Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paradni, bavil jsem se a chtel bych vic, efekty na urovni a ani herci nebyli k zahozeni, atmosfera prvniho dilu bylo hodne citit, hlavne v prvni pulce . . .
  • No dost hrůza... Jedna * za snahu...

    To je 100x lepší i tahle pošahanost: http://www.youtube.com/watch?v=E5yztH8slN0&feature=fvwrel *1*
  • MishKonn
    Ježíši Kriste, kdy už se naučíte základní fakt - pokud chci hrát střelbu z pistole a nemám reálnou a musím fingovat zpětný ráz, měl bych si alespoň jednou vyzkoušet střelbu z reálné zbraně...od první chvíle je to pohřbeno idioty debilně mávajícími s pistolkami jako pětileté děti hrajícící si na vojáky.
    • smejki
      aspoň s tím mávají. bábovka v black mesa fan filmu to držela jak cákací flintu
    • tohle je fan film na Maxe, ne na ARMU. Tohle bylo asi posledni co me zajimalo.....ale treba se chytnou za hlavy v hollywoodu kdyz jim to tam napises
  • Pan_Klobouk
    Ja film Max Payne s Markem Wahlbergem bohuzel videl a... tohle je fakt o dost lepsi.
  • Ten hlas mi prisiel nejaky divny ale inak to maju u mna za 1!
  • No hezky :) Tohle je víc Max Payne než....Max Payne. Trochu jiný hlas ale jinak palec nahoru :)
    • taky mi ten hlas trochu nesedi no.... *2* ale tak co se da delat, myslim, ze to neni uplne to co by na kvalite filmecku ubiralo, ale zas na druhou stranu hlubsi a tvrdsi hlas by kvalitu vypraveni podstatne zvysil. No, ale jak uz jsem rekl, dalsi z rady kvalitnich fan filmecku. Nedavno jsem koukal na fan videa CoD a BF3 a taky je mezi nima dost kvalitnich kousku. Ted jsem dokoukal Splinter Cell film, i kdyz ten uz nebyl az tak amatersky a stalo za nim studio, ale bylo to celkem dobre napsane a zahrane, VORON agenti potesili *1*
  • supr *3* dalsi z rady fan filmecku, ktery ja osobne celkem mohu, pokud jsou opravdu povedeny, pokud ne tak aspon za snahu si zaslouzi ocenit.....samozrejme ne pokud clovek vidi obcas na youtube naprosty kraviny, kteri nekteri lide delaji *1* par AC videii je opravdu k zasmani *1* Jinak mam rad tyhle "na kolene" delany filmecky, aspon je videt, ze lide maji snahu neco delat a snazi se a ve vetsine pripadech jsou to opravdu povedeny filmecky, nemluvim ted jen o Maxovi. Palec urcite nahoru, je videt aspon, ze jsou ty hry k necemu.....kdyz uz slouzi k zabijeni volneho casu, tak nekterym to otevira moznosti v tvurcich schopnostech a jednou se mohou dostat hodne daleko diky temto amaterskym projektum. Urcite drzim palec nahoru vsem, kteri delaji tvurci praci a neboji se takovych projektu
  • Jinak španělskej fan filmek se mi libil, na amatéry fakt něco vyjmečného.
    • Jako velkej fandy hry ,mi ten snímek hrozně připoměl atmošku maxe .
  • Videl jsem nekolikrat. *2* Po Sillent hillu jedna z tech lepsich adaptaci *3* Rozhodne muzu doporucit.
    • tim jsem myslel film, ne fan film *3*
  • Nevím no mě Max Payne film nepřišel tak špatnej ;) ,nic extra (Wahlberg mi prostě na Maxe nesedl ) ,ale furt to je podlě mě jeden z nejlepších filmů podle hry ( Sillent hill byl asi nejlepší ).
    • vlastik.plaminek
      Mě to taky nepřipadalo špatné. Připadalo mi to jako totální sra*ka.
    • napodobne ;) Prave se mi naopak libilo, ze bullet time scena tam byla jen jedna. O to vic jsem z ni mel radost *3*
      Marky mark byl naopak dobrej *2* *3*
    • Grifus
      Neprisel ti spatnej? A prosimte kde jinde se mel reziser vyradit s akcnima scenama ve slow motionu (krom Matrixu) nez prave tady? Jedna scena kde byl vyuzit "bullet time" za cely film je vysmech. Pribeh jakbysmet - doted nechapu jakej blb vymyslel a nacpal tam ty nadprirozeny cerny andele (ci ztelesneni cernych mur, nebo co to melo vlastne byt). Postavy totalne spatne napsane, kamera na dve veci. Vsechno spatne od A po Z. Opravdu, jak uz sem psal nize, i Uwe Boll by se toho snad dokazal zhostit lepe...
      • Je vidět, že si od Bolla asi žádný film neviděl, to bys tohle rozhodně tohle neřekl *15*
      • Ty toho naděláš.
        • Grifus
          Nadelam. Filmy s herni predlohou jsou odpady, v 99% pripadu nekoukatelny blafy. A kdyz si dovolil nekdo totalne zku*vit Maxe Payna, tak to nedokazu prejit mavnutim ruky...
          • No pokud to pořád bereš jen jako film podle hry tak to je potom těžký. Pokud se to podle předlohy nepovede tak stačí to brát jako obyčejný film zapomenout na hru a je všechno v pohodě.
      • vole si ten film vubec nepobral byl presne podle jednicky hry a cerny andele byli jenom haluze z drogy Vcka o kterou v cely tydle story jde jedinej fail toho filmy byla absence slowtime jinak koukatelny jo a silent hill je jednoznacne best film co nese nazev hry *5*
        • XXDarthVaderXX
          Ale ho*no bylo z drogy! Tohle tam vůbec nepatří...viděl jsem kousek, tak že kvalitu filmu soudit nemohu, ale nějací andělé? Proboha! Vždyť to nemá s dějem nic společného.
          • Grifus
            Tak ja je treba chapal tak, ze znazornovali neco jako "demony z jeho nocnich mur". Ve hre primo obsazeny nejsou a jinak si je vysvetlit nedovedu. Tak ci onak v tom filmu byt rozhodne nemeli...
        • Grifus
          Prd bylo presne podle jednicky. Zahraj si zniova hru a koukni na film...

          btw Ty "cerni andele" ve filmu byli podani proste totalne mimo misu, predevsim je nepochopitelne nacapali do skutecneho sveta, ne do nejakych halucinogenich stavu hlavniho hrdiny. Nekoho napadlo pokusit se z toho udelat radoby horor...
    • me se nejvic libil Alone In the Dark i kdyz hru jsem nikdy nehral. Jinak Alone in the dark ma super sountrack, podle me nejlepsi co jsem zadim slysel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit