Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem ve věži na letišti kde mám navádět střely na přijízdějící techniku ... chvíli jde všechno jak má, ale potom navádění přestane reagovat .. klikám jak blbec a nic se neděje. V pravé části jde vše normálně ale vlevo prostě nic!!! Vubec nevim co s tim mam delat ..tohle me na hre jedine asi stve. Veci ktere by mely byt zabavnou vsuvkou jsou akorat na obtiz :-( ...
  • Tak to jsme dva a vydím že se nikdo nema ktomu aby nam poradil
  • Poradí prosím někdo,jak na xboxech hrát hru Medal of honor v tom vrtulníku? Střílím jak blázen a furt dokola a nic se neděje,nevím vůbec co mám dělat *7* Díky za pomoc.
  • Zdar,chci se zeptat,jestli náhodou někdo nevíte,jak pokračovat ve hře Medal of Honor.Jsem v nějakém vrtulníku ve skalách o pálím po odstřelovačích,kteří střílí po mě.Jde to pořád do kola,pořád se objevují nový a nový,hra nějak dál nepokračuje,tak pokud s tím bude mít někdo náhodou zkušenost,budu rád,když se ozve.Díky.
  • Zdar lidi, mozno taka trivialna otazka ale je moze v multiplayery vytvorit dva profili alebo je treba kupit dalsieho medala? dakujem
  • Tenhle tyden sem dohral CoD BlackOps a novy MoH 2010 a musim rict je MoH opravdu slabota :( :(, prvni polovina absolutni nuda, nuda, samy keci zadny spad a kdyz se to konecne trochu rozjede tak je konec, tohle ze ma byt za plna verze hry a ne datadisk ???? Spatny vtip.. predskriptovanost je opravdu extremni a je vylozene k smichu ze kde nechsopni kolegove vylezou bezproblemu hraci musi pomoc jiny kolega..
    Dal bych tak 6/10

    CoD Blac Ops me bavil daleko vic, AI je lepsi, hra ma vetsi spad, je delsi a zazivnejsi.. s MoH se to neda absolutne srovnat.. nemam problem aby byl MoH realictejsi, nemusim rambo styl, ale nesmi to byt nody.. napeti s vsudypritomny smrti jako teba u Army se nekona a odsejpavajici arkada to taky neni..
    dal bych 8/10

    EA ani zdaleka nema na Activision a to je velka skoda... tenhle MoH za pul roku zapomenu :( .. holt Omaha beach se uz asi opakovat nebude *10* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Neudivilo by mne, kdyby se ta hra rozdávala zdarma rekrutům do US Army. Hrstka amerických supersoldátů eliminuje s pomocí nejmodernější techniky celé legiony Talibanců s výzbrojí "rudá armáda kolem roku 1980". To je fajn. Ovšem v tom případě je divné v reálu, že při nasazení stovek tisíc vojáků po dobu několika let již dávno není po problému s Talibanem. Kdyby to šlo takhle "po másle", tak už by dávno byla vystřílena i armáda lidové Číny, natož hrstka afghánských vlastenců bojujících s okupanty. ------------ Ona pravda bude někde trochu jinde - a objevuje se mezi řádky i v dnešním tisku (smutné, že pro nalezení pravdy se četlo "mezi řádky" za komunistů). Okupanti sedí ve svých opevněných hnízdech, z nichž vyjíždí jenom v případě nutnosti, odkázáni často na libovůli místních kmenových vůdců, kteří to často hrají na více stran. A protože se spojencům občas povede omylem vystřílet nějakou tu nevinnou vesnickou oslavu, je nastolení demokracie v Afghánistánu blíže a blíže s každým dnem jejich pobytu. ---------------- I proto nesouhlasím s okupací Afghánistánu a ve hře užívané označení "bad boys" pro údajné Talibance mne dostávalo. Po těch letech to už totiž není o nějakém Talibanu a Bin Ladinovi, ale o boji afgháneského rolníka proti nenáviděnému okupantovi. Je to o tom, jak se měli zachovat naši předci v roce 1938 a 1968...
  • i když graficky je možná horší než call of duty:modern warfare 2, tak mě medal of honor bavil mnohem víc, než MW2. o dost lepší hra než MW2, ale co tak koukám, tak black ops budou mít single taky hustej :) ale rozhodne Medal > MW2
  • ja nevim co porad chcete moh sem dohral super hra porad srovnavate cod a moh cod-mw2 je z pritomnosti a moh take tak asi je jasne ze to bude vypadat stejne chapu nekdo je mylovnik cod a nekdo moh tak se tu nehadej te co je lepsi a co se tice reality tak zadnou hru jsem takovou jeste nevidel aani crysis neni poradne realnej vyvojari nemuzou udelat hru jako real je to porad hra tak nevim o co vam de tak vyvojarum volejte jaky chcete hry ale asi vyme ze je to taky dost nakladny ze jo udelat hru wste kdyz je kryze tak poslete tucny sek a udelaj vam hru ze padnete na prdel u mne je cod propadak hral jsem vsechny dily od 1-do mw2 a nuda skurvena nuda ale moh byl dobrej od jak ziva od assaultu az po soucasnost
  • Hra dohrána a hodnocení? Má to spád vše je dobře uděláno ale CoD se nezapře jen mi začíná chybět délka her :-(, jako za 1000,- 6h hraní to už je opravdu strašné.....:-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit