Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    Super, ale myslím že každý kdo chtěl už si to zahrál na konzoli.
    • Ne kazdy si muze konzoli dovolit, nekteri hraci musi cekat az na pc port.
      • ...a někdo si konzoli sice dovolit může, ale jednoduše ji nechce (přirovnal bych to k tomu, že stejně tak nechci druhé auto, druhé lyže nebo druhou ledničku).

        Proto jsem za takovéhle porty rád i když mi hra dvakrát moc do oka nepadla.
      • No jasně. Ne každý si může dovolit digihru... pardon konzoli za 4 tisíce, tedy za cenu podprůměrné grafické karty do herního počítače *15*

        Prober se... *3*

        Některé tituly jsou holt primárně pro konzoloidní hráče, některé pro PC. A je to tak dobře. Já bych třeba tuhle hru nemusel ani přibalenou zadarmo třeba k myši, nebo gamepadu...
        • TheGGG
          tak to si týpek, víš jaké hry bych já nechtěl ani zdarma k meníčku v Mekáču? Je jich hodně, třeba Half life 2, Baldurs gate 1/2, fallout 1/2...
          • No jistě. Každému co jeho jest. Ty bys asi nejásal z předělávky Total Warů na konzoli a já nejsem odvázanej z Metal Geara... a polystirenovejch hamburgerů v Mekáči, když už jsme u toho *15*
  • Já nevím, ale mne to nepadlo moc do oka.
    Docela se myto nelíbí asi kvůli tomu, že od série Metal gear očekávám hlavně stealth akci než
    nemožnou (nemyslím hanlivě) ninja rubanici.
    Tak to vidím se svým názorem *4* .
  • Prosím Vás, proč se vůbec snažit tyto hry portovat na PC? PCčkářská nemehla sofistikované ovládání MGR nikdy nepoberou a nedostanou se dál než k blade wolf bossovi. Žalostná úroveň PC hráčů je patrná zejména ve SF4 Arcade sérii a SFxTekken, v nichž je poráží i čtyřleté děti vycepované z konzolí. PC hráčům stačí primitivní legohry typu Minecraft a podobné zrůdnosti, kde si skládají hrady z kostiček, do rytmu svými dětskými autistickými hlásky komentují své tragikomické počínání, a které následně hrdě vystavují na youtube po vzoru největšího herního lemra, dřeváka Minecrafáka. Pro zkušené, oldschool konzolové hráče je skutečným utrpením sledovat PC scénu a upozorňuji vydavatele, že top hardcore akčních her typu MGR nebo DS je pro ni opravdu škoda.
    • A proto je doménou progamingu PC. Cool story Trollboy.
    • merlo
      Jako pokus dobrej, ale zpusob ovladani (gamepad) je aplikovatelny take u PC, tudiz nezalezi na samotne platforme, nybrz skillu daneho hrace. Dalsi fakt je, ze tebou zminovanych autistu stavicich hrady z kosticek je jenom na X360 jiz 10 milionu... Jinak to tve lpeni na exkluzivite her pro konzole mi spis zavani strachem z faktu, ze po jejich vydani na PC odpadne nutnost tyto krabicky kupovat. *2*
    • Paul_cz
      Hovňousku, zpátky do ústavu.
  • Horst_Fuchs
    Čtyřjádrovej procesor jako minimum pro konzolovej port?
    Ti se s tím moc nepárali. *7*
    • Asi tak. Prvni prubnu warez a jak to nebude mit high res. textury bey bey!
  • Jack1947
    Nekdy... to doparim. Naroky jako vzdy krvave aby se ten HW vyuzil kdyz na konzoli stacily polovicni (no flame!). *4*
  • MidnighT91
    Neměla tahle hra vyjit na pc už tak rok zpátky, kolem 17 listopadu???
    • Jack1947
      Mela a pak doslo k nekolika odkladum.
    • Rhulad
      Jo jasně, když to vyšlo v únoru 2013 pro konzole.
  • michaliuz18
    tesim sa na tuto hru sekanice mam rad hlavne kvalitne ako dmc ci castlevania, skor by ale potesilo MGS na pc a nie mgr
  • Hraní na gamepadu patří už i na PC několik let ke standardu, hraju na ovladači X360 a některý hry bych si ani jinak nedokázal představit.
    • Však tak je to rozumný hledisko a každej správnej uživatel by s tím neměl mít problém, zvlášť když u takové hry je to ovládání s ovladačem intuitivnější. Někteří, jak padlo, ovšem mají nemalé gastrointestinální problémy, jakmile o gamepadu k PC vůbec padne slovo. Prostě zvláštní...
      • Intuitivnější je to jen pro lidi co jsou na to zvyklí, a právě proto, že jsou na to zvyklí.
        Ovládat střílečku maliknatým joystickem je stejně debilní, jako žrát polívku hůlkama.
        • Pokud se s tím hra nebo jistý žánr hraje dobře, potom není problém. Hlavní pointou je stále to, že gamepad k PC je a bude standardní vybavení hráčů. Když vezmu do ruky akční adventury alá Silent hill a podobně, je gamepad výtaným příslušenstvím, který zapojuju v takovým případě dle potřeby. A o tom to je. Jestli v očích některých ocasů neplním PC desatera, na to se*re tesák. Samozřejmě i na druhou stranu nikomu nevykládám, aby na gamepadu hrál všechno. I když takový Crysis s gamepadem, to je věc...
        • zalezi od hry - ano fps na gamepade je utrpenie ale napr. assassini, batmani, princovia z perzie, dark souls (a verim ze aj MGR) sa mi ako 30rocnemu PC only uzivatelovi hraju lepsie a pohodlnejsie
          • Pred chvili jsem hral multiplayer killzone 3 a zadne utrpeni to nebylo.
      • MidnighT91
        Nikdy jsem nehrál hru ke které bych potřeboval gamepad...
  • Stillson
    Ať už šlo o Castlevanii portovanou (skvěle portovanou) na PC tak i MGR:R mám už zakoupeno.A stále doufám,že tyto hry od KONAMI bude kupovat dost PCčkářů aby si řekli " Hele tak oni mají zájem o naše tituly, tak uděláme i MGSV na PC" Bohužel velká většina raději hry stáhne z warezu,torrentu než aby podpořili vývoj dalších takových her. Snad je tu někdo krom mě kdo to koupil taky. Pokud to bude tak dobře portované jako Castlevania která se dá hrát hodně dobře na PC s klávesnicí a myší, tak nebude problém :-) jinak kupuji PS4 ovladač abych si to užil.
    • tiez dufam ze sa bude predavat - 13eur je ako zadarmo...
    • Není lepší si rovnou koupit už konzoly ? Za 4 rádoby AAA hry, máš jednu konzoly s nižší kapacitou HDD nebo Flash.
      • Stillson
        Tak PS4 plánuju koupit. Ale nebýt MGS V, tak se na to asi vykašlu. A kupovat konzoli za 10k kvůli jednomu titulu se mi zrovna moc nechce. Ale bohužel to jinak nejspíš nepůjde.
        • Si počkej a zatím si kup PS3, je tam hodně exkluzivek. Osobně jsem spokojen, a to jsem býval docela hardcore PCčkář. Kvůli jedné hře teď kupovat PS4 nebudu. :)
  • kdyby radši vydali oba "páté" díly na PC

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit