    Tahle sloučenina Sins of solar empire, Galactic civilization a Civilizace bohužel zatím ani na jednu jmenovanou zdaleka nemají :) Ale ten základ tam rozhodně je, když se nabalí další přídavnej obsah, tak to třeba půjde.
    • Bohužel spravný postup jest jít zase zpátky k Dosboxu a MoO2, tohle té hře nesahá ani po kotníky.
    • Endless Space taky není úplně k zahození.
      • Nebo Distant Worlds Universe
  • Opatchovaná dvojka na dosboxu stále zůstává... :)
    • Bohužel, je to tak. Tohle neni žádná nostalgie, pokud má "CORE" 20 let staré strategie víc možností, chvílemi subjektivně lepší Ai, možnosti jak hrát vesmírné bitvy opravdu strategicky i takticky!

      Tak to lepší grafikou nevytrhnete, není to možné, sice třeba prodáte víc kusů, ale ta hloubka tam není a hra za pár let zapadne, protože ji přebije konkurence s lepší grafikou .-(
      • Za pár let? Já bch řekl, že tahle hra zapadla už pár týdnů před vydáním. A to jsem fanoušek dojky a celkem jsem se na remake těšil...
  • Mal som moznost si to vyskusat,az na tu spionaz to bohuzial je strasna slabota.Stellaris nahodil 4x strategiam vysoku latku a kedze stellaris je sandbox ta ladka pojde stale vyssie a vyssie.Kral je mrtvy at zije Kral.Zombie Master of Orion maly nechat vzemi nech mi starsi mame naco spominat.
  • jsem lehce naockovany

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit