Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • najs, muze to byt dobra odreagovacka. rozhodne to vitam
  • Tak na singl se těším, ale ten multiplayer mi připadá více než podivný, hlavně jeho fíčury a mechaniky... nuž nechám se překvapit *4*
  • tak jsem se rozhodl projít si první dva Max Payny znova, otázka je, s kterými mody? Co se týká prvního dílu, tak asi kung-fu mod a 2. díl - Punisher mod. Nebo máte lepší nápad?
  • Grifus
    Jo napady celkem pekny, ale co ma probuh ten styl multiplayeru spolecnyho s Maxem Paynem? Odpoved je totalni nic...
    • Shaker
      tak on by se tezko udelal multiplayer s noir atmosferou, to by to clovek moh hrat tak leda hodku dve a pak si jit prostrelit hlavu... I kdyz v BF3 je to takova simulace noir, clovek to chvili hraje a jde od toho s pocitem, jak je vsechno na ho*no a hrouti se to :)

      a co to ma spolecnyho? kdyz uz nic jinyho tak bullet time, toho je v multiplayeru dobre zvladnyho opravdu malo a takhle z pohledu treti osoby je to jeste lepsi.
      • Grifus
        Ano sam jsi spravne vlastne napsal, ze multiplayer pro tuto hru, je zcela zbytecny. A bullet time obsahuje X desitek dalsich her. To opravdu nejde brat jako podstatnou spolecnou vec s minulymi dily...
        • Shaker
          stejne si myslim, ze na hejtovani je jeste moc brzo...
  • Co konzolisti co maj doma PC a taky se na D3 tesi ? (to je taky moznee) :DDD Vašku. :D....
  • takovýhle 3rd preson blbnutí v MP mě vždy bavilo řádově 1 odpoledne. I to možná bylo někdy moc. Zýv.

    Ne pardon, zýv s příběhem.
    • Shaker
      tak to je mi hrozne lito, ze ti to nesedi...
  • To sem rád ,multák mám rad
    • Shaker
      ja na tom taky nevidim nic spatnyho... projedu si pribeh a pak poradne zbullettimuju celej internet :D
  • Vypada to zajimave ale mam ponekud obavy,jaka bude hratelnost v MP.
    Btw porad nechapu,ze nam ti hajzlici nedali na PC Red Dead Redemption *9*
    • Shaker
      slysel sem zvesti, ze dvojku uz daji a k jednicce, prej kdyby to pro ne byla ziskova zalezitost, tak by to udelali, jenze by s tim bylo moc s*ani a evidentne jim to za to nestalo... (vsechno info od zdroje "jedna baba povidala" takze brat s rezervou)
  • Trol.diskuzni
    Nemá ten nadpis být spíše "Max Payne 3 cpe multiplayer i do příběhu"?
    • Neměl bys ty třeba... něco jiného?
    • ne, má to být "i příběh cpe max 3 Payny do multiplayeru"
  • sem zvědavej jak bude fungovat ten bullet time když ho jeden bude mít zaplej a druhej ne..
    • Tak jako to fungovalo ve FEARu ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit