Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý přesycenost trhu. Oni si prostě nepřipustí, že udělali slátaninu.
    • Oba faktory zde zapůsobily jak přesycenost trhu tak to, že ta hra není moc dobrá *9*
  • Co naplat. Takze zbyvaji jen dve volby, CoD nebo nic. Ja volim nic.
  • tenced
    ja si rikal davno, kdyz uz maji rozjetej Battlefield ..at se soustredej na nej a je uprimne bez velkych soudu nesmysl mit na zadech dve v jadru stejne znacky... kde u prvniho dilu MoH DICE vytvareli multiplayer... je dobre, ze se stalo co se stalo ...mozna si umejou pisek z oci a nebudou poustet takovy traparny jako Syndicate...
  • ea mysli na zisk, ne na hratelnost.
    • tenced
      bohuzel to jde znat a to jsem se radil mezi jejich zaryte priznivce
  • to byl nebyl Aleš, aby ve svém článku do závorek neuvedl na cokoliv svůj názor
  • hodnotit tuhle hru podle singleplayeru je dost kratkozrake. sice sem to nehral ale podle nekterych hracskych recenzi na youtube to ma hodne kvalitni multiplayer
  • Xcomik
    Já nechápu spíš jednu věc pro Medala nevártili zapelovi a westovi? Jako když vydím že to studio dělá prostě tragickou hru tak to dám těm který jsou průkopníky této značky! Já ani nevím co tam ty dva vlastně kutí nebo jestli vůbec něco kutí :-) Ale né to by nebyla EA aby něco prostě nedodrbala.

    Krom Medala dodrbaly i NFS a co příště dodrbají? ME? DS? BF?

    Prostě tragédi a Don Richi je jejich král :-)
    • ZvacA
      West a Zampella se sice přichomejtli k vývoji Allied Assault, ale proč zrovna jim by měl někdo slavnostně vracet MoH? Bylo by pravda zajímavý, kdyby EA zadala Respawnu vývoj restartu značky, ale už vidím, jak se West a Zampella chytají nečeho, čemu kdysi dali šáteček a stvořili za rok konkurenční CoD.
  • je sice pekne ze B3 premium zarobilo EA 100 mil hlavne ked hra je uz tak dobabrana ze servery zievaju prazdnotou, to B2 roky po vydani mala este kopu serverov kde hralo vela ludi, ale mozu si za to aj sami..
    • BF 2 ma kopu nacpanych serveru jeste ted
    • Problém najít server jsem měl jen jednou. Nemohl jsem spat a zkoušel jsem to o půl 7 ráno ve středu. S filtrem asi na 5 módů a celkově na 4 mapy mi to našlo jen 2 relativně obsazený servery s pingem pod 80 :) Ale jinak "něma problema"
    • ales.smutny
      Zkusil bych si pohrát s filtrem, servery opravdu, opravdu, opravdu nezejí prázdnotou...stačí si nahodit Battlelog.
  • Magister_Peditum
    MoH byla výborná série, než se z toho EA nezačalo snažit udělat druhé Call of Duty.
  • Na odpočinok by mali ísť EA, Activision aj Ubisoft, lebo to už nie je možné, jak prznia herný priemysel
    • Ubisoft je dobry vydavatel a produkuje vyborne hry. EA ted mozna vyda dobry Dead Space 3. Activision jde mimo me, takze me nechava chladnym.
      • dobrý dead space????? pokud mluvíš o konzolích tak budiž...
    • Ubisoft ma i vyborne hry. Jednu za vsechny-Anno 2070. Budovatelska nirvana. Kdyby uz nevydali nic jineho nez celou skvelou serii Anno,pak to stoji za to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit