Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejakou takovou hru na tohle tema si pamatuju snad na nintendo DS, že se tam expil prodavač dobrodruhů ale na jméno si vůbec nevzpomenu.
  • Tesim se! Vzdycky me stvalo jak vyvojari svou RPG hru uvadi slovy : ''Muzete byt vsim co chcete",coz v prekladu znamenalo jedine-valecnik na 10 zpusobu. Spravne RPG,nebo spis vlastne dokonale RPG podle me by melo byt mix akce,strategie,simulace a to vse pospojovano pribehem(ne nutne jen jednim). Proc bych nemohl byt ve svete dobrodruhu obchodnikem,politikem,nebo cimkoliv. Take by uz konecne mohlo vyjit RPG kde si hrac sam urcuje cim chce byt a co chce pouzivat. Ne ty prezite klise,kdy mag nemuze nosit zbroj,zlodej obourucni mec atd. Nebo nedej boze system z MMORPG her,kde vam vlastnosti rostou samy jen dle povolani. Zadna svoboda,zadny vyber.
    Je mi jasne ze toho se zrejme nikdy nedoziji. Naprosta vetsina RPG her se naopak zjednodusuje,moznost volby je minimalni nebo jen kosmeticka. *13*
  • Veskoslav
    Vím, že jsem šťoural a nemá to moc s článkem společného. Ale Levisi, co znamená slovo promptně?
    • XorxoxTalarius
      ihned :D
      • Veskoslav
        Aha:(A to jsem myslel, že když se v hrách pohybuji už od dob prvního Diabla či BG, že budu znát takový výraz:-D
        • Hairy_Ass
          Možná stačí občas si něco přečíst. *3*
        • Mozna to bude tim,ze to nijak nesouvisi s hrami? je to normalni obcas pouzivane slovo
          • Veskoslav
            Aha. Já ho slyším prvně. Ale tak aspoň se člověk nečemu přiučí. Děkuji.
  • V roli artisty? Snad artisana když už, ne? Ale jo, námět zní dobře, budu sledovat a uvidíme, co se z toho nakonec vyklube....
  • MarekTV
    No vida, dávám si ho do hledáčku, může z toho být zajímavá hra :) trošku mi připomíná první The Guild, tam hráč taky obchodoval a zábava to byla náramná!
    • EuroSamurai
      Ta hra byla příšerná !
      Nebyl sem schopnej se od ní odrhnout a několikrát sem si říkal "ještě udělám tohle a pak du spát" :D
      • MarekTV
        Pojď na mou hruď! Celkem sranda byla hra za hrobníka, takové morbidnější povolání...ale nakonec jsem se stal boháčem! :D
    • přesně, to bylo první co mě napadlo, škoda, že podobných her moc není
  • Inquisitor
    Tak chudáci obchodníci jo? A co mám říkat já když po těžkym dnu plnym zabíjení potvor a všelijaké havěti, přijdu k obchodníkovi a ten mi za tu námahu hodí pár drobných a sám to pak prodá za dvojnásob :D
    Ale vážně to vypadá na zajímaví nápad. Jsem zvědavej co z toho bude.
  • Ja radší nové Knights and Merchants :-)
    • Sem rád že si někdo na tuhle klasiku ještě vzpoměl :) Výborná hra, rád bych třeba viděl někdy remake :)
  • Tato zpráva mi opravdu zlepšila den, na hru s podobnou tématikou čekám už hrozně dlouho.
  • Neznám jediné rpg, kde by nabýval obchod nějaký větší význam. A je to obrovská škoda! Přesně něco takového tu chybí.
  • http://store.steampowered.com/app/70400/
    • XorxoxTalarius
      To zrovna neni ten spravny salek kavy :D
      • Protože je to japonská hra? *7*
        • XorxoxTalarius
          Ne :) Jelikoz se to vubec nezhoduje s tim co je popisu tehle hry :) Tady pujde (podle popisu) o ekonoimcke RPG, kdezto v tvem postu se marka sebere a jde mydlit do dungeonu, navic my neprijde ze by tam bylo tolik moznosti co ve hre v clanku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit