Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdravím,chtěl bych napsat,že mám celkem dost stary pc s windows XP.Procesor : Intel duo 2.20Ghz,Ram : 1Gb a Grafickou kartu : Nvidia GeForce 220 GT 1Gb a hru max payne 3 rozjedu na nejvyšší rozlyšení a na very high detaily i ostatní hry hraju v pohodě,např. teď nové Enemy Front,WRC 4,Sniper ghost warrior 2 atd...Takže se majitelé starších sestav nemusí bát ;)
  • Dobrý den, jak mi pojede max payne 3 když mám tuhle tu sestavu ati radeon hd 4680 -1 gb .......... Amd athlon 2 jádro 3,1 Ghz... a ramku 2 gb ... prosím V jakém rozlišení a jak mi to jako v celku dobře pojede ? ..
  • Asi mi to nepojede na 4GB ram a grafika 1GB a procesor Dou core 2,8GHZ
  • Mám necelej rok starej Pc, mám tam i-7 3,6 GHz + GTx-560 Ti Hawk , taková vyšší střední třída a nemám problém si zahrát dnešní hry co vycházejí, jen mě poslední dobou tíží fakt, že se samotní vývojáři více nesnaží o pořádnou optimalizaci, jako by si řekli, ále, to je na pc a dneska má každej komp za 20,30 tisíc, tak se s tou optimalizací nebudeme tolik piplat..., Jenže pak mě štve fakt, že kdyby to bylo stejně tak dobře optimalizované jako na konzole, tak by si to zahrál v pohodě i někdo, kdo má třeba 4 roky i víc staré pc. Jeto jen tah od vývojářů kdy na nás všechny tlačí abychom si koupili a utráceli za novej HW pod záminkou a blábolem, že je to něco pokrokového a dokonalého na co nám běžné Pc stačit nebude. Pamatuju dobu kdy jsem měl 8 let staré pc a hrálo se pořát, jen jednou za 4 roky se koupila grafika za 1,500 Kč a bylo vyfoxováno, protože byl prostě dannej standart pro všechny hráče na stejné lodi. Ano, dneska jde Hw rychle dobředu, hry jsou taky boží, ale už nejde o hráče, jde jen o zisk.
    • ty si to napisal presne naopak, volakedy sa muselo kupovat pc kazdy rok, teraz ti vydrzi par rokov
      • Jinak cos napsal s tím souhlasím, akorát z mého pohledu a zkušeností to bylo jinak.
      • Zdar, hale, náš první komp jsem měl v roce 1997, to mi bylo 8 let a pamatuju jak za něj rodiče vyplázli nějakech 40 000,-, měl 32Mb ram, 300Ghz procesor nějakou desku a nějakou grafiku. To ještě nevyšel Half-Life, ten až o rok později. minimálně 4 roky jsem do něj nehmátnul než bylo potřeba něco měnit. Pak už šly hry s výkoností hodně dopředu a asi v roce 2001/2 jsem dostal novej, to už byl jinej hardware. Nebavím se tu o žádný 386, na tu dobu jsem měl prostě slušnej komp. Pic.
  • i5-3570K 3.40GHz
    8GB RAM
    Radeon 7950 3GB
    • i5-2500k 3.30Ghz
      8GB RAM
      GTX 560Ti 1GB

      ...a co ako? :)
      • Intel Core i7 2600 Sandy Bridge, RAM 16GB DDR3, NVIDIA GeForce GT545 3GB A jako nic :)
  • Zase tak moc náročné mě to nepřijde....

    Mám sestavu starou 4 roky...AMD X2 X64 5000+ 4GB RAM 500GB HDD+600GB Externí.ATI 6870 HD 2GB.Win 7 Ultimate 64BIT.
    Ale hlavně jak to není jako GTA IV nebo La Noire...tam můžu mít Grafiku na max..a stejně to vypadá a jede za nic.Doufám že to nepokazí..MAX Payne 1 i 2.Patří pro mně mezi nejlepší.Hry...ještě S Mafii 1 a 2.
  • xH4wK
    Mame mame :D
    http://www.overclock.net/lists/display/view/id/3851351
    • uprav si tu cenu uz to neni aktualne ;)
    • jj, total waist
    • uprimne?...ty mas bud prachy na rozdavanie, alebo nemas zensku *15*
      • jj, me by ta moje asi vykastrovala kdybych nacpal tolik do PC
  • "Max Pain" pro moje PC *3*
  • RE: mira
    no u battlefield 3 je rozdiel medzi medium a high nepatrní, možno pri odbornom skúmaní by niekto zistil malé rozdiely a ja očakávam niečo podobné aj u mp3 :)
    • Nastav si medium a potom Ultra :-) vše na max...anti-16x, 8xmsaa atd :-) uvidíš, že to opravdu nevypadá vůbec stejně.
      • Keyz
        Jestli ne tak to je super a velký posun :)

        U Antialiasingu je to jasné když to vyhlazuje hrany tam je rozdíl pokaždé znatelný.
    • Keyz
      Bohužel je to časté to co popisuješ.
      Již to není ten technologický hon který býval.Zde je vlastně jedno co si nastavíš.Vypadá to často velice podobně.Ani nevím jestli by to šlo výrazně odlišit,když konzole má nějaký HW na který to je dělaný a pak bys to měl výrazně změnit na PC abys využil mnohem větší výkon.To by se možná nevyplatilo.Když tam dají pouze textury co mají lepší rozlišení tak to asi není tak náročné jako rozšířit fyziku animace atd.Škoda no.
      Nejspíš se nestane,že by kámoši hodili dívat k borci co má nejlepší PC a jede mu to na maximum,tak aby viděli jak to vlastně má vypadat :)
  • andrej-s
    To je jedna z věcí kterou R* ještě neovládaj - optimalizace. Neříkam že jejich poslední hry nevypadají hezky, ale u R* se za to platí obrovskou daní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit