Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A nakonec jako kazda podobna hra plne botu a cheateru ktere nikdo neresi
  • To nemusí být špatný koncept. Nějaký oblíbený hraný trend, který se hojně okopíruje, ale časem se oddělí plevel od zrn a zůstanou hrané jen ty povedenější tituly. Prostě konkurence. *4*
  • Rockstar by mohl udělat Manhunt Battle Royale *4*
    • Jack1947
      Nový díl GTA Battleground
  • Odulin
    Jen ať to sem všichni sypou. Aspoň se to vydojí a bude klid. :D
    • Jack1947
      Řekl milovník pUBG amen
      • Odulin
        A to se nejak vylucuje?? :)
        • Jack1947
          Spíš se dost divím, horentně si mi tuhdá nemllouval že to je zábava jak řemen *6*
  • Jack1947
    Já už jen očekávám různé zábavné variace třeba Battleground s roboty nebo se zvířaty nwebo s robotími zvířaty , cyborgy terminátory a samozřejmě i různé mody - třeba hráči musí svými těly chránit nějaký důležitý bod na mapě ten kdo postřílí a pobije všechny dostane nějaký ten bonus do další hry.

    Zajímavé varianty by byli třeba s Dinosaury kdy musí sežrat všechny , potom zombík Battleground zombíci vyhubily lidstvo a ted se musí kousat navzájem, safra tolik nápadů třeba vesmírny battleground kdy hráč je odkázán jen na schopnosti vlastní lodě a musí sbírat palivo a munici. Atp těch nápadů je spousta prostě to chce jen chtít. Napadl mě i středověký battleground obléhání hradů, lučistnický a v neposlední řadě třeba jen melee battleground. Ve fantazii se meze nekladou.
    • Mám taky jeden nápad. Dr.ž už hubu!
  • Super, očekávám podobné oznámení každý měsíc dokud toho hráči nezačnou mít plné zuby a nějaké mini studio mezitím nepřijde s něčím co bude zase chvíli "in" a každý bude chtít svoji kopii, aby se přiživil na aktuáním trendu. Přijde mi docela krátkozraké z pohledu vývojářů sázet pouze na tyhle módní vlny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit