Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodnocení 3/10 je asi nejúčinnější protipirátská ochrana.
    Lepší už je jen 2/10 a 1/10 (i když u 1/10 může být člověk zas zvědavej)
  • 3/10 ? Trocha úcty, veď to robil len jeden človek. *7*
    • Veskoslav
      To jakože 1 člověk=automaticky vyšší známka? Banished má taky jenom jednoho otce a dopadl mnohem lépe.
      • No nevim... ja bych Banished o moc lepe nehodnotil.
  • tak pozrel som si recenzie od ludi co to hrali a napisali na steame, negativne recenzie su v podstate od ludi co to hrali menej nez desat hodin, dobrych ale prevazuje a vidno ze su taky ktory to hrali aj viac nez sto hodin.
    • Veskoslav
      Co proboha chceš na téhle hře hrát 100 hodin? To tím tuplem se vyhnout takovým recenzím. Stejný extrém jako hodnotit po 20 minutách. Mimochodem jsem se podíval na ten tvůj Steam a většina pozitivních recenzí má stejný herní průměr jako u těch negativních.
    • Ono jde o to, kolik hodin si člověk může dovolit investovat do hry která ho už v začátku nezaujme... Čas/volné hodiny má každý člověk omezené a nikdy se nevrátí. Když mám v týdnu například 20 hodin volných pro PC hry, zakopeno 5 skvělých her které mi chybí jen dohrát a postupně je hraji. Opravdu chci investovat 10-100 hodin do hry aby mě překvapila/nebo utrvdila v prvotním dojmu?

      Pardon, ale jsem bohužel člověk který dá na první dojem, nemůžu si dovolit investovat čas do hry u které bych pár hodin hledal důvod proč ji vůbec hrát.
      • to je zase názor hodný diskuse na games.cz, to má být co ? pokud by nemá recenzent dostatek času na hraní hry, neměl by ji vůbec recenzovat, posledně jsme to viděli u Aleše Smutného a Rome 2 kterému dal hodnocení na základě očekávání a né kvalit hry jako takové

        s tím co píšeš by potom každý mohl dát třeba Crusader Kings 2 hodnocení 3/10 za nepochopitelnost a chaotičnost
  • Veskoslav
    Opět ta samá diskuze. Čumím na číslo a jede se. Hru jsem bohužel koupil, za 15 euro. Na to, že to dělal jeden člověk, tak klobouk dolů, ale tím to končí. Hra mi první dva dny padala častěji než opilý člověk, co jde domů, AI patří k tomu tupějšímu, co se v AI nachází. Hra je příliš krátká i za tu nízkou cenu. Samozřejmě že jsou tu opět systém DLC. A stěžovat si, že recenze vyšla až teď? Stačí se podívat, jak a kolik lidí to hrálo na Steamu či se podívat na Metacritic. Zrovna tohle bych redakci nevyčítal. Denně vychází desítky her a probrat se tím, to by se jeden zbláznil. Pokud máte možnost, tak prvně vyzkoušet demo, já osobně se vrátím k Tiberum Wars, co se mi podařilo rozjet na Win 8 a k Supreme Commander. A mimoto tvrdit, že tady je originální příběh, no to má originální příběh i Mario.
    • proč se radši nevrátiš do diamantove ligy v sc2? aha ja zapomnel že sis to vymyslel *1* nejspíš ani nemas ucet na battlenetu *7* *11*
  • Jediná Real Time strategie co letos vyšla a bohužel je velice těžká. A asi krátká jestli je asi 8 misí, netuším hru jsem nedokázal dohrát.
    Je škoda že takový Westwood není a jejich studio odkoupilo EA, což znamená že přežil jen jejich top titul a to Command & Conquer. Třeba takové Dune by bylo úžasné, kdyby mělo pokračování ale čert ví u koho skončili licence.
    Blizzard prakticky zabil Warcraft tím že udělal WOW takže strategie z Warcaft světa jen tak neuvidíme. Pravděpodobně po Datadiscku do StarCraft 2 hodně dlouho neuslyšíme ani o pokračování StarCraft aspoň né v podobě strategie (asi větší šanci má MMO).
    • Pochybuju ze ma nekdo na Dune exklusivni licenci. Ta kniha je 50 let stara a tipnul bych si, ze ziskat licenci na hru na namety Duny bude docela levny.
    • Vždyť Emperor: Battle for Dune vydali už dávno pod EA. To snad dokonce i Dune 2000.
    • XorxoxTalarius
      Westwood existuje, akorat se jmenuji Petroglyph a ted momentalne pripravuji RTS s nazvem Grey Goo
    • C&C jsem obrecel, ale blizzard muze jit klidne do kopru stavet dal to svoje leporelo.
  • Hra vypadá určitě zajímavě a nechce se mi věřit, že by byla tak špatná. Pravdou je, že RTSka jsou teď ohrožený druh a koukal jsem že se rozjela petice pro Battle for Middle-Earth 3. Nevěřím tomu, ale dal bych si jí hned.
    • Coffin.Corner
      No, když už nikdo nevyužil ani právě běžícího Hobita (ve kterém se utrácely neskutečné prachy za mnohem větší blbosti), k něčemu jako Battle for Middle Earth: Battle of the Five Armies, tak už jsou RTSky asi vážně mrtvé....
  • Nevydal to ubisoft, takze idealni prilezitost vytahnout zas jednou ze supliku nizke hodnoceni =)
    • jakkoliv negativni recenze nikomu nebrani hru koupit a hrat ji do zblbnuti
    • Jack1947
      Jednou bych chtěl vidět nějaký důkaz že recenze se (podplácí) samozřejmě ho nikdo nedá jen bude mít vždy plnou hubu keců. Tím reaguji na všechny nevyřčené kydy. sám tomu budu věřit až někdo dodá hmatatelný proof. Jinak jsou to jen nepodložené teorie.
      • Není třeba podplácet. Stačí všeobecný tlak, který nakonec dovede některé herní novináře i hráče k lepšímu hodnocení. *3*
        • jaky vseobecny tlak? kde?
          • Jack1947
            Nic takového v případě hráčů není, nikdo mne nedonutí změnit na hru názor. Jen já sám. Novinář to má holt trochu jiné no.
      • ty neni o podplaceni penezma ty genie,ale kdyz jim v jedny recenzi poplivou jejich hru ktera stala miliardy,priste takovejm lidem zcela jiste k recenzovani zadnou svoji hru s predstihem nedaji
        • Jack1947
          Tak jo, ale stále na tom důkazu trvám...až to zase jednou někdo vytáhne.
          • a nechcel by si radsej dokaz ze teba a dalsich par milionov spoluobcanov okradli politici o par bilionov korun? Sice by ten dokaz bol na dve veci lebo ked kradne politik tak je to legalne, ale ked chces dokaz tu na recenzentov tak sa len pozri na hodnotenia. je uplne jasne ze GT je platene Blivajzom a dalsimi ale hlavne Blivajzom.
            • Jack1947
              *7* ? (??) *7*

              Na to že náš okrádají politici důkaz nepotřebuji, to je snad věem jasné ale tady tomuhle nevěřím takže tu debatu radši utnem zde na místě. Blivajz je kdo? blizzard nebo co, nák mi tohle uniklo.
        • tak si to mužou stahnout a zrecenzovat warez
  • mam dohrano uz asi 2 mesice( aktualni recenze btw,jako vzdycky) a bavil jsem se,ta hra toho za penize kolik stoji,nabizi dost,AI je uplne normalni a funkcni,hra me nespadla ani jednou a ani se jinak nezasekla,a zaroven ani nemela s nicim jinym problem,pribeh byl docela originalni a ta kombinace zanru,kdy tam byla i tower defense vsuvka a "rpg" pasaz byla dobra,jeste kdyz se k tomu pricte fakt,ze to delal jeden jedinej clovek a porovna se to s kvalitou odpadu jako asasin creed unity na kterym delalo 1000 lidi,tak je asasin zaslapan kilometr pod zem
    • rád bych s tebou souhlasil, ale před měsícem jsem měl tu čest hrát demo... nebylo to ono. Raději se zase vratím k Supreme Comander... u toho stačí jen udělat podporu pro více jáder, mapy 81x81 km s 8 hráči když už je tam + - 2 -3 tisíce jednotek, jsou nehratelné i na přetaktovaném Hansvellu....
    • maros.goc
      tak ani zahranicne recenzie nie su k tejto hre nejako zvlast pozitivne :) http://www.metacritic.com/game/pc/meridian-new-world
    • Hra je celkem dobrá, za mě něco mezi 6-7/10, nicméně s tebou souhlasim a hodnocení 3/10... to mi přijde úplně mimo *7*
      • Vogon
        Recenze začíná až pod tím číslem.
        • Já si myslím, že celá recenze je takový meta-komentář.
    • To vis, kdyby tady o hre cetls kazde den dva clanky a reklama by se na tebe valila ze vsech stran, byla by to krasna sedmicka :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit