Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    Jaj, po dlouhé době, co jsem zafinancoval KS. Naposledy Vávru a tohle vypadá fakt moc dobře.
  • Ja som hlavne rad ze tam nebude ten debilnny multiplayer zo zaciatku dufam. Fakt nechapem tej dnesnej logike robit zo Single Player veci silou mocou Multi Player. Vid ( KSP mod, Cities Sklylines tlacia na MP, Stellaris ) Proste kopu hracov si musi asi honit pero ako super vedia hrat urcitu hru pred ostatnymi tak musia mat ten debilny multi player v skoro kadej uz dnesknej Single Player primarne hre.
    • Na předvádění se, stojí svět. Proč jsou tak úspěšné ty různé Facebooky a podobné věci?
  • po krajině se procházení obří váleční roboti, ale starý báby na poli musí sekat trávu ručně. *7*
    • TheGGG
      dnes existují nadzvukové stíhačky a stejně babky dojej krávy ručně
    • Pilgrim66
      Myslíš, že by babushka svěřila takovou činnost nějakýmu robotovi?! *1*
  • No..já doufal v něco čupr dupr, přitom to dle gameplaye na YT působí jen jako mod pro CoH.. Hlavně kulky lítají nějak moc pomalu, celé to působí tak prostě "clumsy" a "meh" .. nevzbudilo to ve mně žádnej hype, a to sem o tu hru měl velkej zájem..
    • Mám z toho úplně stejný pocit. Navíc mě to zasazení ani trochu neláká. Spojení mechů a první světové prostě ne, ale někomu se to asi může líbit.
  • XorxoxTalarius
    Uz mam podporeno, tak ted jen nezbyva nez doufat ze to nebude blbost *1*
    • Dik za podporu :) ja si ted hezky v klidu bez utraceni pockam, jestli to nebude blbost :)
      • XorxoxTalarius
        Jako mne od toho odrazuje hlavne to ze hra bude komorni, tedy budes mit jen k dispozici na mape jen par jednotek, treba deset. Ale pak jsem si rekl ze tohle urcite vyresi nejaky unlimited mod, takze jsem do toho sel.
        • Málo jednotek bych bral. A kdyby to mělo pauzu a plánování, tak to bude jako super RPG *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit