Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To budu celé tohle muset hrát znovu v Pain?Nebo to byla samostatná hra?
    Okradli mě?
    Hrál jsem to na ps3 a Pain už budu mít na ps4.
    Tedy to tam je také a musím ty mise znova projít nebo to bylo samostatné?

    Díky za opdověd
    • 1. Ano, budeš to muset znovu hrát v Pain až výjde.
      2. Samostatná hra to nebyla.
      3. Nejspíš ano.
      4. Musíš to znovu projít
  • Dildo_Vagins
    TVL jak dlouho se vědělo, že to bude krátký a že to bude prequel k MGS 5, a teď když na Games vyjde recenze, tak se odevšaď vyhrnou faggové / AJ fanboys a kydaj tady svůj hnuj.
    • Rád bych upozornil, že spousta lidí na to upozorňovla už předtím a říkali to všude možně, jenom to bohužel zapadlo v záplavě euforických orgasmů fanoušků co byli nahypováni k prasknutí. AJ, jako jeden z mála recenzentů tomu dal hodnocení které si to podle mě zaslouží. Když přihlídneš ke všem věcem tak opravdu je to tak na 5-6 z deseti. Je mě líto, že ti tady nepotvrdíme jak SUPER_DOOPER hra to je, protože to bohužel nemůžeme. Hraje se to dobře? Asi ano. Vypadá to pěkně? Určitě! Odpovídá obsah ceně? Pro mě ne. Je to nebezpečný precedent do budoucna? 100%. Už teď jsou lidi ochotni utrácet stovky aby se dostali do Bety (kde spoustu věcí, až na ekonomiku a mikrotransakce, nefunguje) a utratí další peníze za obsah v Betě.
      • Dildo_Vagins
        Já si zase myslím že nebezpečný precedent je počet prodaných kopií každého nového CoD nebo BF, ale to je jedno. Hru zatím nevlastním, tak nepotřebuju nic potvrzovat, hodnocení mi nevadí. Vadí mi, že se tu někteří včetně AJ rozčilují nad délkou MGS: GZ když se vědělo že to bude krátký, to je celý.
        • Jo tak to já mám stejný problém s Assassins Creed ale co nadělám. Holt to nekupuju. Tak o délce se vědělo, to máš pravdu ale zase se netušilo, že to půjde dohrát za 30 minut (pokud máš zkušenosti s MGS) a nebo kolem 10minut pokud jsi veterán MGS. zvlášť když cena je docela vysoká (a byla ještě vyšší, původně 40 dolarů tuším). Celá hra je vlastně hodně omezená jak do velikosti tak do příběhu. Nejvíc ale proti koupi mluví samotná historie MGS. Tyhlele prequely byli vždy součástí hry. Takhle jsme se opět dočkali dalšího "kouskování finálního projektu". Ještkě kdyby to byl Kickstarter projekt tak neřeknu ale zrovna Konami tohle opravdu zapotřebí nemá.
      • MGS5 bude mit mikrotransakce? Koukam ze delka prequelu neni jedina vec ktera mi unika. Tak to si asi ze seznamu skrtam dalsi hru...
        • Tybrdo no to jsi me polekal :D

          BTW. zrovna vcera jsem zvazoval ze si koupim pristup do closed bety WT Ground forces ale rozum protentokrat nad chticem zvitezil :D
          • Hele podle mě se vyplatí počkat, co jsem koukal na lidi z našeho klanu co tam hrají tak hra je stále v plenkách a stále je to spíš taková hodně ranná beta.
        • Ne nebude, narážel jsem tím na tituly jako Warthunder nebo War of Warplanes kde ani dnes nejsou některé Flight modely letadel přítomny ( a jsou tam dočasně převzaté z jiných, existujících) ale zato je tam možnost nakoupit si zlaťáky, prémiové účty a prémiová vozidla/letadla.
          • Dildo_Vagins
            Jo na WT jsem zvědavej až vyjde patch 1.39 jestli tu hromadu sr*ček co přinesl update 1.37 opraví.
            Moc tomu ale nevěřím
            • Jo to jsme dva.
    • Tak hlavne ze ty zadnej hnuj nekydas protoze by to pak vyznelo fakt hloupe kdyby ses zacal do ostatnich navazet nebo kdybys u toho byl dokonce sprosty.
      • Dildo_Vagins
        Pochopil jsi můj komentář ? Ovšem že ne. Já se tu bavím o MGS GZ, TY o něčem jiném a to je tvůj problém, vyřeš si ho sám.
        • Ne kazdej se zajimal o to jak dlouhej bude prequel k MSG 5 ale mne kdyz reknes ze to bude mit hodne kratkou kampan tak si predstavim 5-6 hodin. Necely dve hodiny mi prijde jako docela malo i na kratkou kampan i kdyz za tu cenu...

          BTW. Pises moc malo urazek. Takhle tvuj nazor proste nemuze brat nikdo vazne.
          • Dildo_Vagins
            Tak hlavně že na mě reaguješ ty, to byl odjakživa můj smysl života, aby mě nějakej random nerd bral vážně a reagoval na mě. Tobě to přijde moc za ty peníze, jiní si to koupili a jsou spokojeni. Tak asi tak. Smiř se s tím.
            • Ja jsem uplne smirenej. Ja uz svoji penezenkou volil :D
  • Nebyvali nahodou onehda par rockov dozadu dema za free?
  • Miserius
    Zajímavé názory tady... Bohužel z tuny pseudo anglickych hlasek, ktere prispivajici budto nechapou nebo je neumi pouzit, se mi udelalo mdlo *1* *11* Je to kratky, nekdo muze rict ze je to demo. Ted uz ale kazdej vi ze to je kratky/demo tak kdo si to koupí si na to nemůže stěžovat, kdo si to předobjednal tak moc dobře věděl do čeho jde protože se vědělo že to bude pidi... A když to koupí rodiče nebo někdo příbuzný tak sice koupí krátkou hru, ale mohl by koupit mnohem horší. Někdo tu zmiňoval Left Behind, to je ale dlc, moc se v tom nevyznáte... to ale nevadí, stačí hodit nějakou drsnou anglickou hlášku kterou vidíte všude po webech a tušíte co znamená *1*
    • Dildo_Vagins
      Pseudo-anglických hlášek ? Neumí použít ? Co to meleš za zvratky ? Mě se zase dělá mdlo z některých id*otů na games co si hrajou na chytrýho a neví která mele....

      Left Behind je DLC a GZ zase prequel k MGS 5. Spíš se v tom nevyznáš ty.
      • Miserius
        Chlapče trošku si vyjasni pojmy... Prequel je třeba i Stalker Clear Sky
        • Dildo_Vagins
          LOL to jsi tu celou dobu seděl a čekal až ti odepíšu ne ? Ani ne za 3 min odpověď... Nemá cenu se s tebou o něčem bavit, přelož si slovo prequel a chlapče si říkej svým stejně mladým kamarádům.
          Trochu mi připomínáš Jacka, ten je taky občas mimo... ale jak tak koukám, tak ty si mimo neustále...
          • Miserius
            Jestli myslis ze nekdo bere uzivatele s nickem Dildo Vagins a 2 mesice starym uctem vazne tak se ti brzo rozpadne svět *3* Moc si nefandi, přijel jsem domu a mrknul sem, to ty to tu nějak hlídáš že bys rád hodnotil každou hru a člověka *1* Tak pššt klučino, jdi hrát nějakou hru co má 50 hodinovej singl kdyz ti to stačí
            Nezapoměň si naklikat pluska ať se ti u toho pc sedí pohodlnějí *1* Zoufalství někteří z vás

            Už to chápu to ty jsi ten noob s Left behind *1* promiň že jsem tě urazil, nemohu za dnešní výchovů dětí = vše povoleno a maj vždy pravdu *1*
            • Dildo_Vagins
              To říkáš sobě ? No je to pravda, jseš pod svojí úroveň. A s tím chudákem... nevím jak jsi na tom finančně, tak nebudu soudit.
            • Miserius
              Jsi chudák a pod mojí úroveň...
            • Dildo_Vagins
              Tvl ještě si tam dej 50 smajlů ať ty tvoje blitky za něco stojí. Odbíháš od tématu, OK, teď můžeš zase tiše vyfičet odkud jsi údajně přijel. Miserius = zoufalec , máš pěknej nick hošíku. nejsem tu aby mě bral někdo vážně nebo si něco dokazoval, jsem tu abych vyjádřil svůj názor, možná to pochopíš časem až se ti vyvine mozek místo toho buráku co máš v hlavě ....
    • Tak jsem zkousel najit ty tuny anglickejch hlasek ale asi jsem hledal spatne protoze jsem nasel jenom "haters gonna hate". Z ceho se ale udelalo mdlo mne je to ze nechapes nebo neumis pouzit slovo "ztěžovat" :D
      • Miserius
        Hh, já blb napsal stěžovat a pak to upravil na Z páč mě to přišlo divný *1* Příště radší budu mlčet *12*
        • Ja te nechtel odradit od prispivani do diskuze jen me to docela trklo do oka :D
  • Bohužel, nelíbí se mě tenhle precedent a tak nekupuji. Jsem velký fanoušek MGS série ale nejsem "ovečka" holt tohle už je trochu moc. Raději jsem si koupil remastrovanou kolekci MGS (Peace Walker, MGSII a MGSIII) za téměř stejně peněz je to mnohonásobně víc muziky.

    Je mě líto ale postavte se tomu, kupujete demo. Je to demo, bylo to demo a bude to demo. Znalci MGS série si jistě vzpomenou na Tanker epizodu z MGS II nebo Virtuous epizodu z MGS III. No tak tohle je to samé jen jste za to právě vyplázli několik stovek. Věci které dříve byli jako bonus nebo jako přídavek k jiné hře teď servírují na stříbrném tácu a vy jim to žerete a ještě jim tleskáte. Argument "ale já na tom nahrál XX hodin" ano svého času jsem na demu Age of Empire II taky nahrál hodiny a hodiny. Nebo stařičké demo Viper Racing, to byla zábavy.

    Neberte mě špatně, hraje se to určitě suprově a já se těším na Phantom Pain ale tohle je prostě podraz. Už vidím jak by jste to tady hájili, kdyby to vydalo EA...
    • *1* *1*
    • Proboha, vždyť EA je nenáviděná ještě víc, jak Konami, tak jakýpak obhajování...
      • Pocitam ze tim chtel rict ze kdyby to udelala EA tak to tu nikdo nehaji...
        • Přesně, jde jenom o to, že Konami a Kojima mají tak dobré jménu, že jim to projde.
    • Prý nejsi ovečka a přitom tady bekáš jako stádo okolo :DD
      • To víš nejsem jako ty co je zásadně proti a za každou cenu jde proti názoru ostatních. Tak utíkej si to koupit a nezapomeň napsat. "OMG BEST GAME EVAAAAH 11/10" Je mě líto, existuje holt pár dalších rozumných lidí co s tímhle nesouhlasí.
  • Na x360ce stojí 399. Přijde mi to přiměřené. Teď si přestavte, že (jak pravil šéf Kojima) Phantom Pain má být cca 200x rozhlehlejší. Jímá mě závrať :)
  • Mně se hra hodně líbí, nahrál jsem kolem 20 ti hodin, nemohl jsem se odtrhnout avšak i tak vysoká cena v poměru k obsahu zamrzí... Avšak zase si říkám pořídil jsem "delší hry" dohrál je jednou za 12 hodin a už se k nim nikdy nevrátil, protože nebyly tak zábavné..
  • Jack1947
    Ja si myslim ze kdyby nekdo delal Debilka v realu byl by jeste vetsi machr nez na diskuzich... mozna by byl hoden obdivu vice. Tady se jedna nejspise o zavist (mozna) ale jak psal nahore Cocra kazdy je svym zpusobem trochu d2bil... to mas to same jako Noobove atp... je to totiz hroozne velka slandá... (teda obcas). Nekdy taky ne. *4*

    Btw. Nezklamali jste s cenzurou proto tady mam tak rad... *Příspěvek obsahuje zakázané slovo deeebil *3*

    Patri nize, ale to je fuk.
    • kennyB
      Je tady víc slov, co nejsou napsat tak, jak je člověk stvořil *1*
  • kennyB
    Angry Joe je kr.tén. Jenže to už je bohužel v době internetu normální, že ze sebe někdo dělá kr.téna a je úspěšný. Kouzlo dnešní doby *3*
    Edit: patří do reakcí níže, nějak to tu přeskakuje.
    • A nechtěl bys mi osvětlit, v čem je Angry Joe "kr.tén"?
      • kennyB
        Co chceš osvětlit??? Koukal jsi na některá jeho videa???

        Edit: ok, jeden příklad zavšechny. Podívej se na jeho review o hře Rambo. Krásně na začátku obšlehl Weirda Al Yakovice. Je to kr.tén bez vlastních nápadů. Už jenom jeho vyjadřování stojí za... *3*
        • Dovolím si s tebou nesouhlasit. Na Angry Joea koukám pravidelně a ne proto, že by "útočil na moje nejnižší pudy". Ta videa na začátcích recenzí přeskakuji, protože se opravdu spíš výjimečně povede, aby nebyla trapná, ale vlastní recenze jsou téměř bez výjimek naprosto přesné. Např. Ground Zeroes ohodnotil mnohem realističtěji než většina ostatních webů včetně tiscali.
          Neříkám, že mi jeho Angry image nějak imponuje, nebo že mě baví ta připitomělá videa, ale recenzent je to skvělý.
          • Hra roku Guild Wars II. Skyrim 10/10. Opravdu není důvod tohoto člověka glorifikovat.
          • kennyB
            Nebudeme se hádat. Mě osobně ten styl prostě nesedl a jak už tu bylo psáno: sto lidí, sto chutí. Nemůže se každému líbit to samé *3*
            • Najs ;)
    • Pravdu máš. Útočí na nejnižší pudy pro nejméně inteligentní část obyvatel.
      • tzn. všechny majitele xboxu *8* *1*

        (legrace)
  • Jack---Debily tu ze sebe delame vsichni, protoze v realu by, alespon ta rozumejsi cast z nas, z takove spolecnosti okamzite odesla. Tady ale nejakym zahadnym zpusobem lze potkat rozumne i hloupe lidi dohromady. Je to paradox. Nadavame, soudime, vysmivame se, domlouvame, urazime, hadame se bez vysledku, ale nejakym zahadnym zpusobem jsme porad tady:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit