Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Můj známý je pro mě zosobnění fanouška EA. Na nějaké síti pro sociály na něho vybafne reklama ušitá na míru, s trailerem na novou generickou břečkou po lobotomii, nelogicky očíslovanou, v graficky hezkým kabátu a on mě běží zaspamovat, co na to jako říkám. Jak už bývá tradicí, mu řeknu že to bude zábavné a originální asi jako ranní sra*í, s příplatkem za každé spláchnutí, on mi to odkýve a koupí si premium edici, za týden mi řekne, že sem měl pravdu. Při vydání něčeho "nového" od EA se kruh opakuje.
    • Měla to být reakce na Khanemise, ale skočila mi do toho reklama, která mě nezajímá od firmy co mě nezajímá na produkt který mě nezajímá a při vrácení zpět se to nezařadilo do vlákna.
  • u origin nebo humble to chápu, páč tam těch moc her nemají a tituly jako fifa nebo teda madden, když ho přidají, mají dlouhodobější hratelnost, takže tam potenciál vydělat prachy je. ale steam nebo gog by podle mě ztrácel. maximálně nějaký menší výběr jak to má humble, ale nedokážu si představit, že by steam dal všechny hry i třeba za 500 na měsíc.
  • No za mě je to dobrá nabídka. Jasně že některé hry si koupím na pořád, ale třeba u SoD2 jsem rád že jsem za to dal jenom 30kč na měsíc a ne 750kč :) V tomhle já vidím plus takových služeb :) Většina her na SP je na 10-15 hodin a i kdyby víc, a člověk by si to koupil kvůli jedné hře na měsíc, tak za mě se to pořád vyplatí.

    PS. Xbox game pass ( Sea of Thieves, SoD2 ) je aktuálně na první měsíc za 20kč
    Do origin accesu přibylo nově NFS:payback
    • No zrovna přidání NFS:Payback se nedá považovat za nějaké plus... Pokus o monetizaci z toho udělal jeden z nejhorších dílů série.
      Ani se nedivím, že to EA přidala do O. Accessu, protože ta hra vás bude tlačit k "mikrotransakcím".
      • Já neříkám že to je plus. Jen to píšu pro ty kteří si to chtějí zkusit ale nechce se jim to kupovat za plnou ( což naprosto chápu )
        • Ještě líp řečeno. Za 100kč si to moc rád zahraju :D
  • Asi neco jako Netflix nebo HBO GO na televizi, taky mesíčne platíte a není na co koukat.
    • trololol

      To může tvrdit jenom někdo, kdo ty 2 služby nikdy neměl.
      Mám určitý watchlist sériálu na Netflixu a HBO GO a zatím se mi ho nepodařilo celý zkouknout... a pravděpodobně nikdy ani nepodaří, protože tam neustále přibývají nové řady seriálů.
      • Jako jo, pokud jde o seriály je to super. Já mluvil spíš o filmech. Ale nejaký seriál bych mohl začít sledovat.
      • ucho
        já měl HBO GO před pár lety a zkouknout prakticky vše šlo celkem rychle. nebo teda po sjetí několika seriálů jsem neměl už co pustit. možná už je to teď jiné a Netflix se rozhodně sjet celý nedá, a to i přes svou omezenou nabídku u nás.
  • Sice jsem na to včera hejtoval, ale dnes jsem si řekl: proč ne. Za 450 Kč si můžu měsíc vyzkoušet všechny (všechny 3 :D) EA AAA hry, které mě zajímají a mohli by mě bavit. Hlavně bych si takhle vyzkoušel Athem. Chybu, co jsem udělal u Destiny 2 (koupil jsem si na black friday i se season pasem). Na videu to vypadalo zajímavě + gameplay, kde to přirovnávali k Broderlands 2 mě přesvědčil, ať si to koupím.. Kdo mohl vědět, že to bude tak šílená nuda v hezkém kabátku *9* .

    Jinak pokud je někdo fanouškem EA her, tak roční předplatné se mu vyplatí... 2,5k Kč je cena 2 her a takhle bude mít v ceně všechna DLC (aspoň jsem to tak pochopil), takže pro fanoušky EA to bude zajímavý deal.

    Akorát nechápu tohle: Plus, a 10% discount on Origin digital purchases (převzato z EA stránky). Na co bude 10% sleva, když má být všechno v ceně? Na kosmetické doplňky nebo na DLC?
    • 1.) Pozor! Ty DLC většinou NEjsou součástí Origin Access.
      Většinou dostávate jenom základní hru, ale samozřejmě jsou tam nějaké vyjímky jako třeba Battlefield 4 Premium Edition.

      2.) "10% discount on Origin digital purchases"
      "Origin Access" je pouze jedna část větší herní služby s názvem "Origin".
      V Origin Access dostanete některé hry za měsíční paušální poplatek... všechno ostatní (hry + DLC) je součástí normálního Origin a na to dostanete tu 10% slevu.
    • 10% sleva na titul pokud si ho chceš koupit na pořád.
      • > Sleva na všechny hry a DLC, které jsou v eshopu Origin. Nejenom na ty hry, které byly součástí Origin Access.
    • Khanemis
      Poslyšte Kefalín, čo si predstavujetě pod takým pojmom "fanúšik EA"?:))
      • radim.zaty
        Je tam "fanoušek EA her", což já chápu jako někoho, komu ty jejich hry sedí a pravidelně si je kupuje, bez ohledu na to, jak dopadnou recenze.
      • No víte plukovníku to jsou takoví ti "lidi" co si kupují pravidelně hry od EA ať už je ta firma podělá (jak hry, tak lidi) sebevíc.
        Jinde by se o nich řeklo, že to jsou iOvce/Nintendo ovce nebo podobně. Každopádně se jedná o nejčistší projev západní buržoazie, který musí být zlikvidován soudruhu generále *1* .
  • Zajimalo by me jak budou resit lidi co si zaplati za mesic odehraji tri AAA hry a pak prijdou zase za rok *4*
    • Vyřešili to tak, že veškeré single player hry nestojí ani za to měsíční předplatné a zbytek je multiplayer, kde se budou snažit oškubat lidi ingame nákupy.
  • jo, každá firma bude mít pass, kde se z těch desítek her bude jedna Zajitzová. Už to vidím, UBI Pass, EA Pass, MS Pass, CDP(GOG) Pass, Blizzard Pass, Activion Pass, Konami Pass a Konami - DLC Pass. Nestačí, že bylo takhle PC zničeno miliony klienty teď ještě tohle, bohužel tohle zastihne všechny platformy.

    Já stihnu za rok dohrát tak 6 her, předpokládám, že u to mají lidi, kteří pracují dost podobně.
    • Ano, taky tak, ale na druhou stranu si zaplatím jednu ze služeb na měsíc a vyzkouším popřípadně dohraju hru kvůli které to za to stojí. Takhle to udělám s BF5, tam bude měsíc stačit abych poznal jestli to za to stojí :)
      • nemám čas něco zkoušet, ve svých letech +- vím, co mě bavit bude či nebude, máme tu recenze, lets playe atd, já jsem informován dost. Ve finále je to jen služba jak vytáhnout z hráčů peníze za hry, které by si nikdy nekoupili něco jako slevy na Steamu.
        • počkat to nebude tak že zaplatíš 5€ a hraješ? Budeš si muset kupovat tu hru ješte zvlášť?
      • Tam bude mesic stacit na to abych si uzil do sytosti multak, dohral singl a pak se presunul na dalsi hru.
  • NEkromanT
    Služba teoreticky zajímavá, ale ten budoucí lineup by potřeboval být teda mnohem zajímavější, aby ospravedlnil ty peníze navíc oproti klasickýmu Accessu. FIFA, pofidérní BF, kterej vypadá, že se mění podle toho, co je zrovna "populární" a Anthem, kterej zatím nevypadá nijak, maximálně jako pokračování Destiny.
  • Na Pc se hracum da vnutit ledacos. Dokonce i to ze nad hrami ztrati absolutne kontrolu a jeste za to podekuji. Dalsi krok bude hromadne streamovani, hry budou jen sluzba.
    • O ztrátě kontroly mluví fanboy platformy, kde si nemůžeš nastavit ani rozlišení. Tak to se povedlo.
    • Si pamatuju lidi, kteří tohle říkali, že se objevovaly první streamovací služby hudby. ;-)
      • ucho
        já si nic takového nepamatuju. spíš si pamatuju, že když se objevovaly první streamovací služby, lidi dost nadávali na kvalitu a mizerný výběr.
  • Škoda že tahle služba nebude dostupná na konzole
    • Myslim že to bude jako u Origin accesu tzn. na Xbox a PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit