Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mgs.4 emblem-big boss.-4:06:31. Možná genialní,možná japonský béčkový experiment.Hratelnos? DOKONALÁ. Nesčetně variací,jak projít lokací. V sudu se dá kutálet. DOKONALÁ zbranˇ. Tak to kupte.Pak u toho můžete třeba brečet. *4*
  • Tak ten trailer se povedl a s tou volbou hudby to pekne do sebe zapadalo.
    Ale ten gameplay me teda osobne neoslnil, tak jako ostatni zde diskutujici. Ta prezentovana cast byla rozhodne neotrela a pekne zpracovana, ale nic z ceho bych se mel posadit na zadek.
    A nezapomente mi dat minuska za nazor, ktery vam nejde pod nos *1*
  • MrSanta
    Ten zafačovanej je pěknej parchant. Místo aby ho odvezl na kolečkovém křesle, nebo ho aspoň vzal pod křídlem, tak ho tam nechá plazit se po studené chodbě.
    V první chvíli jsem si myslel, že se vrací Snake Plissken *1*
  • proč mi přijde 5minutová ukázka lepší jak tucet vydaných her za poslední 2-3 roky
    • aaaaaaaaaaahh.... to je metal gear, to se vlastně nedá srovnávat s ničím co vychází

      chtělo by to les enfants terribles udělat s kojimou, jelikož 1 "HRA" za pět let je málo
  • IWKYN
    Tak bude ho dabovat David nebo ne?
    Bez něj to neni ten pravej Had!
    • Stillson
      Už v MGS4 ho nedabuje Hayter. Takže se moc nemění.
      • Ve čtyřce ho snad Hayter dabuje, i wiki se mnou souhlasí
        • ve čtyřce ho určitě nedabuje hayter, wiki asi nebude tvůj kamarád
          • IMDB To má taky špatně? http://www.imdb.com/title/tt0462423/ Kdo teda dabuje Snakea v MGS4?
            • Jo tak, to je možná, ale tak přeci jen Naked Snake měl v MGS4 trochu jinou roli než v pětce :) Ale tak i když mě ta změna dabéra trochu mrzí (mimochodem, uvedl někdo někde nějaký důvod?), nedá se nic dělat...
            • Stillson
              Ne ne je to nepochopené...Solid Snake je David Hayter v MGS4 ale Naked Snake/Big Boss není Hayter :-) jinak máte samozřejmě pravdu ale u Solid Snaka ne u Big Bosse tam je jiný dabér.
  • We are not your kind of people lalalalala la
  • kouří a jezdí bez přilby...hrdina mých snů :-)

    hrál jsem jenom MGS1 a byl to fantastickej zážitek... asi jediná věc, kterou závidim majitelům PS3 (ale kupovat ho kvůli tomu uričtě nebudu, nemám ani televizy)
  • h0p3
    Halo Reach - Deliver Hope, DC Universe online - Who Do You Trust.. a teď tohle. Nejlepší trailery EU west *1*
  • TheMachineXYZ
    a já zrovna koupil 25th anniversary editon čtyřky :) ... tak sem zvědav jak na mě zapůsobí ... od mgs1 sem žádný díl nehrál krom dema sons of liberty kdysi... tak snad se pak budu těšit i na tohle :)
  • Fuj to vypadá strašně, zlatý MGS1 na PSX. To měl oatmosféru!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit